ארפנז 50 - נעלי שרוכים לטיולים לילדים - כחול

8300366

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לטיולים חצי-יומיים לא הרריים, במזג אוויר יבש ולאורך מסלולים קלים. לשימוש מזדמן.
מחיר טכני ראשון (first technical price) - נעלי הליכה לילדים אלו עמידות וקלות-משקל. סוליה מגומי לשיפור אורך החיים של הנעל.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמידות לאורך זמןאזורי מתיחה ודבקים מחוזקים.
יכולת אחיזה בקרקעסוליה מגומי בעלת אחיזה גבוהה. עמידה יותר מ-TPR/TR.
בלימת זעזועיםמערכת ריפוד עם עקב אקסלוסיבית. נוחות ועמידות מובטחת.
קל-משקל228 גר' לנעל במידה 4.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
ייעוץ בנושא רכישה
ילדך מסוגל למדוד את שתי המגפיים במצב עמידה ובגרבי ההליכה שלו. ניתן למדוד דגמים שונים ומידות שונות לפי הצורך. באפשרותכם לבדוק את רמת הנוחות בשתי נקודות בנעל: בסיס העקב והחלק הקדמי של כף הרגל כלפי מטה. יש להימנע מכל נקודות הלחץ בזמן המדידה. אל תהססו לתת להם להסתובב בחנות. יש להתחיל להשתמש בנעליים באופן הדרגתי במהלך טיולים רגליים קצרים, וזאת על מנת שילדיכם יתרגלו אליהן בעדינות.
2
מהי המידה המתאימה לי
אנו ממליצים לבחור נעלי הליכה במידה אחת גדולה יותר מהמידה שאליה אתם מורגלים בנעליים הרגילות שלכם, וזאת כדי להבטיח נוחות מירבית בזמן ההליכה במורד מדרון, וכדי למנוע משפשוף אצבעותיכם כנגד חלקה העליון של הנעל. עצה שימושית: יש לקצוץ ציפורניים ולפני הירידה במדרון יש לוודא שהשרוכים מונעים את החלקת כף הרגל קדימה לכיוון חלקה הקדמי ש להנעל.
3
בדיקת שטח
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש על ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד שלנו ובתנאים הזהים לתנאי שימוש טיפוסי. "בדיקות המשימה" שלנו: מנהל המוצר שלנו פועל מול אנשים שאינם קשורים לקצ'ואה, והם אלה שבודקים, מפתחים ומאמתים את רמת המוצרים.
4
בדיקות מעבדה
כמו כן, מתבצעות בדיקות מעבדה נוספת לאישור איכות המרכיבים הבאים: קריעת לולאות ורצועות, תפירה, טוקסיקולוגיה, עמידות לקרינת אולטרה-סגול, שחיקת הסולייה והמרכיבים של חלקה העליון של הנעל, בלייה מואצת.
מאפיינים
מידת נעל1-5

זמין גםעם סקוצ'ים, בין 8C - 13.5

משקל228 גר' לנעל במידה 4
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 50.0% פוליאסטר (PES), חלק עליון של : 50.0% פוליאורתן (PU) סוליה חיצונית מ : 100.0% גומי - סינתטי בטנה וגרב מ : 60.0% פוליאסטר (PES), בטנה וגרב מ : 40.0% אתילן ויניל אצטט (EVA)

טיפים לאחסון
אחסן במקום יבש, הרחק מאור שמש ישיר.

טיפים לאחזקה ושימור
יש להימנע משטיפה במכונת כביסה. יש לטבול במים עם סבון במשך כמה דקות ולאחר מכן לצחצח בעדינות. אסור לייבש במייבש כביסה.
    הצג תוצאות עבור