מערכת נשיאה קרובה לגב, להליכה במשך כמה ימים עם ציוד במשקל בינוני. מערכת Easyfit מאפשרת להתאים את התיק למבנה הגוף תוך כדי נשיאת התיק על הגב להתאמה אופטימלית." />

תרמיל גב לטיולים דגם Easyfit‏ 60 ל' לנשים - כחול

8300844

QUECHUA

מיועד ל לנשים המטיילות באופן עצמאי לטיולי הרים של 2 עד 3 ימים. משקל מומלץ: 10/12 ק"ג
מערכת נשיאה קרובה לגב, להליכה במשך כמה ימים עם ציוד במשקל בינוני. מערכת Easyfit מאפשרת להתאים את התיק למבנה הגוף תוך כדי נשיאת התיק על הגב להתאמה אופטימלית.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות נשיאהכוונון גב אוטומטי. מערכת נשיאה למבנה הגוף הנשי. כיסוי גשם.
בעל מספר תאיםכיסים: 3 חיצוני, 1 פנימי, חגורה 1. לולאות מקל הליכה/גרזן קרח. גישה לתחתית, תאים
קיבולתנפח: 60 ליטר / משקל: 1.8 ק"ג / מידות לאחר מילוי: גובה 69 x רוחב 28 x עומק 28
עמידות בפני שחיקהאחריות ל- 10 שנים. עמידות גבוהה הודות לאריגים ולתפרים המחוזקים
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
איך מומלץ לארוז תרמיל גב?
מקמו את שק השינה בתחתית התיקאת הציוד הכבד (אוהל, כירה, אוכל) יש למקם הכי קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב פריטים אלה. ניתן להכניס את הבקבוק למדיח הכלים, אפשר לחבר את האוהל לחלק התחתון של התיק אם הוא לא נכנס פנימה. השאירו את המעיל החסין למים ואת מעיל פליז בהישג יד. בכיסים, אפשר לפזר את הפריטים הקטנים לשימוש במהלך היום (קרם הגנה, מפה, משקפי שמש). אם יש לך גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
2
מערכת Easyfit
מערכת מוגנת בפטנט מאפשרת את התאמת התרמיל לגב, בתנועה אחת אינטואיטיבית, כדי להתאים טוב יותר למבנה גופך: לנוחות מרבית.
3
כיצד להתאים את תרמיל הגב?
תחילה, יש לשחרר את כל הרצועות (רצועות כתף, חגורה, רצועות איזון עומסים). כעת יש לשים את התרמיל עליך. יש למקם את החגורה על הירכיים (בדיוק מעל עצמות האגן) ולהדק אותה. לאחר מכן יש למשוך את רצועות EasyFit, בלם הרצועות יקיף את הכתפיים. לסיום, התאימו את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
4
מבחנים שנערכו על-ידי צוותי המחקר והפיתוח שלנו לבדיקת האפקטיביות של מערכת Easyfit
עיצוב ידידותי למשתמש: זמן התאמה קצר פי 2-3 עם תרמיל גב EasyFit, ומספר ההתאמות החוזרות = 0 עבור תרמיל EasyFit. מערכת Easyfit אינה משפיעה על איכות הכוונון בהשוואה למערכות כוונון רגילות: במבחן הסטטיסטי 4% פרידמן דורגה מערכת EasyFit כנוחה יותר באופן מובהק, משתמשים דווחו גם על כוונון טוב יותר פי 6.
5
מדידות סביבתיות
DECATHLON ו-Quechua החליטו ליידע אותך על ההשפעה הסביבתית של תרמילי הגב מתוצרתן לאורך כל חיי השירות שלהם. עבודה זו באה בעקבות ניסוי שהחל בחודש יולי 2011 בשיתוף עם המשרד הצרפתי לאיכות הסביבה. התיקים דורגו על סולם של A עד E על בסיס השוואה עם תרמילי הגב של Quechua בלבד. ניתן לקבל פרטים נוספים על הפרויקט ועל ושיטות החישוב שבהן נעשה שימוש, בכתובת http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
6
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים למכל עם סימוני נפח כדי למדוד את הנפח שווה הערך בליטרים. משקל התיק נטו מבוסס על דוגמת הייחוס שלנו. ייתכנו חריגות קלות.
7
10 שנות אחריות של שותפות טכנית
Strenfit, שותף של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. בדיקות אלה בוצעו כל הרכיבים, התפרים והמוצר הגמור. התוצאות של בדיקות אלה משמשות את Quechua ואת Strenfit כדי לספק אחריות בת 10 שנים לתיק הגב מתאריך הרכישה שמוצג על קבלת התשלום.
8
10 שנות אחריות, התניות
האחריות מכסה את כל הפגמים בתיק, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ושימוש לקוי. האחריות המיוחדת ל-10 שנים תהיה תקפה רק עם הצגת המוצר והקבלה. אם המוצר מכוסה באחריות, הוא יתוקן או יוחלף ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על זכויות החלות על פי דין במדינה שבה נרכש המוצר.
9
בדיקות טכניות לתרמיל.
אנחנו מבצעים בדיקות המעבדה כדי לוודא את ההיבטים הבאים: הבדים, האבזמים, הרצועות, הספוגים, הרוכסנים, וכדומה. דוגמה לבד: עמידות בפני בלאי, קריעה, עמידות הצבעים בפני קרינת UV, כביסה, אטימות למים וכד'.הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תרמיל הגב נשקל ולאחר מכן מונח על בובת ניסויים שמשחזרת את התנועה של הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
מאפיינים
משך טיול2 עד 7 ימים

נפח60 ליטרים

טכנולוגיהכוונון אוטומטי

כיסוי עמיד בגשםכלול
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES) בד חיצוני : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

טיפים לאחסון
אחסן את התרמיל במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי לשמר את מאפייני הבד (כולל העמידות למים), אין לכבס את התיק במכונה, אין לייבש במייבש כביסה ואין לנקות את התיק בניקוי יבש או להשתמש במלבין. אין לגהץ. כדי לנקות את התרמיל באופן ידני, יש להשתמש במים חמים וסבון ובמברשת במקרה הצורך. לאחר כמה שנות שימוש, יש לחדש את מאפייני דחיית מים של האריג באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Is it possible to make it theft proof?
מה זה אומר "אושרה רכישה"

Where review is marked as "Verified purchase" confirmed by Decathlon, this means that we could verify that the client who filed this opinion has purchased the product from us.

We can confirm purchases for the reviews expressed on a request by e-mail after purchase or when the customer has this review from his personal space.

If review is not marked as "Verified purchase", this does not mean that the author's review has no experience with the product may have given his review directly on the site without unique identification, or the product has been offered or paid.

The label "Verified purchase" lets help you judge the reliability of a review.
Used for עד שבוע
I just bought this model but I would like some help as how to make it theft proof. As it is, both while walking and while it's being handled by luggage handlers at the airport, it's very easy to open it and help yourself to whatever is inside. Any suggestions please?
  • 1
הצג תוצאות עבור