תחתוני שחייה לגברים 900 PLUS - שחור

8138845

NABAIJI

מיועד ל לשחייניות מקצועיות שרוצות לשפר ביצועים וזקוקות להידרודינמיקה ותמיכה בשרירים.
בגד ים בגזרת תחתונים לגברים עם עמידות מצויינת נגד כלור במחיר נמוך! מושלם לשחייה באופן קבוע בבריכה או בחוץ.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמידות בפני כלורלמעלה מ-200 שעות שימוש: מומלץ לשימוש קבוע.
חופש תנועהמצוינים הודות לגזרה המאפשרת לך להזיז את רגליך בקלות.
יציבותתחתוני שחייה מעניקים תמיכה טובה לישבן..
ניתן להתאמהקל להתאימם סביב המותניים הודות לשרוך ההידוק שלהם.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
סגנון
תחתוני שחייה - גובה צד 7 ס"מהעדיפות העליונה בבגד ים צריכה להיות הנוחות. הוא צריך לאפשר לך לנוע בקלות. לכן חשוב לבחור בקפידה את גזרת בגד הים שלך. גזרתם של תחתוני השחייה הנה קלאסית ונצחית, מעניקה תמיכה וחופש תנועה רבים.
2
הרכב בד
100% פוליאסטר המהנדסים שלנו פיתחו בד מבוסס על פוליאסטר והחליפו את סיבי האלסטן בסיבי PBT אשר מעניקים לו גמישות ומבטיחים נוחות למשתמש במקביל להגנה מפני ההשפעה ההרסנית של הכלור. - היתרונות בסיבי הפלסטיק הם - ייבוש מהיר. - הם מאבדים רק 3-4 אחוזים בלבד מעמידותם במשך כל זמן השימוש . עמידות בפני קרינת UV: גם הצבעים הבוהקים ביותר ישמרו על החדות שלהם.
3
טכנולוגיית AQUARESIST
מוצרים בעלי תווית AQUARESIST מספקים עמידות נגד כלור לאורך כל חייהם. הם ישמרו על האלסטיות שלהם ועל עמידותם בפני קרני UV. מסיבות אלו הם מומלצים לשימוש רגיל או אינטנסיבי בבריכה.
4
שימוש
בגדי ים לשימוש קבוע.
5
ציון להשוואת השפעת הסביבה על מוצרים
השפעת המוצר על הסביבה נמדדת לאורך כל חייו באמצעות מדדים שונים. ציון כולל (ABCDE) מיוחס כדי לעזור לכם לזהות בקלות את המוצרים עם הביצוע הסביבתי הטוב ביותר על-ידי השוואת מוצרים מאותו סוג זה עם זה (חולצות טי, מכנסיים, תיקי-גב, ועוד.). Decathlon בחרה להשתמש בשיטת סימון סביבתית זו. למידע נוסף, היכנסו: http://sustainability.decathlon.com/
מאפיינים
מידהמ36 עד 54 (EU)
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
המוצרים המסומנים בתווית AQUARESIST נבדקים תחת טעינה חוזרת ונשנית של מים עם כלור בבריכה במשך 240 שעות. לא נצפתה פגיעה בכוח האלסטי במהלך המבדקים. המוצר שומר על צורתו בניגוד למוצר שחייה רגיל.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים ולהשאיר לייבוש לאחר כל שימוש.
סדר לפי
900 Plus Men's Swim Briefs - Black
Used for בין 2-8 שבועות
This is my second pair of these swim briefs. They are used weekly in the pool under my Decathlon shorty while I teach a SCUBA class. The original pair have survived very well, so I bought this second pair to extend their life further.
  • 1
הצג תוצאות עבור