מוצר קל משקל לנשיאה קרוב אל הגב בטיולים של מספר ימים עם עומסי משקל בינוניים. מערכת Easyfit מאפשרת להתאים את התיק למבנה הגוף תוך כדי נשיאת התיק על הגב להתאמה אופטימלית." />

תרמיל גב לטיולים דגם Easyfit‏ 50 ל' לנשים - סגול

8300840

QUECHUA

מיועד ל לנשים המטיילות באופן עצמאי לטיולי הרים של 2 עד 3 ימים. משקל מומלץ: 8‏/12 ק"ג
מוצר קל משקל לנשיאה קרוב אל הגב בטיולים של מספר ימים עם עומסי משקל בינוניים. מערכת Easyfit מאפשרת להתאים את התיק למבנה הגוף תוך כדי נשיאת התיק על הגב להתאמה אופטימלית.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות נשיאהכוונון גב אוטומטי. מתאים למבנה הגוף הנשי. כיסוי נגד גשם.
בעל מספר תאיםכיסים: 3 חיצו', 1 פנ', 1 חגורה. לולאות מקל הליכה/גרזן קרח . גישה לתחתית, תאים
קיבולתנפח: 51 ליטר / משקל: 1.75 ק"ג / מידות תיק מלא: גובה 67 x רוחב 28 x עומק 26
עמידות בפני שחיקה10 שנות אחריות.
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים למכל עם סימוני נפח כדי למדוד את הנפח שווה הערך בליטרים. משקל התיק המצוין ללא עומס מבוסס על דוגמת הייחוס שלנו. ייתכנו חריגות קלות.
2
מערכת Easyfit
מערכת ייחודית זו מאפשרת לכוונן ולהתאים את התרמיל למבנה הגוף בתנועה קלה אחת גם כאשר התרמיל כבר נישא על הגב: לנוחות מרבית.
3
איך מומלץ לארוז תרמיל גב?
הכניסו את המצעים לתחתית התיק. את הציוד הכבד (אוהל, כירה, אוכל) יש למקם הכי קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב פריטים אלה. אם אין מקום בתוך התיק, יש למקם את יריעת הקרקע תחת האבזם ואת האוהל מתחת לתיק. מקמו את מעיל הגשם והפליס בהישג יד. פריטים קטנים לשימוש במהלך היום (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') ניתן לאחסן בכיסים. בעת נשיאת מכל מים, יש להניח אותו בתא המיוחד לאורך התיק.
4
כיצד להתאים את תרמיל הגב?
תחילה, יש לשחרר את כל הרצועות (רצועות כתף, חגורה, רצועות איזון עומסים) . ולהרים את התרמיל על הגב. יש למקם את החגורה על הירכיים (בדיוק מעל עצמות האגן) ולהדק אותה. לאחר מכן יש למשוך את כפתור EasyFit כך שמעצורי הרצועה ימוקמו סביב הכתפיים. לסיום יש לכוון את רצועות איזון העומס על פי הצורך.
5
מבחנים שנערכו על-ידי צוותי המחקר והפיתוח שלנו לבדיקת האפקטיביות של מערכת Easyfit
עיצוב ידידותי למשתמש: תרמילי הגב של EasyFit מאפשרים התאמה פי 2.3 יותר מהירה, ואינם דורשים התאמה חוזרת של הרצועות אפילו פעם אחת. מערכת Easyfit אינה משפיעה על איכות הכוונון בהשוואה למערכות כוונון רגילות: במבחן פרידמן דורגה מערכת EasyFit כנוחה יותר באופן מובהק, משתמשים דווחו גם על כוונון טוב יותר פי 6.
6
תנאי אחריות ל-10 שנים
האחריות מכסה את כל הפגמים בתיק, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ושימוש לקוי. בכל תביעה במסגרת האחריות המיוחדת ל-10 שנים תידרש הצגת המוצר וקבלת הרכישה. האחריות מכסה תיקון או החלפה של המוצר חינם. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על תנאי אחריות החלים על פי דין במדינה שבה נרכש המוצר.
7
מדידות סביבתיות
Decathlon, בשיתוף עם Forclaz, החליטו להציג את המידע הנוגע להשפעות הסביבתיות של כל מחזור החיים של תרמילי הגב שלהן. עבודה זו ממשיכה ניסוי שנערך ביולי 2011 בשיתוף המשרד לאיכות הסביבה בצרפת. התיקים דורגו על סולם של A עד E על בסיס השוואה עם תרמילי הגב של Quechua בלבד. ניתן לקבל פרטים נוספים על הפרויקט ועל ושיטות החישוב שבהן נעשה שימוש, בכתובת http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
מאפיינים
משך טיול2-7 ימים

נפח50 ליטרים

טכנולוגיהכוונון אוטומטי

כיסוי עמיד בגשםכלול
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES) בד חיצוני : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. בנוסף, מחלקת בדיקות השטח שלנו מתאמת בין מנהל המוצר לאנשים שאינם קשורים ל-Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את המוצרים.

מבחן מוצר
בדיקות של עמידות התיק בפני שחיקה ובלאי, עמידות הצבע תחת קרני UV ועמידות בכביסה ובמים מתבצעות הן במעבדה והן בשטח. לאחר מכן נעשה שימוש בבובת בדיקה להדמיית הזדקנות התיק כאשר הוא נושא משקל ולאחר מספר שנות שימוש באלפי מחזורים של תנועות הליכה מהירה, לבדיקת העמידות של מכלולי התיק. מרכיבי התרמיל (האריג, האבזמים, הרצועות, הספוג, הרוכסנים ועוד) נבדקו גם הם בנפרד, בדיקה המאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו 10 שנות אחריות על התיקים.

טיפים לאחסון
יש לאחסן את התרמיל במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
על מנת להבטיח שהבדים לא יאבדו מאיכויותיהם (ובמיוחד עמידות למים), אין לכבס את התיק במכונה, אין לייבש במייבש כביסה ואין לנקות את התיק בניקוי יבש או להשתמש במלבין. אין לגהץ. כדי לנקות את התרמיל באופן ידני, יש להשתמש במים חמים וסבון ובמברשת במקרה הצורך. לאחר כמה שנות שימוש, יש לחדש את מאפייני דחיית מים של האריג באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Good quality
Used for עד שבוע
Bought this for my trip to Thailand, really good quality. And just what I was expecting.
How can I pack it safely to be checked on a plane?
Used for עד שבוע
I never checked a backpack on a plane before
  • 1
הצג תוצאות עבור