מערכת נשיאה קרובה לגב, להליכה במשך כמה ימים עם ציוד במשקל בינוני. מערכת Easyfit מאפשרת להתאים את התיק למבנה הגוף תוך כדי נשיאת התיק על הגב להתאמה אופטימלית." />

תרמיל גב לטיולים דגם Easyfit‏ 50 ל' לגברים - כחול

8300849

FORCLAZ

מיועד ל לגברים המטיילים באופן עצמאי-חלקי לטיולי הרים של 2 עד 3 ימים. משקל נשיאה מומלץ: 10/13 ק"ג
מערכת נשיאה קרובה לגב, להליכה במשך כמה ימים עם ציוד במשקל בינוני. מערכת Easyfit מאפשרת להתאים את התיק למבנה הגוף תוך כדי נשיאת התיק על הגב להתאמה אופטימלית.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמידות בפני שחיקהאחריות ל- 10 שנים. עמידות גבוהה הודות לאריגים ולתפרים המחוזקים
נוחות נשיאהכוונון גב אוטומטי. סגנון נשיאה שמתאים למבנה גוף גברי. כיסוי עמיד בגשם
בעל מספר תאיםכיסים: 3 חיצוני, 1 פנימי, חגורה 1. לולאות מקל הליכה/גרזן קרח. גישה לתחתית, תאים
קיבולתנפח: 51 ליטר / משקל: 1,75 ק"ג / מידות לאחר מילוי: גובה 67 x רוחב 28 x עומק 26
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
מבחנים שנערכו על-ידי צוותי המחקר והפיתוח שלנו לבדיקת האפקטיביות של מערכת Easyfit
עיצוב ידידותי למשתמש: זמן התאמה קצר פי 2-3 עם תרמיל גב EasyFit, ומספר ההתאמות החוזרות = 0 עבור תרמיל EasyFit. מערכת Easyfit אינה משפיעה על איכות הכוונון בהשוואה למערכות כוונון רגילות: במבחן הסטטיסטי 4% פרידמן דורגה מערכת EasyFit כנוחה יותר באופן מובהק, משתמשים דווחו גם על כוונון טוב יותר פי 6.
2
בדיקות טכניות לתרמיל.
אנחנו מבצעים בדיקות המעבדה כדי לוודא את ההיבטים הבאים: הבדים, האבזמים, הרצועות, הספוגים, הרוכסנים, וכדומה. דוגמה לבד: עמידות בפני בלאי, קריעה, עמידות הצבעים בפני קרינת UV, כביסה, אטימות למים וכד'.הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תרמיל הגב נשקל ולאחר מכן מונח על בובת ניסויים שמשחזרת את התנועה של הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
3
10 שנות אחריות של שותפות טכנית
Strenfit, שותף של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. בדיקות אלה בוצעו כל הרכיבים, התפרים והמוצר הגמור. התוצאות של בדיקות אלה משמשות את Quechua ואת Strenfit כדי לספק אחריות בת 10 שנים לתיק הגב מתאריך הרכישה שמוצג על קבלת התשלום.
4
איך מומלץ לארוז תרמיל גב?
ניתן לחבר את מקום הלינה שלך לתחתית תיק הגב. את הציוד הכבד (אוהל, כירה, אוכל) יש למקם הכי קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב פריטים אלה. ניתן להכניס את הבקבוק למדיח הכלים, אפשר לחבר את האוהל לחלק התחתון של התיק אם הוא לא נכנס פנימה. השאירו את המעיל החסין למים ואת מעיל פליז בהישג יד. בכיסים, אפשר לפזר את הפריטים הקטנים לשימוש במהלך היום (קרם הגנה, מפה, משקפי שמש). אם יש לך גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
5
10 שנות אחריות, התניות
האחריות מכסה את כל הפגמים בתיק, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ושימוש לקוי. האחריות המיוחדת ל-10 שנים תהיה תקפה רק עם הצגת המוצר והקבלה. אם המוצר מכוסה באחריות, הוא יתוקן או יוחלף ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על זכויות החלות על פי דין במדינה שבה נרכש המוצר.
6
כיצד להתאים את תרמיל הגב?
תחילה, יש לשחרר את כל הרצועות (רצועות כתף, חגורה, רצועות איזון עומסים). כעת יש לשים את התרמיל עליך. יש למקם את החגורה על הירכיים (בדיוק מעל עצמות האגן) ולהדק אותה. לאחר מכן יש למשוך את כפתור EasyFit, בלם הרצועות יקיף את הכתפיים. לסיום, התאימו את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
7
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים למכל עם סימוני נפח כדי למדוד את הנפח שווה הערך בליטרים. משקל התיק נטו מבוסס על דוגמת הייחוס שלנו. ייתכנו חריגות קלות.
8
מערכת Easyfit
כך אפשר לכוונן ולהתאים את התרמיל למבנה הגוף בתנועה אינטואיטיבית אחת גם כאשר התרמיל כבר נישא על הגב: לנוחות מרבית.
9
ציון לצורך השוואת השפעה סביבתית של מוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. דירוג כללי מ-A עד E נועד לאפשר זיהוי קל של המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה באמצעות השוואתם למוצרים דומים (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. לקבלת מידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מאפיינים
משך טיול2 עד 7 ימים

נפח50 ליטרים

טכנולוגיהכוונון אוטומטי

כיסוי עמיד בגשםכלול
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בד חיצוני : 100.0% פוליאמיד (PA) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
בדיקות של עמידות התיק בפני שחיקה ובלאי, עמידות הצבע תחת קרני UV ועמידות בכביסה ובמים מתבצעות הן במעבדה והן בשטח. לאחר מכן נעשה שימוש בבובת בדיקה להדמיית הזדקנות התיק כאשר הוא נושא משקל ולאחר מספר שנות שימוש על ידי אלפי מחזורים של תנועות הליכה מהירה, לבדיקת העמידות של מכלולי התיק. מרכיבי התרמיל (האריג, האבזמים, הרצועות, הספוג, הרוכסנים ועוד) נבדקים גם הם בנפרד, בדיקה המאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו 10 שנות אחריות על התיקים.

מבחן מוצר
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

טיפים לאחסון
אחסן את התרמיל במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי לשמר את מאפייני הבד (כולל העמידות למים), אין לכבס את התיק במכונה, אין לייבש במייבש כביסה ואין לנקות את התיק בניקוי יבש או להשתמש במלבין. אין לגהץ. כדי לנקות את התרמיל באופן ידני, יש להשתמש במים חמים וסבון ובמברשת במקרה הצורך. לאחר כמה שנות שימוש, יש לחדש את מאפייני דחיית מים של האריג באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Excellent
Used for בין 2-8 שבועות
Very comfortable, it has many pockets and separate compartments that are very ideal. It is also a very good price.
  • 1
הצג תוצאות עבור