מחמם צוואר מפליז לרכיבה על אופניים בחורף דגם 100 - שחור

8155055

B'TWIN

מיועד ל רכיבה מזדמנת במזג אויר קר (רכיבה במשך 1 שעה).
מושלם לרכיבה על אופניים (אופני כביש או הרים) בתנאים של רוחות או כאשר הטמפרטורה יורדת בחורף. מגן היטב על דרכי הנשימה או על האוזניים והראש כאשר משמש כ"כובע"

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חום200 גרם פליז קל, מחמם ולא עבה יתר על המידה.
גמישותמתאים לשימוש כמחמם צוואר או ככובע.
ניתן להתאמהשרוכים עם כפתור הידוק כדי שתוכל להתאים את הגודל או להפוך אותו לכובע
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מידת החמימות של המוצר
היכולת של מוצר להציע הגנה מפני קור. זה תלוי בהתנגדות התרמית של הבד ובחדירות האוויר. ככל שההתנגדות התרמית גבוהה יותר, כך המוצר שומר על החום המיוצר על-ידי הגוף בעת הרכיבה.
2
טיפים לטיפול
כביסה במכונה ב-30 מעלות צלזיוס. תכנית לבדים סינתטיים. יש להפוך את הבגד. יש להשתמש בחומר ניקוי בכמות מינימלית. אין להוסיף מרכך. יש לייבש בתלייה במקום חם ומאוורר. אין לייבש במייבש כביסה. אין לנקות בניקוי יבש. אין להשתמש במלבין. אין להניח על תנור חימום לייבוש.
3
מבחני המוצר
צוות מעצבי המוצר שלנו נמצא ב-B'Twin Village בעיר ליל ועובד ללא הרף כדי להפוך את הרכיבה על אופניים לנוחה יותר עבור המשתמשים שלנו. האובססיה שלנו היא ליצור מוצרים העונים על צרכי הרכיבה הייחודיים של המשתמשים שלנו ולסלק את המכשולים ליצירת חוויית רכיבה טובה. אנחנו בודקים את המוצרים שלנו בשטח, כי אנחנו משוכנעים שרק על-ידי בדיקה בתנאי שימוש אמיתיים, כמו אלה שאתה חווה עם האופניים שלך, אנחנו יכולים לשפר את המוצרים שלנו שוב ושוב.
מאפיינים
מידהמידה אחידה.
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונת כביסה. יש לעיין בהוראות הטיפול על גבי תווית המוצר.
סדר לפי
Good peice fo kit.
Used for בין 2-8 שבועות
This a basic one but is at a good price and it keeps out the draughs. Better than my old one.
Good quality neckwarmer
Used for בין 2-8 שבועות
Love this neckwarmer. Very adaptable as you can quickly pull it up over your mouth for those cold descents and even doubles up as a hat. Great quality for such a low price.
Cheap, cheerful and great for the cold weather!
Used for עד שבוע
Bought this as a buff for when I am on the motorbike. It has a great shape and keeps the wind off perfectly. Only problem is the itchy label that rubs against the back of the neck - this had to be cut (and burnt) so it stopped scratching.
Good winter warmer
Used for בין 2-8 שבועות
I bought this for use at work, it's both warm and discreet.

It works well and is a great price.
Does what it says on the tin
Used for בין 2-8 שבועות
Does what it says on the tin
Very Good
Used for עד שבוע
Bought one of these yesterday as I've lost my similar one. Used it today in 4 degrees. Very impressive, it did'nt drop down once. My previous one (different brand) always dropped down as there was just elastic to secure it, this has a toggle so you can do it up tight and it will stay resting on your chin or above your mouth for the entire ride (20 miles)
  • 1
הצג תוצאות עבור