Easybreath מסכה לשנורקל על פני המים - כחולה

8304664

SUBEA

מיועד ל שנירקול מעל פני המים(מגיל 10)
הודות לשדה הראיה הפנורמי והאפשרות לנשום דרך האף, קל יותר מאי פעם לגלות את העולם התת-מימי בעזרת מסכת השנורקלינג Easybreath.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת נשימה קלהמסכה מלאה לנשימה טבעית דרך האף או הפה.
מניעת ערפולרעיון ייחודי לזרימת אוויר שמונעת היווצרות אדים.
שדה ראייהשדה ראיה פנורמי, אפקט 180 °.
קל ללבישהרצועת אריג ניתנת להתאמה וגמישה שלא תולשת את השיער.
עמידות בפני מיםמערכת ה-"Dry Top" מצמצמת את אפשרות כניסת המים דרך חלקו העליון של השנורקל.
ניקוז מיםשסתום ניקוי בתחתית המסכה מנקז את המים כאשר הראש מורם.
עיצוב אנטומימסכות בשתי מידות מצוידות בשוליים מסיליקון לנוחות ולאטימה למים.
אחריותזמינות של חלפים חיוניים לשימוש במוצר: שנתיים.
שאלות ותשובות

1
למה אי אפשר לצלול עמוק עם מסיכת Easybreath?
נפח האוויר שמכילה מסכת Easybreath גדול מזה שמכילה המסכה המסורתית, מעומק של מטר, הלחץ של המסכה על הפנים הופך ללא נוח. כאשר עוסקים בצלילה חופשית יש צורף להשוות לחצים לאחר מכן. במקרה של Easybreath הדבר לא אפשרי משום שאין גישה אל האף.
2
מדוע השנורקל של Easybreath לא ארוך כל כך?
בניגוד להשערה האפשרית, השנורקל של Easybreath בולט מהמים יותר מאשר זה של המסכה המסורתית. שנורקל מסורתי נראה ארוך יותר משום שהוא מתחיל בפה ולא בראש כמו זה של Easybreath. כדי להבטיח נשימה שעומדת בתקנים הנוכחיים, איננו יכולים להאריך עוד את השנורקל.
3
באיזו מידה של Easybreath עלי לבחור?
Easybreath זמינה בשתי מידות שמכסות 90% מגדלי הפנים. ילדים שגילם גדול מ-10, בני נוער ונשים צריכים לבחור במידה S/M, והגברים במידה M/L. לבחירת המידה הנכונה בחנות, יש להדק את המסכה כך שתצמד לפנים. אסור שיהיה רווח בין הסנטר ובין חלקה התחתון של המסכה. לפרטים נוספים: https://www.subea.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreath-tp_1331
4
מדוע שתי מידות במקום ארבע?
מידות S/M ו-M/L מתאימות ל-90% מהפנים של אנשים שגילם גדול מעשר שנים. משום כך הופסק ייצורן של מידות XS ו-L/XL. ייעול זה יאפשר לנו להוזיל את מחירה של Easybreath.
5
האם אוכל להשתמש ב-Easybreath אם יש לי זקן?
זקנים עשויים לאפשר כניסה של כמויות מים משמעותיות. אנחנו ממליצים שגברים יגלחו את זקנם לפני השימוש ב-Easybreath משום ששערות יכולות לחבל באטימה שנוצרת במגע של שולי הסיליקון והעור.
6
כיצד עובד רעיון מניעת היווצרות ערפל?
פעולתה המיטבית של המסכה היא בטמפרטורה של 18°. הפעולה מבוססת על העובדה שאוויר טרי שנשאף מוזרם על העדשה הקדמית לפני שהוא מגיע אל האף או אל הפה. האוויר הלח שנושפים מוצא דרך חיבורי צד שעשויים מפלסטיק ואז סיליקון שמתעלים את האוויר בתוך השנורקל. באופן זה, קיימת התחדשות מתמדת של אוויר. זהו עיקרון זהה לזה של אוורור החלון הקדמי במכונית.
7
כיצד מונעת מערכת ה-dry-top את כניסת המים?
הפיתוח של הרעיון היה בתחילות מניעה של כניסת מים אל תוך השנורקל כאשר הים גלי, יש גלים נמוכים על פני משטח המים או כאשר המשתמש מטה את ראשו קדימה יתר על המידה כדי לצפות בקרקעית הים. ישנו מצוף בשנורקל שמתרומם כאשר צוללים וחוסם את הצינור. לאחר צלילה, זכרו לנשוף בעת החזרה למעלה כדי לוודא שהמצוף יורד.
8
אילו זהירויות יש לנקוט ביחס למסכת Easybreath?
שימו לב לחול! מנעו מגע בין מסכת ה-Easybreath וחול, משום שהחול יכול לשרוט את עדשת המסכה. בסביבה של חול, אין להשתמש בכוח כדי לדחוף את השנורקל למקומו. יש לשטוף את השנורקל ואת המסכה לפני שמחברים אותם. חול יכול גם לחסום את השסתום הצף שבתוך השנורקל. יש לשטוף היטב את השנורקל או להשתמש במפתח שיכול להיכנס דרך הפתחים האחוריים של השנורקל כדי לשחרר את השסתום הצף, ואז לשטוף את השנורקל.
9
האם אפשר לתקן מסכת Easybreath שנשברה?
בהחלט, האריכו את חייה של מסכת Easybreath! שירות לאחר מכירה זמין בבית המלאכה שבחנות ה-Decathlon. ניתן לקנות חלקים ספייר באינטרנט: ברקודים של חלקים: רצועה - 8316952, שסתום - 8363399, שנורקל - 8342901, כיסוי לבן - 8363395.
10
מצאו את כל השאלות הנפוצות
מצא את כל השאלות והתשובות הנפוצות על מסכת השנירקול Easybreath : https://www.subea.fr/conseils/faq-masque-snorkeling-easybreath-tp_1266
11
ממדי המסיכה
גובה: 28 ס"מ. רוחב: 18 ס"מ. עובי: 12 ס"מ.
12
משקל המסיכה
700 גרמים.
13
מהו מותג SUBEA?
Tribord Diving נקרא עכשיו SUBEA, מותג של Decathlon המוקדש לסוגי ספורט מתחת למים (שנירקול, צלילת סקובה, דייג, וצלילה חופשית). הסימון על כל מוצרי הצלילה שלנו יוחלף בהדרגה. מדוע SUBEA? משום ש: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! (החוויות מתחת למים מדהימות) ! לקבלת מידע נוסף: www.subea.com
מידע נוסף
הרכב
שרוול (למסכה) : 100.0% סיליקון מסגרת (למסכה) : 100.0% פוליפרופילן (PP) צינור (לשנורקל) : 100.0% פוליקרבונט - אקרילוניטריל בוטדיאן סטירן (PC -ABS) עדשה (למסכה) : 100.0% פוליקרבונט - אקרילוניטריל בוטדיאן סטירן (PC -ABS)

