מעיל פליז להליכה בהרים Forclaz 200 לגברים- שחור

8225499

QUECHUA

מיועד ל לטיולים במזג אוויר קר (טמפרטורת נוחות של 7° - 12°). למתחילים.
פליז חם וקל משקל, דואג שתישארו חמים אך ללא הזעה. בגד מושלם לכל שינוי במזג האוויר, לאריזה בתחתית תרמיל הגב.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםמיקרו-פליז מוברש בחלק הפנימי ובחלק החיצוני. צווארון גבוה.
יכולת נשימהסריג פוליאסטר: מאפשרת נידוף זיעה מהגוף (RET=7.5)
קל-משקלרק 348 גר' במידה L. מיקרו-פליז בצפיפות של 200 גר'/מ"ר
עיצוב קומפקטימיקרו-פליז אידאלי לכל שינוי במזג אוויר, לאחסון בתחתית תרמיל הגב
כיסים2 כיסים עם רוכסן לאבטחת חפצים אישיים
תחזוקה קלהלא מתקמט. ניתן לכביסה במכונה. ייבוש מהיר
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
רכיב פליז: בידוד הודות לאוויר
רכיב הפליז תוכנן כדי ללכוד אוויר הודות לחלל שיוצר המרקם שלו, כך נוצרת שכבת בידוד טבעית השומרת על חום הגוף. הברשת בד הסריג לוכדת את האוויר.
2
אחריות לעמידות במשך שנתיים
אנחנו בודקים את התיישנות הפליסים שלנו כדי להבטיח את עמידותם. אנחנו מבטיחים: - עמידות בפני שחיקה מחיכוך עם תיק הגב ותנועת הזרועות, ומניעת ההתכדררות האופיינית לסוג זה של חומר - חוזק התפרים - עמידות הפליז אחרי 3 כביסות (יציבות המידה) - דהיית צבע אחרי כביסה, בחשיפה לקרינת UV או לאחר מגע עם זיעה.
3
דירוג להשוואה של השפעת המוצרים על הסביבה
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. ניתן דירוג כללי שנע בין A ל-E כדי שתוכל לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים יותר לסביבה בהשוואה למוצרים מאותו סוג (חולצות טי, מכנסיים, תרמילי גב וכו'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מאפיינים
מידותS עד XXXL.

משקל348 גרם במידה L.

צבעיםשחור.

זמין גם בצבעיםכחול, אדום מנומר

זמין גם בצבעיםכחול, ירוק, חום בהיר.

זמין גם בצבעיםכחול מנומר.
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) כיס : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
צוות המעצבים שלנו ממוקם למרגלות המון בלאן, במחוז סבואה עילית (צרפת). לאורך כל ימות השנה, המעצבים שלנו יוצרים ומפתחים מוצרים מושכים, פשוטים ומתקדמים טכנולוגית. לאחר מכן, המוצרים נבדקים בקפידה שטח, כי אנחנו מאמינים שהדרך היחידה שבה אנו יכולים לשפר באופן מתמיד את המוצרים שלנו היא לבדוק אותם בתנאי שטח אמתיים, שבהם תיתקל במהלך השימוש.

מבחן מוצר
אנחנו מבצעים 2 סוגי בדיקות תרמיות: - בדיקה של החומר שממנו עשויים בגדי הפליז שלנו. - או בדיקה על בובת הדגמה בחדר תרמי. אנו משחזרים את תנאי הטמפרטורה, הרוח (5 קמ"ש) והלחות האופייניים לטיול במהירות של 5 קמ"ש בהרים. בדיקות אלה מאפשרות לנו לאמת את הבחירות העיצוביות שלנו. ואנו מתאימים את הבידוד התרמי לאזורים הנדרשים ביותר.

טיפים לאחסון
יש לאחסן לאחר קיפול, במקום נקי ויבש
סדר לפי
Fleece
Used for בין 3-6 חודשים
Comfortable
Perfect complement to other layers
Used for בין 3-6 חודשים
I brought this to go with technical t-shirts, a sailing waterproof or a soft-shell jacket depending on the temperature and severity of the rain. It is absolutely perfect. I bought two more in other colourways. This is sufficiently smart, that I can wear my kit indoors until I'm ready to set off hiking and then just change when I return. It wicks superbly and I am rarely damp when I get back. It washes time-after-time and is almost dry by the time it comes out of the machine - in fact, I've often got hot in it, returned, washed it, and then worn it the next day - THAT is hiking perfection!
Very good
Used for בין 2-8 שבועות
Very good
  • 1
הצג תוצאות עבור