מעיל גשם לרכיבה על אופניים דגם 100 - כחול

8315313

B'TWIN

מיועד ל
לא עוד הפתעות נבזיות כשפתאום מתחיל לרדת גשם בטיול. הישאר יבש ושמור על החפצים האישיים שלך (מפתחות, טלפון וכו') בהישג יד הודות לשני הכיסים השימושיים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת נשימהפתחי אוורור מתחת לזרועות ובגב .
עמיד בפני מיםחומר עמיד במים עם תפרים אטומים בכתפיים ובפתחי השרוול.
כיסים2 כיסים מאובטחים מקדימה
עיצוב קומפקטיניתן לקפל את המעיל ולהכניסו לכיס הפנימי.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
עמידות בפני מים
עמידות מפני מים היא היכולת של הבד למנוע מגשם לעבור אל הגוף. יכולתו של הבד לדחות מים נקבעת על-ידי בדיקת עמידותו בפני לחץ הנוצר מעמוד מים, נמדד במילימטרים (הבדיקה מבוססת על תקן ISO 811). ככל שהלחץ גבוה יותר, כך הבד חסין יותר מפני מים. רכיב עם עמידות למים של 2000 מ"מ יעמוד בלחץ שנוצר על ידי 2000 מ"מ מים
2
נשימה
כדי לקבוע האם הבד מנדף לחות, אנו מודדים את עמידותו בפני התאיידות (הבדיקה מבוססת על תקן ISO 11092). ככל שהעמידות נמוכה יותר, כך הבד מאפשר ליותר נוזלים המיוצרים על ידי הגוף לצאת, ומכאן שהבד מנדף יותר זיעה.
3
מבחני המוצר
צוות מעצבי המוצר שלנו ממוקמים בכפר B'Twin בעיר ליל, צרפת. לאורך כל השנה, אנו הוגים ומפתחים מוצרים חדשים קלים לשימוש, עם מראה נהדר ובעלי התכונות הנדרשות לחווית הרכיבה על אופניים. בעת בחינת המוצרים שלנו, אנו משוכנעים שרק בדיקה במסגרת שימוש אמיתי, בתנאים כמו שאתה חווה בעת הרכיבה, תסייע לנו לשפר באופן מתמיד את המוצרים שלנו.
4
טיפים לתחזוקה
כביסה במכונת כביסה ב-30°C. תכנית לבדים סינתטיים. יש להפוך את הבגד. אין להוסיף מרכך. יש לייבש בתלייה במקום חם ומאוורר. אין לייבש במייבש כביסה. אין לנקות בניקוי יבש. אין להשתמש במלבין. אין להניח על תנור לייבוש.
5
דירוג A להשוואה בין ההשפעה הסביבתית של המוצרים.
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לפי כל מחזורי החיים שלו, תוך התחשבות במדדים שונים. המוצרים מקבלים דירוג של ABCDE, שמסייע לזהות בקלות מהם המוצרים בעלי הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר (מידת ההשפעה הנמוכה ביותר), על ידי השוואת מוצרים שונים מאותו סוג (חולצת טריקו, מכנסיים, תיקי גב וכו'). Decathlon מציגה את הדירוג הסביבתי של מוצריה באופן וולונטרי. סרט וידיאו עם הסברים: https://youtu.be/8t63KkRwn_8 sustainability.decathlon.com
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)
סדר לפי
Good value wearing well
Used for בין 3-6 חודשים
Nice would buy again
Shower proof not water proof
Used for בין 2-8 שבועות
Advertised and stated as water proof on web site shower proof only very disappointed
Portable & cheap
Used for עד שבוע
Folds small enough to fit in your back cycle pocket or bike bag. There a 4 pockets (2 in & 2 out). Perfect if you hit a rain shower.
Hi vis windproof waterproof cycling jacket
Used for עד שבוע
A perfect bit of kit to keep me visible, windproof and waterproof.
OK for the price
Used for בין 2-8 שבועות
This jacket is a tight fit and I doubt I'll use it again on my bike. It's too tight under the arms and doesn't appear to be breathable. Like riding in a plastic bag.
Good quality
Used for בין 2-8 שבועות
Good size good quality good delivery, does what it says it’s for
Great value for money
Used for בין 2-8 שבועות
Good lightweight jacket. Folds away into my winter jacket & keeps the rain & wind out.
Not particularly breathable even with the vents but price I can’t complain
Good occasional rain jacket
Used for בין 3-6 חודשים
I think this is a good buy, very good for protection from rain the summer time. Probably not the Best buy for colder seasons.
Not particularly warm as it has large vents at the back.
It takes up very little space in my bike pouch.
Spot on jacket
Used for עד שבוע
You don't have to spend big money for quality and this jacket proves it .
This is my 3rd one in 4 years and that not to discredit it , it's just using on my commute to work road dirt gets ground in by my rucksack and I made the mistake of putting my one in the washing machine . ( don't out it in the washing machine ).
It keeps you dry and breaths well so not much sweating .
Light stuff
Used for עד שבוע
For the price it's a lot better than the other jacket I have from Decathlon. Just a shame they only had blue and yellow, wanted a red one
הצג תוצאות עבור