חולצת T 100 צמודה ונמתחת לנשים - לבן

8280228

DOMYOS

מיועד ל
חולצת 100%T מכותנה הכי נוחה ופשוטה. (בד ג'רזי 145 גרם.) . הגזרה המשוחררת ובד הכותנה הרך מבטיחים תנועה חופשית.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
רכותסיבי 100% כותנה טבעיים לנוחות ורכות.
גמישותעשוי באריגה ייחודית ליצירת בד הנמתח באופן טבעי.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כשנוחות הלקוחות הספורטיביים שלנו עומדת על הפרק, צוותי העיצוב שלנו פועלים מיד.
ללא תוויות המפריעות לך במהלך האימון. התווית תפורה בתוך הבד ואינה נמצאת בגב החולצה כפי שהיה נהוג בעבר. ניתן לחתוך את התווית כדי שהיא לא תפריע, מבלי להסתכן בפגיעה במוצר.
2
העיצוב של המוצרים הנמתחים שלנו:
קו הלבוש עוצב לפעילויות כושר סדירות (כושר עדין, מתיחות ואימוני כוח) בעצימות נמוכה עד גבוהה - מושלם לשמירה על הכושר, הגזרה והבריאות. המטרה של צוות העיצוב של הביגוד הנמתח היא לספק לך את השילוב המושלם של נוחות ואווריריות. המוצרים שלנו נבדקים באופן קבוע ואנו מבצעים בהם שינויים בהתאם למשובי הלקוחות שלנו.
3
דירוג להשוואת השפעתם הסביבתית של מוצרים
ההשפעה הסביבתית של מוצר מחושבת לאורך כל מחזור חייו באמצעות אינדיקטורים שונים. שיטת דירוג "ABCDE" נוצרה כדי לסייע לכם לראות אילו מוצרים מציעים את הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר. השתמשו בה כדי להשוות בין שני מוצרים מאותו הסוג (חולצות T, מכנסיים, תיקים). Decathlon מקדמת באופן אקטיבי את דירוג ההשפעה הסביבתית הזה. אתר: sustainability.decathlon.com סרטון הסבר: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
מאפיינים
מידותXS עד 3XL

צבעיםורוד בהיר ולבן.

משקל145 גרם/מ"ר
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% כותנה

מבחן מוצר
מוצר זה עבר מבחני כביסה וייבוש כדי לוודא שהוא שומר על צורתו וצבעו. בדיקות אלו מבוצעות בקביעות על-ידי מעבדה עצמאית ומאפשרות לנו לוודא שתקני האיכות שלנו נשמרים תמיד.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לכבס את כל בגדי הכותנה או הבגדים הסינטטיים ב30°C ולא יותר מ40°C. ניתן לייבש במייבש כביסה. גיהוץ בחום בינוני. יש לכבס צבעים בהירים וכהים בנפרד . ייבוש על חבל כביסה מסייע לשמירה על הסביבה, מפחית את חשבון החשמל ומאריך את תוחלת החיים של הבגדים.
סדר לפי
T shirt
Used for בין 2-8 שבועות
Comfy, washes well and true to size, what else do you need in a tshirt?
amazing value
Used for עד שבוע
this was very inexpensive and I did not have high expectations but thought it might do. I was really surprised how good this T shirt is. Its light and roomy and ideal for the gym work that I wear it for.
  • 1
הצג תוצאות עבור