Easybreath מסכה לשנורקל על פני המים - כחולה

8304664

SUBEA

מיועד ל שנירקול מעל פני המים(מגיל 10)
הודות לשדה הראיה הפנורמי והאפשרות לנשום דרך האף, קל יותר מאי פעם לגלות את העולם התת-מימי בעזרת מסכת השנורקלינג Easybreath.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת נשימה קלהמסכה מלאה לנשימה טבעית דרך האף או הפה.
מניעת ערפולרעיון ייחודי לזרימת אוויר שמונעת היווצרות אדים.
שדה ראייהשדה ראיה פנורמי, אפקט 180 °.
קל ללבישהרצועת אריג ניתנת להתאמה וגמישה שלא תולשת את השיער.
עמידות בפני מיםמערכת ה-"Dry Top" מצמצמת את אפשרות כניסת המים דרך חלקו העליון של השנורקל.
ניקוז מיםשסתום ניקוי בתחתית המסכה מנקז את המים כאשר הראש מורם.
עיצוב אנטומימסכות בשתי מידות מצוידות בשוליים מסיליקון לנוחות ולאטימה למים.
אחריותזמינות של חלפים חיוניים לשימוש במוצר: שנתיים.
שאלות ותשובות

1
למה אי אפשר לצלול עמוק עם מסיכת Easybreath?
נפח האוויר שמכילה מסכת Easybreath גדול מזה שמכילה המסכה המסורתית, מעומק של מטר, הלחץ של המסכה על הפנים הופך ללא נוח. כאשר עוסקים בצלילה חופשית יש צורף להשוות לחצים לאחר מכן. במקרה של Easybreath הדבר לא אפשרי משום שאין גישה אל האף.
2
מדוע השנורקל של Easybreath לא ארוך כל כך?
בניגוד להשערה האפשרית, השנורקל של Easybreath בולט מהמים יותר מאשר זה של המסכה המסורתית. שנורקל מסורתי נראה ארוך יותר משום שהוא מתחיל בפה ולא בראש כמו זה של Easybreath. כדי להבטיח נשימה שעומדת בתקנים הנוכחיים, איננו יכולים להאריך עוד את השנורקל.
3
באיזו מידה של Easybreath עלי לבחור?
Easybreath זמינה בשתי מידות שמכסות 90% מגדלי הפנים. ילדים שגילם גדול מ-10, בני נוער ונשים צריכים לבחור במידה S/M, והגברים במידה M/L. לבחירת המידה הנכונה בחנות, יש להדק את המסכה כך שתצמד לפנים. אסור שיהיה רווח בין הסנטר ובין חלקה התחתון של המסכה. לפרטים נוספים: https://www.subea.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreath-tp_1331
4
מדוע שתי מידות במקום ארבע?
מידות S/M ו-M/L מתאימות ל-90% מהפנים של אנשים שגילם גדול מעשר שנים. משום כך הופסק ייצורן של מידות XS ו-L/XL. ייעול זה יאפשר לנו להוזיל את מחירה של Easybreath.
5
האם אוכל להשתמש ב-Easybreath אם יש לי זקן?
זקנים עשויים לאפשר כניסה של כמויות מים משמעותיות. אנחנו ממליצים שגברים יגלחו את זקנם לפני השימוש ב-Easybreath משום ששערות יכולות לחבל באטימה שנוצרת במגע של שולי הסיליקון והעור.
6
כיצד עובד רעיון מניעת היווצרות ערפל?
פעולתה המיטבית של המסכה היא בטמפרטורה של 18°. הפעולה מבוססת על העובדה שאוויר טרי שנשאף מוזרם על העדשה הקדמית לפני שהוא מגיע אל האף או אל הפה. האוויר הלח שנושפים מוצא דרך חיבורי צד שעשויים מפלסטיק ואז סיליקון שמתעלים את האוויר בתוך השנורקל. באופן זה, קיימת התחדשות מתמדת של אוויר. זהו עיקרון זהה לזה של אוורור החלון הקדמי במכונית.
7
כיצד מונעת מערכת ה-dry-top את כניסת המים?
הפיתוח של הרעיון היה בתחילות מניעה של כניסת מים אל תוך השנורקל כאשר הים גלי, יש גלים נמוכים על פני משטח המים או כאשר המשתמש מטה את ראשו קדימה יתר על המידה כדי לצפות בקרקעית הים. ישנו מצוף בשנורקל שמתרומם כאשר צוללים וחוסם את הצינור. לאחר צלילה, זכרו לנשוף בעת החזרה למעלה כדי לוודא שהמצוף יורד.
8
אילו זהירויות יש לנקוט ביחס למסכת Easybreath?
שימו לב לחול! מנעו מגע בין מסכת ה-Easybreath וחול, משום שהחול יכול לשרוט את עדשת המסכה. בסביבה של חול, אין להשתמש בכוח כדי לדחוף את השנורקל למקומו. יש לשטוף את השנורקל ואת המסכה לפני שמחברים אותם. חול יכול גם לחסום את השסתום הצף שבתוך השנורקל. יש לשטוף היטב את השנורקל או להשתמש במפתח שיכול להיכנס דרך הפתחים האחוריים של השנורקל כדי לשחרר את השסתום הצף, ואז לשטוף את השנורקל.
9
האם אפשר לתקן מסכת Easybreath שנשברה?
בהחלט, האריכו את חייה של מסכת Easybreath! שירות לאחר מכירה זמין בבית המלאכה שבחנות ה-Decathlon. ניתן לקנות חלקים ספייר באינטרנט: ברקודים של חלקים: רצועה - 8316952, שסתום - 8363399, שנורקל - 8342901, כיסוי לבן - 8363395.
10
מצאו את כל השאלות הנפוצות
מצא את כל השאלות והתשובות הנפוצות על מסכת השנירקול Easybreath : https://www.subea.fr/conseils/faq-masque-snorkeling-easybreath-tp_1266
11
ממדי המסיכה
גובה: 28 ס"מ. רוחב: 18 ס"מ. עובי: 12 ס"מ.
12
משקל המסיכה
700 גרמים.
13
מהו מותג SUBEA?
Tribord Diving נקרא עכשיו SUBEA, מותג של Decathlon המוקדש לסוגי ספורט מתחת למים (שנירקול, צלילת סקובה, דייג, וצלילה חופשית). הסימון על כל מוצרי הצלילה שלנו יוחלף בהדרגה. מדוע SUBEA? משום ש: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! (החוויות מתחת למים מדהימות) ! לקבלת מידע נוסף: www.subea.com
מידע נוסף
הרכב
שרוול (למסכה) : 100.0% סיליקון מסגרת (למסכה) : 100.0% פוליפרופילן (PP) צינור (לשנורקל) : 100.0% פוליקרבונט - אקרילוניטריל בוטדיאן סטירן (PC -ABS) עדשה (למסכה) : 100.0% פוליקרבונט - אקרילוניטריל בוטדיאן סטירן (PC -ABS)

