תיק טרקינג 40 ל' - שחור

8243256

QUECHUA

מיועד ל טיולי טרק, מתאים לשימוש גם ככבודת יד במטוס.
ניתן לנשיאה על הגב או על הכתף לטיולים קצרים. הצורה והחומרים שבהם נעשה שימוש בתיק זה יזכירו לכם את עולם הטרקים.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 41 ליטר / משקל: ק"ג 1 / ממדים בנפח מלא: גובה 31 רוחב 55 עומק 31
קל לנשיאהניתן לנשיאה עם שתי רצועות נוספות, על הכתף או ביד
נוחות שימוש3 כיסי רשת פנימיים. כיס תפור חיצוני 1 עם רוכסן.
עמידות לאורך זמן5 שנות אחריות
עיצוב אקולוגינטול PVC.
אחריות5 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקות טכניות לתרמיל.
אנו עורכים בדיקות מעבדה כדי לבדוק ולאשר את כל הרכיבים: הבדים, האבזמים, הרצועות, הספוגים, הרוכסנים, וכדומה. דוגמה לבד: עמידות בפני בלאי, קריעה, עמידות הצבעים בפני קרינת UV, כביסה, אטימות למים וכד'.הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תרמיל הגב נשקל ולאחר מכן מונח על בובת ניסויים שמשחזרת את התנועה של הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
2
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים למכל מדורג, המציין את הנפח שווה הערך בליטרים.
3
מדידות סביבתיות
Oxylane ו-Quechua החליטו ליידע אותך על ההשפעה הסביבתית של תרמילי הגב מתוצרתן לאורך כל חיי השירות שלהם. עבודה זו באה בעקבות ניסוי שהחל בחודש יולי 2011 בשיתוף עם המשרד הצרפתי לאיכות הסביבה. התיקים דורגו על סולם של A עד E על בסיס השוואה עם תרמילי הגב של Quechua בלבד. מידע נוסף בכתובת: http://developpement-durable.decathlon.com/domaines-dactions/produits-services/consommation-responsable/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

מבחן מוצר
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

טיפים לאחסון
אחסן את התרמיל במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי לשמר את מאפייני הבד (כולל העמידות למים), אין לכבס את התיק במכונה, אין לייבש במייבש כביסה ואין לנקות את התיק בניקוי יבש או להשתמש במלבין. אין לגהץ. כדי לנקות את התרמיל באופן ידני, יש להשתמש במים חמים וסבון ובמברשת במקרה הצורך. לאחר כמה שנות שימוש, יש לחדש את מאפייני דחיית מים של האריג באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
ok
A flat bottom would be better in my opinion
  • 1
הצג תוצאות עבור