B700 מתקן כדורסל Pro לילדים / למבוגרים 2.4 מ' עד 3.05 מ'. 7 גבהי משחק.

8287371

TARMAK

מיועד ל מבוגרים וילדים שמשחקים כדורסל בחוץ. מתכוונן ל7 טווחי גובה מ2.40 מ' ועד 3.05 מ'.
הסל מעניק איכות משחק גבוהה . חוגת הכוונון מאפשרת לכם לכוון אותו ל7 גבהים שונים עם יד אחת בלבד. 2 גרסאות: עם בסיס או בחיבור לאדמה.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
ניתן להתאמהמתכוונן ל-7 גבהים באופן ידני ומהיר (2.40 מ/ עד 3.05 מ' גובה רשמי).
קל להרכבה/פירוקאנחנו ממליצים להתקין את הרשת עם 2 אנשים.
קל להזזהנייד בזכות שני גלגלים מלפנים (הגרסה עם הבסיס).
יציבותבסיס (מים או חול) 143 ליטר או בחיבור לאדמה.
קופצניותאיכות משחק מעולה בזכות לוח הפוליאתילן באיכות ה-HD בעובי 3 מ"מ.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מה הופך את Tarmak B700 Pro לחישוק מעולה שישפר את יכולת המשחק שלך?
מתקן הכדורסל Tarmak B700 Pro מציע חווית משחק איכותית. מעוניין לשחק עם החברים שלך או עם הילדים שלך? מעוניין שהמתקן יגדל עם הילד שלך? Tarmak B700 Pro שעוצב עבור כל המשפחה, ניתן לכוונון בקלות ל-7 גבהים (2.44 מ', 2.60 מ', 2.68 מ', 2.75 מ', 2.83 מ', 2.98 מ' ו-3.05 מ', הגובה הרשמי). אין צורך בכלי עבודה - החוגה מאפשרת לך לשנות את הגובה עם יד פנויה אחת. 2 גרסאות: עם בסיס או בחיבור לאדמה.
2
מהם המימדים והמשקל של B700?
מימדים - בסיס (ס"מ): 144 x 75 x 21 - מוט (ס"מ): 7.5 x 7.5 - לוח אחורי (ס"מ): 116 x 77 x 2.3 - חישוק (ס"מ): 45 (פנימי) / 49 (חיצוני) - אריזה (ס"מ): 146 x 82 x 29 משקל - כאשר אינו משוקלל (ק"ג): 53 - כאשר משוקלל (ק"ג): 196 - נפח הבסיס (ליטרים): 143
3
באיזה גובה של סל כדאי לך לבחור?
הגובה הרשמי של סל לכדורסל הוא 3.05 מטרים (גובה המסגרת). אם אתה מעוניין בסל לכדורסל עבור הילד שלך, אתה צריך משהו שיכול לגדול איתו. לילדים צעירים אין גובה רשמי כך שאתה יכול לבחור את מה שמתאים להם ביותר. עד גיל 10, הסל במועדון מקובע לגובה 2.60 מטרים. מעל גיל 10, בנים ובנות כאחד משחקים כדורסל עם סל בגובה 3.05 מטרים.
4
האם יש לשקלל את הבסיס עם מים או חול?
רוב בסיסי הכדורסל יכולים להיות משוקללים עם מים או חול (ראה את הוראות המוצר). חול צפוף יותר ממים ולכן הנפח יהיה זהה אך המשקל כבד יותר: לכן הבסיס יהיה יציב יותר (אבל יהיה קשה יותר להזיז אותו). מים יכולים לקפוא בחורף ולשבור את בסיס הפלסטיק אם הטמפרטורה צונחת נמוך מדי, או לדלוף דרך סדקים נסתרים מבלי שתשים לב לכך. אנו ממליצים לשקלל את הבסיס עם חול, שהוא בטוח יותר.
5
אילו אמצעי זהירות יש לנקוט במצב של רוחות חזקות או סערות?
כדי למנוע תאונה או שבר במקרה של סערות או רוחות חזקות, אנו ממליצים בחום להניח את מתקן הכדורסל למטה על הקרקע. ככל שהלוח גדול יותר, כך הוא יותר יתפוס את הרוח, במיוחד אם הוא בפוזיציה הגבוהה יותר שלו. אל תיקח סיכונים. אם אתה מתגורר באזור עם רוחות רבות, תוכל להוסיף חומר איזון לבסיס המתקן שלך.
