פנימית לתיקון עצמי 700X35/45 - Schrader

8311096

B'TWIN

מיועד ל מונע פאנצ'רים. פנימית זו מאפשרת לכם להמשיך לפדל כאשר פנימית רגילה כבר הייתה משתטחת.
פנימית תיקון עצמי 700. החומר האוטם בתוך הפנימית מתקן באופן אוטומטי תקרים (חורים בקוטר קטן מ-3 מ"מ).
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
תאימות700x35 to 700x45 צמיגים וגלגלים 700c (28אינץ').
עמידות בפני ניקובהנוזל שבתוך הפנימית סותם נקבים קטנים (קטנים מ3 מ"מ).
עמידות בפני מיםהחור נאטם בזמן הרכיבה.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
איך לבחור פנימית
יש לבדוק את כל הפרטים המופיעים על דופן הגלגל (קוטר ורוחב). ). לדוגמה, משמעות 700X35 היא שהצמיג בקוטר 70 מ"מ ורוחבו 35 מ"מ. בנוסף, תמצאו את המימדים במ"מ ביחידות ETRTO בינלאומיות. לדוגמה: לדוגמה, 35-622 זהו גלגל ברוחב 35 מ"מ עם קוטר פנימי של 700 מ"מ (בערך 700X35)
2
הסרת פנימית
הסירו את הפנימית המשומשת בעזרת כפות צמיגים תוצרת B'Twin (קוד פריט 8047839).
3
מה צריך לבדוק לפני שאתם מתקינים את הפנימית החדשה
בדקו את המצב של הצמיג שלכם והחליפו אותו אם יש צורך. . ודאו שאין חלקים נעוצים בצמיג. בדקו את מצב פסי הגומי בחישוקים שלכם . אפילו התעקמות קלה של החישוק יכולה לגרום לתקרים. בדקו שאין בעיה אחרת בחישוק שלכם שיכולה לגרום נזק לפנימית.
4
סידור הפנימית
נפחו מעט את הפנימית לפני ההרכבה למניעת פגיעות . יש להרכיב את השסתום ולוודא שאתם משתמשים בשסתום הנכון עבור החישוק שלכם. הכניסו את הפנימית בשלמותה לתוך הגלגל כך שהיא תתאים בתוך החישוק. הקפידו לא לצבוט את הפנימית כאשר אתם מסדרים אותה.
5
הרכבת הצמיג
התחילו בהרכבת הצמיג מהצד המנוגד לשסתום. סיימו מעל השסתום למניעת ניקוב. לעולם אל תשתמשו במברג או כפות צמיגים כדי להרכיב צמיג למניעת פגיעות ותקרים בפנימית.
6
ניפוח הצמיג
נפח בזהירות את הצמיג שלך לממדים המומלצים על-ידי הייצרן (מופיעים על הצמיג בערכים של פאונדאינץ' רבוע או באר, 1 באר = 14.51 פאונדאינץ' רבוע). בדקו בקביעות שהצמיג שלכם בתנוחה הנכונה בזמן ניפוח הצמיג.
7
המלצה מהמומחים
כדי להימנע מתקרים הנגרמים מצביטת הפנימית, וכדי לקבל ביצוע מיטבי של הצמיג אנו ממליצים לבדוק את לחץ האוויר בצמיג ולנפח אותו במידת הצורך לפני כל רכיבה.
8
משקל :
270 גרם
מידע נוסף
הרכב
חומר: איזובוטילן. משקל : 268 גר'.

מבחן מוצר
כדי להבטיח איכות אופטימלית, 100% מהפנימיות שלנו מנופחות למשך 8 שעות.

טיפים לאחסון
יש לשאת את הפנימיות בתוך מיכל כדי להגן עליהן מפני ניקובים (תיק כלי עבודה, אריזה מקורית וכו').

טיפים לאחזקה ושימור
המידה של הגלגל מופיעה על דופן הצמיג שלכם. קחו עמכם תמיד פנימית רזרבית ומשאבה.
סדר לפי
Good
Used for עד שבוע
Excellent
punctures still frequent
Used for בין 3-6 חודשים
I am a big fan of "green slime" puncture resist inner tubes, but my son seems to be having frequent punctures with these supposedly "auto repair" inner tubes, 1 today on our drive and one very recently on the high peak trail. Not sure how other people have got on with them. we are going to buy puncture resist tyres.
תגובת המותג
I'm sorry to read that you are not satisfied with these innertubes. They are designed to be resistant to small punctures from thorns for example and the trick is to keep cycling when you feel a flat coming on and to maintaining correct tyre pressure for the rider's weight before each ride. You are correct in saying that the first barrier to reduce the risk of punctures is the tyre which in reality is the most important element of the two to keep the dreaded puncture fairy at bay.
Regards,
Peter Lazarus, National Cycling Manager, DECATHLON
  • 1
הצג תוצאות עבור