חולצה 500 צרה ונמתחת לנשים - שחור

8218898

DOMYOS

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל
אתן תאהבו את האיכות של החולצה הזו בעלת הגזרה הצרה ומפתח הצוואר הנשי. הבד עוצב במיוחד כדי שתישארי יבשה במהלך האימונים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
רכותליוסל מוסיף רכות וזרימה לבד.
נידוף לחותמנדפת זיעה מהעור.
גמישותהאלסטן שבבד מבטיח תנועה חופשית.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מה הופך את חולצת ה-T הנמתחת בגזרה הצרה לנהדרת כל כך?
כולנו שונים ולכן חולצות ה-Tשלנו לכושר קיימות בשני סגנונות שונים: גזרה צמודה וגזרה רגילה. החולצה הצמודה מדגישה את הגזרה שלך באמצעות הגזרה שלה ומפתח הצוואר בצורת V. אתן תאהבו את הכותנה הרכה והבד הקליל והנושם. המלווה שלך במהלך פעילות כושר סדירה ומתונה לנוחות יוצאת דופן במהלך האימון.
2
היתרונות של חולצת הכושר הנמתחת
קלה לטיפול ועמידה. הבד והצבעים עמידים בצורה מושלמת בכביסות חוזרות במכונת כביסה. הבד מתייבש מהר מאוד ואינו דורש גיהוץ. המלווה מספר 1 שלך לפעילויות כושר יומיומיות!
3
עיצוב המוצרים הנמתחים שלנו:
קו הלבוש עוצב לפעילויות כושר סדירות (כושר עדין, מתיחות ואימוני כוח) בעצימות נמוכה עד גבוהה - מושלם לשמירה על הכושר, הגזרה והבריאות. המטרה של צוות עיצוב מוצרי המתיחות לכושר היא לספק לך את השילוב המושלם של בד נושם ונוח. המוצרים שלנו נבדקים באופן קבוע ואנו מבצעים בהם שינויים בהתאם למשובי הלקוחות שלנו.
4
דירוג להשוואת השפעתם הסביבתית של מוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לאורך כל מחזור חייו באמצעות אינדיקטורים שונים. שיטת דירוג "ABCDE" נוצרה כדי לסייע לכם לראות אילו מוצרים מציעים את הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר. השתמשו בה כדי להשוות בין שני מוצרים מאותו הסוג (חולצות T, מכנסיים, תיקים). Decathlon מקדמת באופן אקטיבי את דירוג ההשפעה הסביבתית הזה. אתר: sustainability.decathlon.com סרטון הסבר: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
מאפיינים
מידותXXS עד 3XL

קיימת בצבעים8 צבעים שונים.

משקל180 גרם/מ"ר
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 35.0% פוליאסטר (PES), בד עיקרי : 34.0% כותנה, בד עיקרי : 28.0% ליקוצל (CLY), בד עיקרי : 3.0% אלסטין

מבחן מוצר
מוצר זה עבר מבחני כביסה וייבוש כדי לוודא שהוא שומר על צורתו וצבעו. בדיקות אלו מבוצעות בקביעות על-ידי מעבדה עצמאית ומאפשרות לנו לוודא שתקני האיכות שלנו נשמרים תמיד.
    הצג תוצאות עבור