מגופנים מגפי גלישה מניאופרן 3 מ"מ

8303800

OLAIAN

מיועד ל גלישה רגילה במים קרים בטמפרטורה 12° ו17° צלזיוס. משך הגלישה: עד שעתיים.
מגפי גלישה מניאופרן בעובי 3 מ"מ לנוחות מוגברת וחום במים קרים. סוליה דקה למגע אופטימלי עם הגלשן.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
בידוד תרמיניאופרן בעובי 3 מ"מ. חלקים תפורים-דבוקים יחד.חלק עליון גבוה.מתאים לטמפ' 12- 17°C
רגישותסוליה דקה למגע אופטימלי עם הגלשן.
אחיזהסולית גומי עם בליטות למניעת החלקה.
יציבותרצועת סילקון בשורש כף הרגל ליציבות טובה יותר.
עמידות בפני מיםקצה הניתן להידוק. הרכב מודבק עם תפרים נסתרים.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
תוכל לשמור על חום הגוף במשך זמן רב יותר בעזרת האביזרים התרמיים שלנו! לכל טווח טמפרטורות יש לבוש משלו...
כאשר אנו במים, אנו מאבדים למעלה ממחצית מחום הגוף שלנו דרך הגפיים והראש. על כן, הנה רשימת האביזרים המומלצים: - במזג אוויר חם ובמים פושרים(C°‏17 מגפונים נמוכים מניאופרן. - במים קרים: (C°‏17 - 12): מגפונים גבוהים (מגפיים) וכפפות. במים קרים מאד (C°‏12 - 7): מגפונים גבוהים (מגפיים), כפפות, ברדס וקפוצ'ון... בואו לגלות את המגוון המלא של אביזרי הניאופרן שלנו ב-decathlon.fr
2
איך לבחור את המגפיים הנכונים
הקריטריון הראשון בבחירת מגפי גלישה הוא טמפרטורת המים. טמפרטורת המים משתנה בהתאם למיקום ולעונה. יש לוודא באופן שיטתי כי טמפרטורת המים במקום בו אתם נמצאים תואמת את טווח הטמפרטורות המומלץ: מים חמים מעל C°‏20. מים פושרים בין C°‏17 ל-C°‏22. מים קרים בין C°‏12 ל-C°‏17. מים קרים מאד בין C°‏7 ל-C°‏12. למידע נוסף על הטמפרטורה באתר הגלישה שלכם, כנסו לאתר seatemperature.org.
3
חשוב לבחור את המידה הנכונה
נעלי ומגפוני גלישה צריכים להיות הדוקים מאד כדי להבטיח את היעילות התרמית הטובה ביותר האפשרית. אם אתם חשים כי הם לוחצים מדי כאשר אתם מודדים אותם במקום יבש, זה נורמלי לחלוטין. בחירה בנעליים ובמגפונים מתאימים היטב מבטיחים התאמה טובה יותר וכי הנעליים לא יתנפחו כאשר משתמשים בהם במים.
4
ניאופרן: כיצד זה פועל?
חליפת ניאופרין לוכדת שכבה דקה של מים מסביב לגוף, ובכך גורמת לשתי פעולות: 1. המים הלכודים מתחממים בהדרגה, 2. מעבר החום מהגוף מצטמצם. החליפה וכיסוי המים הדק יוצרים שכבת בידוד.
5
חומרים
מגפי גלישה בעובי של 3 מ"מ שעשויים מניאופרן כדי להבטיח בידוד תרמי טוב יותר. הניאופרן מרופד בבד סינתטי המגביר את העמידות בפני בלאי. עובי הניאופרן: 3 מ"מ. ניאופרן הוא קצף פוליכלורופן אלסטי מסוג closed-cell, עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בוחנים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
6
מכלול עמיד בפני מים
התפרים נתפרים ומודבקים כדי להבטיח אטימות מוחלטת בפני מים ועמידות. התפרים הם תפרים "בלתי נראים".החוט אינו עובר כל הדרך דרך הניאופרן ולכן המים אינם יכולים לחדור .פנימההיעדר החוטים בצד הפנימי מונע גירויים ושפשופים. טלאים המעניקים נוחות וחיזוק ממוקמים בנקודות אסטרטגיות בצדם הפנימי של האזורים הרגישים.
7
מגפים לספורט ימי מגוון
החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).
8
חליפת הגלישה שתתאים לך!
חליפות הגלישה שלנו מסווגות גם לפי טווח טמפרטורת המים: מים חמים, מים פושרים, מים קרים. החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).לפרטים נוספים על סדרת חליפות הגלישה שלנו, היכנסו לאתר
מאפיינים
עובי3 מ"מ
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 100.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 100.0% גומי - ניטריל בוטדיאן גומי (NBR)

מבחן מוצר
פותח ונוסה על ידי צוותי העיצוב שלנו בהנדיה, צרפת. הרכיבים המשמשים למוצר זה נבדקו במעבדה על מנת להבטיח את רמת האיכות והעמידות הטובה ביותר שניתן להשיג.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ומאוורר. יש להרחיק ממקורות חום. על מנת להאריך את חיי הניאופרן, יש להימנע מלהשאיר את הברדס לייבוש תחת קרינת שמש ישירה. לא מומלץ לכבס את המוצר במכונת כביסה.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במי ברז.
סדר לפי
Warm and easy to slip on and off very happ
Used for בין 2-8 שבועות
Very happy with these boots, they are easy to get on and off and they are warm enough for paddle boarding on a lake in November
  • 1
הצג תוצאות עבור