תחתוני שחייה לגבריםB-Sporty - שחור

8138845

NABAIJI

מיועד ל לשחיינים המתאמנים לפחות פעם בשבוע.
בגד ים בגזרת תחתונים לגברים עם עמידות מצויינת נגד כלור במחיר נמוך! אידאלי לשחייה באופן קבוע בבריכה או בחוץ.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמידות בפני כלורמעל 200 שעות שימוש: מומלץ לשימוש קבוע.
חופש תנועההגזרה מאפשרת לך תנועה חופשית לחלוטין של הרגליים.
יציבותתחתוני שחייה המספקים תמיכה הולמת לישבן.
ניתן להתאמהשרוך מסביב למותניים להתאמה קלה ונוחה.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
סגנון
תחתונים - גובה צד 7 ס"מ. נוחות צריכה להיות העדיפות העליונה בבגד ים. הוא צריך לאפשר לך לנוע בקלות. לכן חשוב לבחור בקפידה את גזרת בגד הים שלך. גזרת התחתונים היא קלאסית ונצחית, והיא מעניקה תמיכה טובה וחופש תנועה מירבי.
2
הרכב בד
100% פוליאסטר. המהנדסים שלנו פיתחו בד מבוסס על פוליאסטר והחליפו את סיבי האלסטן בסיבי PBT המעניקים גמישות ומבטיחים את נוחות המשתמש בזמן שהם מגנים עליו מההשפעה המזיקה של הכלור. יתרונות סיבי הPBT: ייבוש מהיר . מאבדים רק 3%-4% מהעמידות שלהם לאורך חייהם. עמידות בפני קרינת UV: גם הצבעים הבוהקים ביותר ישמרו על החדות שלהם.
3
טכנולוגיית AQUARESIST
מוצרים בעלי תווית AQUARESIST מבטיחים לספק עמידות נגד כלור לאורך כל חייהם. הם ישמרו על האלסטיות שלהם והם עמידים בפני קרינת UV. מסיבות אלה הם מומלצים לשימוש קבוע או אינטנסיבי בבריכה.
4
שימוש
בגדי ים לשימוש קבוע.
5
ציון להשוואת השפעת הסביבה על מוצרים
השפעת הסביבה על מוצר נמדדת לאורך כל חייו באמצעות מדדים שונים. ציון כללי (ABCDE) נמדד כדי לסייע לכם לזהות את המוצרים בעלי הביצוע הסביבתי הטוב ביותר על ידי השוואת מוצרים מאותו סוג זה עם זה (חולצות, מכנסיים, תיקים וכו'). דקאתלון בחרו להשתמש בשיטת הדירוג הסביבתי הזו למרות שאינם מחוייבים בכך. למידע נוסף, היכנסו: http://sustainability.decathlon.com/
מאפיינים
מידהמ36 עד 54 (EU)
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
מוצרים בעלי תווית AQUARESIST נבדקו תחת עומס מחזורי בבריכה של מי כלור במשך 240 שעות. לא נצפתה פגיעה בכוח האלסטי במהלך המבדקים. בניגוד למוצר שחייה רגיל, מוצר זה שומר על הצורה שלו.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים קרים ולהשאיר לייבוש בתום כל שימוש.
סדר לפי
900 Plus Men's Swim Briefs - Black
Used for בין 2-8 שבועות
This is my second pair of these swim briefs. They are used weekly in the pool under my Decathlon shorty while I teach a SCUBA class. The original pair have survived very well, so I bought this second pair to extend their life further.
Regular Swim Pants
Used for בין 2-8 שבועות
Bought these for swimming at the local pool, after working out the sizing.
There lined at the front and have a draw string tie waist, which I have to say I have never really needed, especially with the waist being elasticated.
Though you can't really complain about them for the price, I found they had a heavy feeling and the waist band a little uncomfortable and deeper than some others.
They do have a flat front to keep you snug though.
  • 1
הצג תוצאות עבור