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש והרחק ממקור אור.

טיפים לאחזקה ושימור
לאחר כל שבוע של שימוש, חובה לרחוץ את מסכת Easybreath בידיים ובעזרת סבון כלים. יש לנקות את החלק הפנימי של העדשה כדי לשמור על ראות טובה וכדי להבטיח את התפקוד הנכון של מערכת האוורור הייחודית שמונעת היווצרות אדים. אסור לרחוץ במדיח כלים.
סדר לפי
Comfortable
Used for בין 2-8 שבועות
Great piece of kit much better and far easier to use than a conventional mask and snorkel. Packs easily for safe carriage too.
Awesome product
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent snorkel. All my children use these and their water confidence has gone from being scared to put there faces in the water to now being confident to dive and explore underwater.
Snorkelling mask
Used for בין 2-8 שבועות
Looks good but have not used it yet!
Amazing Scuba!
Used for בין 2-8 שבועות
This item is fantastic, used it on holiday. Lots of people had these and all agreed they are spot on for surface SCUBA diving. Really clear vision, easy breathing and a good seal around the face. Totally recommend this product A***
Brilliant
Used for בין 2-8 שבועות
My kids love it
Amazing
Used for בין 2-8 שבועות
Both my wife and I used them extensively on holiday in Bali and was totally amazed. Perfect fit, but most importantly, they do away with the mouthpiece you bite on on a regular snorkel tube giving a natural comfort and relaxed full face. Wonderful wide vision, clear screen, and if you want to go beneath the surface the snorkel shuts off so no water gets in. This is revolutionary progress and I found I could spend more time with the fish and the amazing coral gardens. My best ever buy!
Want to change the way you snorjel
Used for בין 2-8 שבועות
This is a game changer- perfect breathing with clearer field of vision!!
Use of Easybreath in municipal pools.
Used for שנתיים +
It would appear that pool management in many local authorities are now allowing the use of the Easybreath in their pools as staff are becoming aware of the difference between swimming with a conventional mask and snorkel and the Easybreath. My own local authority risk assessed me using my own Easybreath mask and they now allow others to use one as long as they seek permission. The council only allow the use of the Easybreath, not any other make. I use mine for pool swimming as my breathing is difficult while swimming and using the Easybreath lets me breathe properly while swimming. Others find the "head down, bum up" attitude in the water is a benefit for those with neck and/or back problems.
Genius
Used for עד שבוע
Bought one for my wife who cannot use a normal snorkel as she panicked at not being able to breathe through her nose. Using the Rubes she was snorkelling confidently in seconds and has opened a whole new world for her. Tried it myself and can also confirm how well it works. Absolutely brilliant product.
excellent mask
Used for בין 2-8 שבועות
excellent mask,excellent service,looking forward to using it in march on holiday in the maldives.Not used yet but i believe even my wife will be able to as you don’t need a snorkel in your mouth,just put it on and float above the surface.
הצג תוצאות עבור