משקפי שמש פולארויד להליכה וכושר Walking 400W קטג 3 - שחור .3

8272198

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לנשים המתאמנות בהליכה ספורטיבית בקביעות בשמש חזקה. קטגוריה 3 משקפי שמש ספורטיביים פולארויד - הגנת UV מלאה.
העיצוב המעוקל של משקפי השמש WALKING 400 מבטיח כיסוי נרחב לעיניים עם סטייל. עדשות פולארויד מונעות השתקפויות מסנוורות ממשטחים אופקיים לשיפור הראייה

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
הגנה מפני השמשעדשות קטגוריה 3 - 100% הגנה מקרינת UV :אידאלי בימים שמשיים.
מקוטבעדשות פולארויד: מפחיתות השתקפויות ממשטחים אופקיים
עמידות לאורך זמןעדשות פוליקרבונט: עמידות בזעזועים.
יציבותעיצוב הזרועות: מבטיח התאמה מושלמת.
קל-משקלמשקפי שמש קלים: 25 גרם.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
עדשה
קטגוריה 3 :מכניסים 8%-18% מהאור (הגנה במזג אוויר שמשי - תקן:): ISO 12312-1) עדשות פולארויד: 95% קיטוב להפחתה מירבית של ההשתקפויות. סינון מגן מלא מקרינת UVחומר: פוליקרבונט עמיד בפגיעות. הנדסה: כדורי - 8 base
2
טכנולוגיית פולארויד
אידאלי במקרים של סינוור חזק! העדשות חוסמות קרניים החודרות בצורה לא ישירה דרך הקרקע. השתקפויות מסיחות דעת מופחתות למניעת סינוור .שימו לב: עדשות פולארויד עלולות לגרוע מאיכות הקריאה של מסכי סמארטפונים וכדומה. הן יוצרות אפקט של קשת על המסך.
3
מסגרת
סוג המסגרת: מצופה חומר המסגרת: פוליאמיד. חומר ריפוד אף: פוליאמיד. חומר הזרועות: פוליאמיד. חומר כיסוי בקצה הזרוע: פוליאמיד. מידה: מתאים לפנים בינוניים-גדולים.
מידע נוסף
הרכב
מסגרת : 95.0% פולימתילפנטן (PMP), מסגרת : 5.0% פלדת אל חלד עדשה : 100.0% פוליקרבונט (PC)

מבחן
משקפי שמש אלה עומדים בתקן ISO 12312-1.

מבחן מוצר
כל משקפי הספורט שלנו נבדקו במעבדות דקאתלון ובתנאים המשקפים את תנאי המציאות שלשמה עוצבו .צוותי הפיתוח, מנהלי המוצר, המהנדסים והמעצבים שלנו מבטיחים שמשקפי הספורט מתאימים באופן מושלם לתנאי שטח.

טיפים לאחסון
איכות הראייה שלכם תלויה בשמירה הולמת על משקפי השמש שלכם. הנרתיק אינו רק ליופי! כשמשקפי השמש בתוךהנרתיק שלהם הם מוגנים מפני שריטות, מכות וריסוק .

טיפים לאחזקה ושימור
יש לנקות את העדשות עם אביזר מתאים: מטלית בד, מטלית מיקרופייבר או מנקה עדשות (מאוסף אביזרי ORAO). הימנעו משימוש במגבות נייר, בדים המכילים סיליקון או מגבונים כי הם עלולים לשרוט את העדשות. מוצרי ניקיון ביתיים ואצטון עלולים גם לפגוע בעדשות ובציפויין. אין לנגב את העדשות על יבש במקרה של התזה: יש לשטוף במים נקיים קודם לכן.
    הצג תוצאות עבור