תיק טרקינג 120 ל' - שחור

8128951

QUECHUA

מיועד ל לטרקינג במהלך טיולים, מותאם באופן מושלם לנשיאה על בעל חיים כמו פרדה או שיטות הובלה אחרות.
חזק, פתח רחב ורצועות בוסטר. קיבולת גדולה במיוחד וטרקים ארוכים.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 120 ליטר. משקל: 2.1 ק"ג. מימדי האריזה: גובה 42 x רוחב 87 x עומק 42
קל לנשיאהרצועות, ידיות וכותפות ניתנות להסרה.
נוחות שימושכיסים: 2 פנימיים, 2 חיצוניים. מחזיק תווית, רצועות לחץ.
עמידות לאורך זמן5 שנות אחריות
עיצוב אקולוגינטול PVC.
אחריות5 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקות טכניות לתרמיל.
אנו עורכים בדיקות מעבדה כדי לבדוק ולאשר את כל הרכיבים: הבדים, האבזמים, הרצועות, הספוגים, הרוכסנים, וכדומה. דוגמה לבד: עמידות בפני בלאי, קריעה, עמידות הצבעים בפני קרינת UV, כביסה, אטימות למים וכד'.הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תרמיל הגב נשקל ולאחר מכן מונח על בובת ניסויים שמשחזרת את התנועה של הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
2
כיצד נמדד הנפח של תרמיל הגב?
הנפח של כל תרמיל גב נמדד בשיטה סטנדרטית: התא הראשי וכן כל הכיסים ממולאים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים למכל מדורג, המציין את הנפח שווה הערך בליטרים.
3
מדידות סביבתיות
Oxylane ו-Quechua החליטו ליידע אותך על ההשפעה הסביבתית של תרמילי הגב מתוצרתן לאורך כל חיי השירות שלהם. עבודה זו באה בעקבות ניסוי שהחל בחודש יולי 2011 בשיתוף עם המשרד הצרפתי לאיכות הסביבה. התיקים דורגו על סולם של A עד E על בסיס השוואה עם תרמילי הגב של Quechua בלבד. מידע נוסף בכתובת: http://developpement-durable.decathlon.com/domaines-dactions/produits-services/consommation-responsable/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
כל תרמילי הגב שלנו עוברים בדיקות שטח על-ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

מבחן מוצר
בדיקות של עמידות התיק בפני שחיקה ובלאי, עמידות הצבע תחת קרני UV ועמידות בכביסה ובמים מתבצעות הן במעבדה והן בשטח. לאחר מכן נעשה שימוש בבובת בדיקה להדמיית הזדקנות התיק כאשר הוא נושא משקל ולאחר מספר שנות שימוש על ידי אלפי מחזורים של תנועות הליכה מהירה, לבדיקת העמידות של מכלולי התיק. מרכיבי התרמיל (האריג, האבזמים, הרצועות, הספוג, הרוכסנים ועוד) נבדקים גם הם בנפרד, בדיקה המאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו 10 שנות אחריות על התיקים.

טיפים לאחסון
אחסן את התרמיל במקום יבש.
סדר לפי
Perfect for all the kids stuff
Used for בין 2-8 שבועות
A great bag for weekends away with the kids and doesn’t take up too much in the boot.
  • 1
הצג תוצאות עבור