6
כיצד לטפל במתקן הכדורסל?
אנו ממליצים לנקות את מתקן הכדורסל עם ספוג לח ומעט סבון. יש לשטוף במים מתוקים. אם יש קצף מגן על מוט המתקן שלך, חשוב לזכור לאחסן אותו בחורף בתוך מבנה. אנו ממליצים להשתמש בכיסוי כדי להגן על הלוח האחורי מפני הגשם והכפור.
7
באיזה כדור כדאי לך להשתמש?
גודל הכדור תלוי בגילו של השחקן ובמינו. כדורסל לתינוקות: גודל 1 עד 3. בנים ובנות מתחת לגיל 10: גודל 5. בנות בגיל 10 ומעלה ובנים בני 10 עד 12: גודל 6. בנים בני 12 ומעלה וגברים: גודל 7. אם אתה מעוניין בכדור עמיד מאוד, בחר בכדור גומי. אם אתה מעוניין בכדור המעניק תחושה טובה, בחר בכדור מעור או מחומר סינתטי.
8
Tarmak במגרשי ספורט ציבוריים? האם ניתן להשתמש בחישוקים ובלוחות של?
סלי הכדורסל שלנו מיועדים לשימוש פרטי (משפחה וחברים). הם עומדים בתקנות הצרפתיות (n°96-495 מיום 4 ביוני 1996( ובתקנות הפורטוגזיות (צו 100-2003, שתוקן על ידי 82-2004(. ( . הם אינם מיועדים לשימוש כבד הנוגע למגרשי ספורט ציבוריים ומגרשי ספורט של מועדונים. ציוד של מועדונים צריך להיבדק באופן תדיר באתר ודורש אישורי בטיחות.
9
הידעת שהמוצרים של TARMAK נבדקים הן בתנאי מעבדה והן בתנאי תחרות?
צוות העיצוב מאחורי מוצרי TARMAK נמצאים בקיפסטדיום, צפון צרפת. הוא שואף כל הזמן להפוך את הכדורסל לחווייה מהנה יותר. כל מוצרי Tarmak נבחנו במצבים אמיתיים על-ידי שחקנים אמיתיים במשך מספר שבועות. המבחנים הקבועים האלה, יחד עם משובי הלקוחות, מסייעים לנו לפתח את המוצרים שלנו. גם בדיקות מעבדה מבוצעות כדי לבדוק היבטים אחדים של המוצרים שלנו
10
מי מעצב את מוצרי הכדורסל של Tarmak?
Tarmak הם צוות של כדורסלנים נלהבים, המפתחים מוצרים במיוחד עבור משחקי כדורסל. מבחר המוצרים כולו מעוצב כדי לענות אפילו על הצרכים של שחקני הכדורסל התובעניים ביותר וכדי להעניק הנאה מירבית בעת אימונים ומשחקים.
11
איזה ציוד לקנות, כיצד להתאמן: גלה את עצות הכדורסל שלנו!
Tarmak כאן למען כל מי שמשחק כדורסל, משחקנים מתחילים ועד קבועים. בדוק את העצות שלנו לאימונים, לציוד, ולמשחק לבד או עם חברים. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
מידע נוסף
טיפים לאחסון
במקרה של רוחות חזקות (מעל 70 קמ"ש), יש למקם את החישוק נמוך ככל האפשר או לקפל את המתקן באופן מלא.
סדר לפי
Perfect!
Used for בין 2-8 שבועות
Fantastic hoop! Perfect backboard and the height adjustment is simple and easy to use.
Great quality product at good value
Used for בין 2-8 שבועות
Purchased this for my son and he is very happy with this purchase indeed. Very good quality for the price and so far had no issues with it at all!
  • 1
הצג תוצאות עבור