כפפות גלישה מניאופרן 3 מ"מ.

8158443

OLAIAN

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לגלישה אינטנסיבית במים קרים בטמפרטורה של C°‏7 עד C°‏17. משך הגלישה: עד 3 שעות.
כפפות גמישות ומבודדות המיועדות לגלישה ובודיבורדינג שמעניקות לך חום ותחושה נוחה במים קרים.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
בידוד תרמיניאופרן בעובי 3 מ"מ. הרכב מודבק עם תפרים נסתרים.קצה אטוםקצה הכפפה ניתן להידוק.
חופש תנועהניאופרן גמיש ביותר. תפרים נמתחים.
עמידות בפני שחיקהניאופרן מרופד משני צדדי הכפפה עם חיזוק של טקסטיל.
עמידות בפני מיםהרכב מודבק עם תפרים נסתרים שכולל קצה חיצוני אטום.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
תוכל לשמור על חום הגוף במשך זמן רב יותר בעזרת האביזרים התרמיים שלנו! לכל טווח טמפרטורות יש לבוש משלו...
כאשר אנו במים, אנו מאבדים למעלה ממחצית מחום הגוף שלנו דרך הגפיים והראש. על כן, הנה רשימת האביזרים המומלצים: - במזג אוויר חם ובמים פושרים(C°‏17 מגפונים נמוכים מניאופרן. - במים קרים: (C°‏17 - 12): מגפונים גבוהים (מגפיים) וכפפות. במים קרים מאד (C°‏12 - 7): מגפונים גבוהים (מגפיים), כפפות, ברדס וקפוצ'ון... בואו לגלות את המגוון המלא של אביזרי הניאופרן שלנו ב-decathlon.fr
2
חשוב לבחור את המידה הנכונה
כפפות גלישה צריכות להיות הדוקות מאד כדי להבטיח את היעילות התרמית הטובה ביותר האפשרית. אם אתם חשים כי הן לוחצות מדי כשאר אתם מודדים אותן במקום יבש, זה נורמלי לחלוטין. בחירת כפפות מתאימות מונעת מהן להתנפח במים במהלך השימוש.
3
ניאופרן: כיצד זה פועל?
חליפת ניאופרין לוכדת שכבה דקה של מים מסביב לגוף, ובכך גורמת לשתי פעולות: 1. המים הלכודים מתחממים בהדרגה, 2. מעבר החום מהגוף מצטמצם. החליפה וכיסוי המים הדק יוצרים שכבת בידוד.
4
חומרים
כפפות גלישה בעובי של שלושה מ"מ עשויות מניאופרן כדי להבטיח בידוד תרמי טוב יותר. הניאופרן מרופד בבד סינתטי המגביר את העמידות בפני בלאי. עובי הניאופרן: 3 מ"מ. ניאופרן הוא קצף פוליכלורופן אלסטי מסוג closed-cell, עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בוחנים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
5
מכלול עמיד בפני מים
התפרים נתפרים ומודבקים כדי להבטיח אטימות מוחלטת בפני מים ועמידות. התפרים הם תפרים "בלתי נראים"..החוט אינו עובר דרך כל הניאופרן ולכן המים אינם יכולים לחדור פנימההיעדר החוטים בצד הפנימי מונע גירויים ושפשופים. חותמת חיצונית על התפרים מחזקת את הכפפות ליתר עמידות ואטימות.
6
חליפת הגלישה שתתאים לך!
חליפות הגלישה שלנו מסווגות גם לפי טווח טמפרטורת המים: מים חמים, מים פושרים, מים קרים. החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).לפרטים נוספים על סדרת חליפות הגלישה שלנו, היכנסו לאתר
מאפיינים
עובי3 מ"מ
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 90.0% גומי - כלורופרין (CR) - נאופרן, בד עיקרי : 10.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
המוצר פותח ונוסה על ידי צוותי העיצוב שלנו בהנדיה, צרפת. הרכיבים המשמשים למוצר זה נבדקו במעבדה על מנת להבטיח את רמת האיכות והעמידות הטובה ביותר שניתן להשיג.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ומאוורר. יש להרחיק ממקורות חום. על מנת להאריך את חיי הניאופרן, יש להימנע מלהשאיר את הכפפות לייבוש תחת קרינת שמש ישירה. לא מומלץ לכבס את המוצר במכונת כביסה.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במי ברז לאחר השימוש. אין לייבש בשמש.
    הצג תוצאות עבור