תרמיל טיולים Forclaz ‏50 ליטר - אפור

8300838

QUECHUA

מיועד ל מטיילים וחובבי טרקינג במסלולים מסומנים, למשך מספר ימים.
תיק פשוט, קל משקל ושימושי עם כיסים וגישה קלה. שימושי לטיולים מזדמנים ולנסיעות כאחד.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות נשיאהרצועת ספוג. רצועת חזה. רצועות להתאמת העומס .משענת יד. חלק אחורי ניתן להתאמה
בעל מספר תאיםכיסים: 3 חיצוניים, 1 פנימי, 1 חגורה. לולאה להחזקת מוט, גישה לחלק התחתון ותאים.
קיבולתנפח 50 ליטר משקל 1.7 ק"ג מידות: גובה 62 x רוחב 32 x עומק 24
עמידות בפני שחיקהאחריות 10 שנים לתרמיל. עמיד מאוד בפני שחיקה הודות לסוג הבד והתפרים המחוזקים
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד מומלץ לארוז את התיק לנוחות אופטימלית?
ניתן לחבר את מקום הלינה שלך לתחתית תיק הגב. יש לאחסן ציוד כבד (אוהל, גזייה, מזון) בסמוך לגב התרמיל. ניתן לארוז את הבגדים סביב פריטים אלה. את האוהל הנח בחלק התחתון אם אין מקום בתוך התרמיל עצמו. מומלץ לאחסן מקטורן עמיד וגשם ופליז בהישג יד. אחסון של פריטים קטנים לשימוש יומיומי (מסנן קרינה, מפה, משקפיים וכדומה). בכיסים. אם יש לך גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
2
כיצד להתאים את הגובה של התרמיל?
יש להרים את התרמיל לגובה המתאים לדעתך ולאחר מכן להתאים אותו (נא לעיין בסעיף .'כיצד להתאים את תרמיל הגב?'). כאשר החגורה רכוסה סביב האגן, יש להניח את הכתפיות סביב החלק הקדמי של הכתפיים ואת רצועות איזון העומס (הניתנות לפעמים גם לכוונון לגובה) בזווית של כ-45 מעלות (אסור להניח אותן באופן אופקי או אנכי). בעת מדידת התרמיל, אם נראה שהגב נמוך או גבוה מדי, יש להתאים אותו מחדש ולנסות שוב עד להשגת התוצאות הרצויות.
3
כיצד להתאים את תרמיל הגב?
ראשית, יש לשחרר את כל הרצועות (רצועות הכתפיים, החגורה, רצועות המשקל). כעת ניתן להרים את התרמיל על הגב. עבור תיק גב עם קיבולת של 50 ליטר ומעלה, יש למקם את חגורת המותניים כהלכה (עליה להיות מונחת מעל הירכיים) ולהדק אותה. עבור תיקים קטנים יותר, יש למקם את חגורת המותניים סביב אזור המותניים. יש להדק את הכתפיות. ולבסוף, יש להתאים את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
4
מדידות סביבתיות
חברת Decathlon החליטה ליידע אותך על ההשפעה הסביבתית של תרמילי הגב מתוצרתה לאורך כל חיי השירות שלהם. עבודה זו באה בעקבות ניסוי שהחל בחודש יולי 2011 בשיתוף עם המשרד הצרפתי לאיכות הסביבה. הוענקו ציונים שנעים בין A ל-E על בסיס השוואות בין התרמילים של Quechua בלבד. ניתן לקבל פרטים נוספים על הפרויקט ועל ושיטות החישוב שבהן נעשה שימוש, בכתובת http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
5
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. הכדורים הועברו לתוך מיכל מדורג המציין את הנפח שווה הערך בליטרים עם שוליים של אחוזים בודדים. המשקל המצוין הוא זה של התיק לדוגמה המשמש לבדיקות הביצועים. ייתכנו חריגות קלות.
6
10 שנות אחריות
האחריות מכסה את כל הפגמים בתרמיל, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ושימוש לקוי. אחריות מיוחדת זו ל-10 שנים תינתן רק עם הצגת המוצר והקבלה. אם המוצר מכוסה על ידי האחריות, הוא יתוקן או יוחלף באחר ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על פריטי אחריות סטטוטוריים החלים במדינה שבה המוצר נרכש.
מאפיינים
משך מסלוליומיים עד שבוע

נפח50 ליטר

טכנולוגיהללא

כיסוי עמיד בגשםאינו כלול
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות בשטח הנערכות על-ידי המשתמשים שלנו, המייצגים את שוק היעד, בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. צוות בודקי השטח שלנו: מנהל המוצר שלנו פועל מול אנשים שאינם קשורים ל- QUECHUA, והם אלה שבודקים, מפתחים ומאמתים את רמת המוצרים.

מבחן מוצר
אנחנו בודקים את עמידות התיק לשחיקה, קרעים, עמידות הצבעים בקרני UV, כביסה ועמידות במים. הבדיקות מבוצעות בשטח ובמעבדה. לאחר מכן, בובת ההדמיה יוצרת שחיקה על התיק באמצעות תנועות הליכה במשך אלפי מחזורים, כדי לבדוק את עמידות ההרכבה. הרכיבים (אריג, אבזמים, רצועות, ספוג, רוכסנים וכו') נבדקים גם בנפרד. כתוצאה מכך, אנחנו יכולים להציע אחריות של 10 שנים עבור התיקים.

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי להבטיח שהחומרים ישמרו על המאפיינים שלהם (במיוחד האיטום), לא מומלץ לשטוף אותם במכונת הכביסה, לייבש אותם במייבש או לנקות אותם בניקוי יבש או באמצעות מלבין. אין לגהץ. כדי לנקות את התרמיל באופן ידני, יש להשתמש במים חמים וסבון ובמברשת במקרה הצורך. לאחר כמה שנות שימוש, יש לחדש את מאפייני דחיית מים של האריג באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
תרמיל מדהים
Used for שנתיים +
נוח. מכיל הרבה
Perfect for anything
Used for בין 3-6 חודשים
Used this bag to go camping with, was perfect to hold all my gear and still had space! Love the fact you can adjust the back to fit you, as I am short haha.
Will be using this for when I go to New Zealand, so far can fit everything I am taking with.
Value for money
Used for בין 2-8 שבועות
Good product. Nice and classy. But I don't understand the design concept, why there is a gap on one side of the bag..but anyways that doesn't affect the functionality.
Mouni ben
Used for בין 2-8 שבועות
Lovely product very practical specially for school trips. I bought for my son he loved it .
back pac freedom!
Used for עד שבוע
best feature is the back pac...bag zipper ....esp when packing and accessing inside.
50l backpack
Used for עד שבוע
Brought for a trip to euro Disney,ideal for wife & 2kids to carry waterproofs as well as snacks for the day highly recommend this product
  • 1
הצג תוצאות עבור