תיק גב מסוג F 22 AIR Junior - ירוק-אפור: גב מאוורר שמספק נוחות מעולה

8243265

QUECHUA

מיועד ל מיועד לילדים בגילאים 11-15 שמסיירים בהרים במשך היום, בכל תנאי מזג האוויר (מזג אוויר חם, תנאי גשם וכו').
זהו תיק טיפוס לבני נוער שמיועד לבנים ולבנות! הוא פרקטי ונוח בכל תנאי מזג האוויר, וכולל כיסוי עמיד בפני גשם ותאי אחסון רבים.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 22 ליטר / משקל: 910 גרם / מידות: גובה: 50 ס"מ/רוחב: 32 ס"מ/עומק: 26 ס"מ
נוחות נשיאהגב מאוורר ו'מקורר אוויר' עם רצועות שמותאמות לבני נוער. רצועות עם התאמת עומס.
אוורורזרימת אוויר מרבית הודות למערכת רשת גב מתוחה.
בעל מספר תאיםכיסים: פנימי, חיצוני, כיס בחגורה, שני כיסי רשת, לולאה להחזקת מוט, תא למיכל מים.
עמידות בפני שחיקהאחריות ל-10 שנים.
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
עמידות ביגוד
כיסוי מובנה עמיד בפני גשם.
2
בדיקות מעבדה
רכיבי תיק הגב עברו בדיקות מעבדה ואושרו, כולל: בד, אבזמים, רצועות, ספוג, רוכסנים וכו'. הבדים נבדקו עבור: עמידות בבלאי, קרעים, דהייה תחת קרינת UV, כביסה ועמידות בפני נוזלים. הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספק שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תיק הגב נשקל ולאחר מכן מונח על גבה של בובת בדיקה שמדמה תנועת הליכה מהירה במהלך אלפי מחזורים.
3
אחריות בת 10 שנים של שותפות טכנית
Strenfit, שותף של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. הבדיקות התמקדו ברכיבים, בתפרים ובאיכות המוצר הסופי. התוצאות מאפשרות ל-Quechua ול-Strenfit לספק אחריות בת 10 שנים לתיק הגב (מתאריך הרכישה שרשום על קבלת התשלום).
4
אחריות בת 10 שנים, תנאים
האחריות מכסה כל פגם בתיק הגב, מלבד כאלה שהם תוצאה של בלאי טבעי ושימוש בלתי נאות. האחריות המיוחדת בת 10 השנים תכובד רק עם הצגת התיק וקבלת הרכישה. אם המוצר מכוסה על ידי האחריות, הוא יתוקן או יוחלף באחר ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על אחריות סטטוטורית כלשהי שחלה במדינה בה בוצעה הרכישה.
5
כיצד נמדד נפח תיק הגב?
הנפח של כל תיק גב נמדד באמצעות שיטה מתוקננת: אנו ממלאים את התא הראשי כמו גם את כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.
6
מדידות סביבתיות
Oxylane ו-Quechua החליטו ליידע אותכם על ההשפעות הסביבתיות של תיקי הגב שלהן, לכל אורך מחזור חייהם. עבודה זו ממשיכה ניסוי שנערך ביולי 2011 בשיתוף המשרד לאיכות הסביבה בצרפת. הדירוגים שהוענקו הם בסולם שבין A ל-E, בהתאם להשוואה בין תיקי גב של Quechua בלבד. ניתן לקבל פרטים נוספים על הפרויקט טעח שיטות החישוב בכתובת http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
7
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב שלכם?
1 - שחררו את כל הרצועות (רצועות, רצועת מותניים, רצועות התאמת עומס). 2- לבשו את התיק על גבכם. 3 - עבור תיק גב עם קיבולת של 50 ליטר ומעלה, מקמו את חגורת המותניים כהלכה (עליה להיות מונחת מעל הירכיים) והדקו אותה. עבור תיקים קטנים יותר, יש למקם את החגור סביב אזור המותניים. 4 - הדקו את רצועות הכתפיים. 5- התאימו את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
8
כיצד לארוז את תיק הגב?
חברו את מקום הלינה שלכם תחתית תיק הגב. מקמו ציוד כבד (אוהל, כיריים, מזון) קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב הפריטים הללו. אם אין מקום בתוך התיק, יש למקם את יריעת הקרקע תחת האבזם ואת האוהל מתחת לתיק. דאגו לארוז מעיל עמיד בפני גשם ושמיכת פליז. מקמו פריטים קטנים לשימוש יומי (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') בכיסי התיק. אם אתם נושאים גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
9
רעיון
תיקי גב עם 'קירור אוויר' מובטח עוברים בדיקות מעבדה שמודדות את האוורור האפקטיבי של מערכות הנשיאה: נעשה שימוש בבובה מתחממת ומזיעה כדי למדוד באופן מדעי ואובייקטיבי את איכות מניעת ההזעה של התיק. תווית זו מוענקת רק לתיקים שביצועיהם טובים באופן ניכר משל דגמים 'בסיסיים' (ללא מערכת קירור מיוחדת).
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES) צווארון אוכפית : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
כל הדגמים שנו נבחנים על ידי נציגים משווקי היעד שלנו, בתנאים זהים לאלה שבהם תתקלו בעת השימוש בתיקים. אנו מאמינים שבדיקה התנאי שימוש אמתיים היא הדרך היחידה להמשיך לשפר את ההתאמה הטכנית ואת העיצוב של מוצרי QUECHUA.

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי להבטיח שהבדים שומרים על תכונותיהם (במיוחד העמידות בפני נוזלים), איננו ממליצים לשטוף את התיק במכונת כביסה, לייבשו במייבש כביסה או לנקותו בתהליך ניקוי יבש או תוך שימוש בחומרי הלבנה. אין לגהץ. יש לנקות את תיק הגב ביד, באמצעות מטלית או מברשת רכה ומי סבון פושרים. לאחר מספר שנות שימוש, יש לחדש את תכונות דחיית המים של הבד באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Fantastic Medium size rucksack for everyday use
Used for שנתיים +
My son of 10 loves it and carries it with pride on school day trips. It has lots of useful features, such as side pockets for water bottles. small pockets for bits and bobs. and waterproof cover.
It is light and easy to carry with padded adjustable straps.
Bigger than expected
Used for בין 2-8 שבועות
Got this for my 8yo daughter for our walks. Is much bigger than expected. Would fit 12+. Wish this information was added to the description as is only available online. Due to hard back is also quite heavy. Recommend for older users
  • 1
הצג תוצאות עבור