תרמיל גב לטרקים בנפח 70 ליטר של פורקלז - אפור כהה

8300839

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל מטיילים וחובבי טרקינג במסלולים מסומנים, למשך מספר ימים.
תיק פשוט, קל ופרקטי עם כיסים וגישה מהירה, שימושי בטיולים ונסיעות מדי פעם

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות נשיאהרצועת ספוג. רצועת חזה. רצועות להתאמת העומס. משענת יד. חלק אחורי ניתן להתאמה
בעל מספר תאים5 כיסים - 3 רשתות - תא אחד לשקית שתיה
קיבולתנפח 71 ליטרים / משקל 1.9 ק"ג / ממדים בזמן שימוש: גובה 73 X רוחב 34 X עומק 30
עמידות בפני שחיקהאחריות ל- 10 שנים. חזק מאוד הודות לבד ולתפרים המחוזקים.
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד מומלץ לארוז את התיק לנוחות אופטימלית?
ניתן לחבר את מקום הלינה שלך לתחתית תיק הגב. את הציוד הכבד (אוהל, כירה, אוכל) יש למקם הכי קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב פריטים אלה. ניתן להכניס את הבקבוק למדיח הכלים, אפשר לחבר את האוהל לחלק התחתון של התיק אם הוא לא נכנס פנימה. השאירו את המעיל החסין למים ואת מעיל פליז בהישג יד. בכיסים, אפשר לפזר את הפריטים הקטנים לשימוש במהלך היום (קרם הגנה, מפה, משקפי שמש). אם יש לך גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
2
כיצד ניתן לכוון את גובה התיק?
יש למקם את מערכת הכוונון בגובה הרצוי ולכוונן התיק (ראה. 'כיצד להתאים את תרמיל הגב?'). כאשר החגורה רכוסה סביב האגן, הנח את הכתפיות סביב החלק הקדמי של הכתפיים ואת רצועות איזון העומס (הניתנות לפעמים גם לכוונון לגובה) בזווית של כ-45 מעלות (אסור להניח אותן באופן אופקי או אנכי). בעת מדידת התרמיל, אם נראה שהגב נמוך או גבוה מדי, התאם אותו מחדש ונסה שוב עד להשגת התוצאות הרצויות.
3
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב?
תחילה, יש לשחרר את כל הרצועות (רצועות כתף, חגורה, רצועות איזון עומסים). כעת ניתן להרים את התרמיל על הגב. עבור תיק גב עם קיבולת של 50 ליטר ומעלה, יש למקם את חגורת המותניים כהלכה (עליה להיות מונחת מעל הירכיים) ולהדק אותה. עבור תיקים קטנים יותר, יש למקם את חגורת המותניים סביב אזור המותניים. יש להדק את הכתפיות. ולבסוף, יש להתאים את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
4
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. הכדורים מרוקנים למכל מדורג, שמציין את מספר הליטרים שווה הערך, עם טווח טעות של כמה אחוזים. משקל התיק הריק מבוסס על דוגמת הייחוס שלנו. ייתכנו חריגות קלות.
5
מדידות סביבתיות
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. דירוג כללי מ-A עד E נועד לאפשר זיהוי קל של המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה באמצעות השוואתם למוצרים דומים (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. לקבלת מידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
6
10 שנות אחריות
האחריות מכסה את כל הפגמים בתיק, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ושימוש לקוי. האחריות המיוחדת ל-10 שנים תהיה תקפה רק עם הצגת המוצר והקבלה. אם המוצר מכוסה באחריות, הוא יתוקן או יוחלף ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על פריטי אחריות סטטוטוריים החלים במדינה שבה המוצר נרכש.
7
משקל ומידות
מידות התיק: גובה 73 ס"מ על רוחב 34 ס"מ ו-30 ס"מ עומק. משקל התיק הריק 1.9 ק"ג (בקירוב)
מאפיינים
משך טיוליותר מ-7 ימים

נפח70 ליטרים

טכנולוגיהללא

כיסוי עמיד בגשםלא כלול
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

מבחן מוצר
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

טיפים לאחסון
אחסן את התרמיל במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי לשמר את מאפייני הבד (כולל העמידות למים), אין לכבס את התיק במכונה, אין לייבש במייבש כביסה ואין לנקות את התיק בניקוי יבש או להשתמש במלבין. אין לגהץ. יש לנקות את תיק הגב ביד, באמצעות מטלית או מברשת רכה ומי סבון פושרים. לאחר כמה שנות שימוש, יש לחדש את מאפייני דחיית מים של האריג באמצעות תרסיס איטום.
    הצג תוצאות עבור