צמיג אופני הריםBead נוקשה / ETRTO 50-559

8299416

B'TWIN

מיועד ל רכיבה מזדמנת וסדירה על אופני הרים בתוואי שטח יבש.
צמיג אופני הרים שנותן תמורה מעולה לכסף.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת אחיזה בקרקעהטביעה הגבשושית של הצמיג מאפשרת העברת כוח אופטימלית בתוואי שטח יבש ומתגלגל.
עמידות בפני ניקובעיצוב עמיד בפני נקבים.
יעילותמספר גבשושיות לביצועים מיטביים.
תאימותעבור פנימיות וגלגלים של 26 אינץ'..
משקלBead נוקשה של 815 גרם.
עמידות בפני מיםסוג הפנימית: צמיג סטנדרטי שיש להרכיב עם פנימית.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
איך למדוד בלאי של צמיג?
כדי לבדוק את הבלאי בצמיגים ולדעת מתי יש צורך להחליף אותם, יש לבחון את טביעת הצמיג. הטביעה נמצאת במגע ישיר עם תוואי השטח שעליו רוכבים ולכן קובעת את ביצועי הצמיג. יש להחליף את הצמיג כאשר הגבשושיות המרכזיות נשחקות לאותו גובה כמו הגבשושיות הצדדיות.
2
איך להסיר צמיג
על מנת להסיר את הצמיג, יש להוציא את האוויר מהפנימית עד שאוויר לא יוצא יותר החוצה. לאחר מכן, יש להשתמש בתמוכה כדי להסיר את הצמיג מהחישוק.
3
איך להתאים צמיג
כדי להרכיב את הצמיג מחדש, יש להניח צד אחד של הצמיג על תחתית החישוק. לאחר מכן, יש לנפח את הפנימית לכ-30% לפני שמכניסים אותה לתוך הצמיג (ניפוח לפני ההכנסה מוריד את הסיכון לצביטת הפנימית). לאחר מכן, יש להכניס את הצד השני של הצמיג לתוך החישוק החל בצד שממול השסתום. לפני ניפוח מלא של הפנימית, יש לוודא שהיא לא נצבטת בין החישוק לצמיג.
4
איך לנפח את הצמיג
יש לנפח את הצמיג בזהירות. הלחץ המומלץ מצוין על גבי דופן הצמיג וגם בדפי המידע על המוצר (ניתן למצוא אותם באינטרנט). יש לוודא לפני כל רכיבה שהצמיגים מנופחים ללחץ הנכון.
5
טיפ מהמקצוענים
יש לנפח את הצמיג ללחץ המתאים לתוואי השטח שבו תתבצע הרכיבה ובעיקר לתנאי מזג האוויר. לפני רכיבה במזג אוויר גשום, יש להוריד את הלחץ בצמיג כדי להגביר את החיכוך. מצד שני, לפני רכיבה במזג אוויר יבש, ניתן להעלות את הלחץ כדי לשפר את הביצועים.
מאפיינים
שימושתוואי שטח מעורב

גודל הצמיג26x2.00

Beadנוקשה

ETRTO50-559

TPI22

משקל815 גרם
מידע נוסף
הרכב
מבנה : 50.0% גומי - סינתטי, מבנה : 50.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס

מבחן
מעבדת Wheel Energy, המורשית ומוכרת על ידי המותגים המובילים בעולם, מודדת מספר קריטריונים נפרדים: אחיזה, רכות נסיעה, עמידות לבלאי, עמידות לטווח ארוך, ביצועים...

מבחן מוצר
ב-B'twin אנחנו מייצרים את צמיגי המחר. הם מתוכננים על ידי המהנדסים שלנו במעבדת המחקר והפיתוח במטה הבינלאומי שלנו בליל, צרפת. לאחר מכן הצמיג נבדק במעבדות שלנו וגם בתנאים אמתיים על ידי צוות רוכבי האופניים המקצועיים שלנו כדי להבטיח איכות מיטבית. אנחנו מציינים את המומחיות הזו על גבי מגוון צמיגי B' twin באמצעות הכיתוב: עוצב בצרפת.

טיפים לאחסון
זהו צמיג נוקשה Bead. אין לקפל את הצמיג, על מנת שלא לגרום נזק. יש לאחסן את הצמיג בצורתו המקורית.
סדר לפי
Tyres
Very easy to fit and looks great
  • 1
הצג תוצאות עבור