מגפי טיול בינוניים עמידים במים לנשים מסוג Arpenaz 100 - סגול.

8224436

QUECHUA

מיועד ל לטיולי בני חצי יום בטבע, בכל מזג אוויר, על מסלולים קלים. לשימוש מזדמן.
נעלי ההרים החסינות מים לנשים ברמת הכניסה יאפשרו לך לטייל בנוחות בשבילים לא סלולים. סוליית הגומי שלהן תאריך את חיי השירות שלהם ותשפר את האחיזה.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
אחיזהסוליית גומי עם זיזים באורך 4 מ"מ.
בלימת זעזועיםלוחית חיזוק עשויה EVA בעקב להליכה נוחה.
עמיד בפני מיםממברנה נושמת וחסינת מים שומרת על כפות רגליים יבשות. בדיקה במשך שעתיים.
יציבהחלק אמצעי עליון עם קרס בחלק העליון לתמיכה טובה.
קל-משקל336 גר' לנעל במידה 6.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקת איטום
הנעליים המצוידות בבטנת NovaDry®‎ נבדקו במעבדה ובשטח כדי להבטיח איטום ויכולת נידוף מיטביים. תחילה, הנעל נטבלת במים בעוד שזרם אוויר פנימי מוזרם כדי לבדוק שלא נוצרות בועות על פני הנעל. לאחר מכן, הנעליים מותקנות על זרוע מכנית המדמה הליכה והן מוטבלות בחלקן במים, כדי שניתן יהיה לבדוק שהחלק הפנימי נשאר יבש לחלוטין.
2
3 רמות איטום
אנחנו בודקים במהלך הבדיקה 3 רמות איטום: 2,000 כיפופים (כשעתיים הליכה), 4,000 כיפופים (כ-4 שעות הליכה) ו-8,000 כיפופים (כ-8 שעות הליכה). כמובן, לאחר בדיקה זו או כאשר היא נמצאת בשימוש, הנעל תחזור ליכולת האיטום המקורית שלה לאחר ייבושה.
3
רמת איטום הנעליים.
הנעל הבינונית מדגם Arpenaz 100 חסינת מים לאורך 2,000 כיפופים.
4
בדיקת שטח
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש הנערכות על-ידי המשתמשים שלנו, המייצגים את שוק היעד, בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מקשרת את מנהל המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לפתח ולאשר את המוצרים.
5
בדיקות מעבדה
כמו כן, מבוצעות בדיקות מעבדה נוספות המאשרות את איכות המרכיבים הבאים: קריעה של הלולאות והשרוכים, הדבקה, בדיקות רעלים, עמידות בפני קרינת UV, שחיקה של הסוליה החיצונית והמרכיבים העליונים, התיישנות מואצת.
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 60.0% פוליאורתן (PU), חלק עליון של : 40.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 100.0% גומי - סטירן בוטדיאן גומי (SBR) בטנה וגרב מ : 80.0% פוליאסטר (PES), בטנה וגרב מ : 20.0% פוליאורתן (PU)

מבחן מוצר
כל הנעליים שלנו נבדקות לנוחות המשתמש ולנוחות השימוש, על ידי צוות משתמשים בתנאים זהים לאלה שבמציאות. בנוסף, מחלקת בדיקות השטח שלנו מקשרת את מנהל המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לפתח ולאשר את המוצרים.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום חשוך, יבש ומאוורר היטב.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים עם סבון ומברשת רכה. אין לכבס במכונה. ייבש באוויר הפתוח. אין לייבש במייבש כביסה. אין לייבש בקרבת מקור חום. יש לאטום באופן קבוע באמצעות תרסיסים ייעודיים לחומרים סינתטיים.
סדר לפי
bought to replace the ones that I wore out
Used for 7-12 חודשים
Comfortable from the get-go, these waterproof (yes I have tried them, in a bog and in an unexpected stream) boots are my daily wear. They usually, for me, last around 18 months with daily wear. Will definitely be buying these again.
  • 1
הצג תוצאות עבור