ברדס גלישה מלא מניאופרן 2 מ"מ

8225534

OLAIAN

₪95.00

ברדס גלישה מלא מניאופרן 2 מ
כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל גלישה רגילה במים קרים בטמפרטורה 7° ו17° צלזיוס. משך הגלישה: עד שעתיים.
ברדס למים קרים. ניאופרן בעובי 2 מ"מ, אידיאלי לעונת החורף.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
בידוד תרמיניאופרן בעובי 1 ו-2 מ"מ. הצווארון מבטיח את מידת האטימות למים.תפרים מודבקים.
גמישותניתן ללבוש מתחת לכל החליפות.צווארון ארוך.
עמיד בפני רוחניאופרן חלק שמגביל תנועת רטט.
עמידות בפני מיםהרכב מודבק עם תפרים נסתרים.צווארון ארוך.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
תוכל לשמור על חום הגוף במשך זמן רב יותר בעזרת האביזרים התרמיים שלנו! לכל טווח טמפרטורות יש לבוש משלו...
כאשר אנו במים, אנו מאבדים למעלה ממחצית מחום הגוף שלנו דרך הגפיים והראש. על כן, הנה רשימת האביזרים המומלצים: - במזג אוויר חם ובמים פושרים(C°‏17 מגפונים נמוכים מניאופרן. - במים קרים: (C°‏17 - 12): מגפונים גבוהים (מגפיים) וכפפות. במים קרים מאד (C°‏12 - 7): מגפונים גבוהים (מגפיים), כפפות, ברדס וקפוצ'ון... בואו לגלות את המגוון המלא של אביזרי הניאופרן שלנו ב-decathlon.fr
2
ניאופרן: כיצד זה פועל?
חליפת ניאופרין לוכדת שכבה דקה של מים מסביב לגוף, ובכך גורמת לשתי פעולות: 1. המים הלכודים מתחממים בהדרגה, 2. מעבר החום מהגוף מצטמצם. החליפה וכיסוי המים הדק יוצרים שכבת בידוד.
3
חומרים
ברדס הגלישה Tribord 500 עשוי מ-100% ניאופרן כדי להבטיח בידוד תרמי מטבי. הניאופרן מרופד בבד סינתטי המגביר את העמידות בפני בלאי. ניאופרן הוא קצף פוליכלורופן אלסטי מסוג closed-cell, עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בוחנים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
4
הרכב עמיד בפני מים
התפרים נתפרים ומודבקים כדי להבטיח אטימות מוחלטת בפני מים ועמידות. התפרים הם תפרים "בלתי נראים".החוט אינו עובר כל הדרך דרך הניאופרן ולכן המים אינם יכולים לחדור פנימה.היעדר החוטים בצד הפנימי מונע גירויים ושפשופים. טלאים המעניקים נוחות וחיזוק ממוקמים בנקודות אסטרטגיות בצדם הפנימי של האזורים הרגישים.
5
חסין רוח
הוספנו רכיבי ניאופרן חלק העמידים בפני רוח להפחתת הצמרמורת שנגרמת מהרוח. הרכיבים משפרים את מידת הנוחות התרמית ומפחיתים רטט.
6
המלצות לשימוש
הקפד למקם את הדש הפנימי של החליפה כדי להגביל את דליפת המים.
7
אביזרים ימיים נלווים
החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).
8
חליפת הגלישה שתתאים לך!
חליפות הגלישה שלנו מסווגות גם לפי טווח טמפרטורת המים: מים חמים, מים פושרים, מים קרים. החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).לפרטים נוספים על סדרת חליפות הגלישה שלנו, היכנסו לאתר
מאפיינים
עובי2 מ"מ
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 90.0% גומי - כלורופרין (CR) - נאופרן, בד עיקרי : 10.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
פותח ונוסה על ידי צוותי העיצוב שלנו בהנדיה, צרפת. הרכיבים המשמשים למוצר זה נבדקו במעבדה על מנת להבטיח את רמת האיכות והעמידות הטובה ביותר שניתן להשיג.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ומאוורר. יש להרחיק ממקורות חום. על מנת להאריך את חיי הניאופרן, יש להימנע מלהשאיר את הברדס לייבוש תחת קרינת שמש ישירה. לא מומלץ לכבס את המוצר במכונת כביסה.

טיפים לאחזקה ושימור
לשטוף במים מתוקים. אין לייבש על גבי מקורות חום.
    הצג תוצאות עבור