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש והרחק ממקור אור.

טיפים לאחזקה ושימור
לאחר כל שבוע של שימוש, חובה לרחוץ את מסכת Easybreath בידיים ובעזרת סבון כלים. יש לנקות את החלק הפנימי של העדשה כדי לשמור על ראות טובה וכדי להבטיח את התפקוד הנכון של מערכת האוורור הייחודית שמונעת היווצרות אדים. אסור לרחוץ במדיח כלים.
סדר לפי
No sea water in your mouth
Used for בין 2-8 שבועות
Easy to use, keeps the sea water out of your mouth and eyes.
Amazing
Used for בין 2-8 שבועות
I felt like a mermaid from a scene in finding nemo floating around the Maldives wearing this.. Excellent buy!
Great product
Used for בין 2-8 שבועות
We used these snorkels every day for a month in the Caribbean and they we great no misting and no problems with breathing. We had looked carefully at all the reviews and info about full face snorkels and were worried about the early reviews that reported breathing problems but it seems that Subea have overcome this issue and we were delighted with them. Make sure you check the size before purchasing. I have a long thin face and the M-L was fine no leaks!
Mask
Used for עד שבוע
Good all round vision nice fit no water leaks
Excellent Product
Used for בין 2-8 שבועות
I bought my first snorkelling Mask in Spain when on holiday and I'd definitely reccomend this. Fantastic product. Good quality and it really works
Nice engineering but not enough air
Used for עד שבוע
This is a nice bit of kit. Unfortunately, the cross-section area of the breathing hole (where the non-return float fitts) is too small. Much smaller than a standard snorkel. As a result I can't use the mask. The water I swim in is too cold for me to be other than moderately active and I can't draw enough air through the hole for this.

Also, it is prone to misting. However, I can not complain about this as it is stated in the instructions that below certain water temperatures this will happen.
Buy one - a must
Used for בין 2-8 שבועות
I'm short-sighted. Bought clip together lenses, also from Decathlon, to suit my perscription. Brilliant, just like wearing glasses underwater.

Get the right size mask & you'll have no leaks. Did not fog as there was a spray we bought from Amazon.

Would gladly pay double for the enjoyment I got from using mask.
Poor seal
Used for עד שבוע
I bought both sizes-S/M and M/L just to be sure I had on that fitted. Have tried snorkelling with both sizes the past week. The seal is fiddly and let’s water in every 15 seconds.
Comfortable
Used for בין 2-8 שבועות
Great piece of kit much better and far easier to use than a conventional mask and snorkel. Packs easily for safe carriage too.
Awesome product
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent snorkel. All my children use these and their water confidence has gone from being scared to put there faces in the water to now being confident to dive and explore underwater.
הצג תוצאות עבור