בנות בגד ים שני חלקים קרופ-טופ - סגול

8301259

OLAIAN

מיועד ל לגלישה עבור נערות צעירות. מתאים לגלישת סאפ וצלילת שנורקל
בגד ים שני חלקים בגזרת גוזייה עם כתפיות דקות מאחור ותחתונים קלאסיים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני גלים - לא זז ממקומומעוצב להישאר במקום בגלים קטנים (גלים נשברים)
מתייבש מהרהרכב מבוסס פולימר, לזירוז הייבוש.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
את גולשת מתחילה
את לומדת לגלוש או גולשת רק מספר פעמים בשנה, בזמן חגים או חופשות גלישה. את נשארת במקום בו את מגיעה לקרקעית, בגלים קטנים או נשברים. את גולשת בגלל התחושה של להיות במים וההנאה מכך. במהלך הפעילויות שלך, את נופלת הרבה אך בגלים לא חזקים מדי .. עיצבנו עבורך מבחר רחב של בגדי ים, שיתאימו לסוג השימוש שלך ולצורת גופך
2
מבנה הגוף
עיצבנו את בגד הים Bali לגולשות צעירות להנאה וגילוי המים. גופייה עם כתפיות ספגטי שנשארת במקומה בגלים. ניתן לאחסן את בגד הים בקלות בכיס שלו כך שגולשות צעירות יוכלו לקחת אותו איתן לכל מקום.
3
מידות בגדי הים לבנות
הנה הקישור בין הגיל לבין הגובה בתוויות בגדי הים שלנו: גיל 4: 104-98 ס"מ גיל 5: 105 עד 114 ס"מ גיל 6: 115 עד 124 ס"מ גיל 8: 125 עד 132 ס"מ גיל 10: 133 עד 142 ס"מ גיל 12: 150-143 ס"מ 14 שנים: 160-151 ס"מ גיל 16: מ-161 ועד 169 ס"מ
4
מידה יבשה ומידה רטובה
כדי לוודא התאמה מושלמת בתוך המים, חשוב לבחור את המידה הנכונה בזמן שאת יבשה מכיווון שכאשר הם במים, בגדי ים נהיים משוחררים יותר . לכן אנו ממליצים לקנות את המידה הנכונה. בגד הים צריך להתאים בדיוק לגוף שלך בתא המדידה, את צריכה להרגיש נתמכת. האלסטן שנמצא ברכיבים מסוימים בהם אנו משתמשים בבגדי הים שלנו מתרכך ומשתחרר במים.
5
נשאר במקומו בגלים: המבחן
מעצבים בגדי ים שנשארים במקומם בגלים. כדי לבחון את התחתונים, אנחנו נעזרים בלפחות 12 גולשות עם צורות גוף שונות שיעקבו אחרי פרוטוקול של מבחן בבריכה במשרדי העיצוב שלנו בהנדיי. . הפרוטוקול הזה מכוון ליצר מחדש את תחושות הגולשות כאשר מושלכות לים . אם המבחן מביא תוצאות, אנו בוחנים אותו בגלישה בים כדי לבחון אותו בתנאים אמיתיים.
6
7
OLAIAN, מותג הגלישה החדש של DECATHLON
מבוסס בהנדיי, בדרום מערב צרפת, OLAIAN הוא המותג החדש של Decathlon לגלישה וגלישת גוף.. . במשרדינו בחוף הים אנו יכולים לעצב בגד ים ועוד באותו יום לבחון אותו בים ולבדוק אם הוא נשאר במקומו בגלים.
8
מה זה מותג OLAIAN?
מוצרי גלישה Tribord הפכו כעת להיות מוצרי OLAIAN, המותג החדש של Decathlon המיועד לגלישה, בודיבורד וסקימבורד. הסימון על גבי מוצרי הגלישה יוחלף בהדרגה. זו הסיבה לכך שלמוצר שלך יש לוגו אחר מאשר האיור שעל גבי המוצר.
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 80.0% פוליאמיד (PA), בד עיקרי : 20.0% אלסטין חומר בטנה עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
מוצר זה נבדק בתנאי שטח בהנדיי ועבר מבדקי מעבדה רבים להבטחת איכות השימוש שעבורה עוצב: מבחנים על אלסטיות ויציבות הבד, חדות הצבע בזמן שפשוף, שטיפה, חשיפה למי ים, מי כלור ואור, וכן ביצוע כללי של המוצר לאחר מספר כביסות

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים בתום כל שימוש.
סדר לפי
Sizing
I love the products at Decathlon however the sizing is way out. We don't live close to a store so shop online and always upsize but even when I go from medium-sized to large there products are still really small.
  • 1
הצג תוצאות עבור