נעלי עור עם סוליה מפוצלת להתעמלות מכשירים - לבן

8100648

DOMYOS

₪60.00

נעלי עור עם סוליה מפוצלת להתעמלות מכשירים - לבן
מיועד ל אימוני התעמלות או תחרויות.
נעלי התעמלות מעור נוחות וגמישות עם סוליה מפוצלת לשני חלקים לגמישות רבה עוד יותר. הנעליים הללו מושלמות לאימוני התעמלות או לתחרויות.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
גמישותסוליה מפוצלת להארכה מירבית של גב כף הרגל.
קל ללבישהאלסטיות בגב כף הרגל ומאחור.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
איזה מסוגי הנעליים להתעמלות מתאים לכם?
לשיעורי התעמלות בבית-הספר או להתעמלות עדינה על רצפה קשה וקרה, אנו ממליצים לנעול נעלי התעמלות מבד עם סוליה קשיחה למחצה אשר יבודדו אותך מן הקרקע. בהתעמלות מכשירים אתם אמורים להרגיש את הרצפה או את המכשיר תחת רגליכם. לכן הבחירה הטובה ביותר היא נעלי התעמלות עם סולית מיקרופייבר גמישה. בהתעמלות אמנותית מומלץ להשתמש בנעלי חצי כדי להגן על קצות הבהונות.
2
מדוע לנעול נעלים להתעמלות מכשירים?
מתעמלים רבים מתאמנים בהתעמלות מכשירים ברגליים יחפות כדי שיהיה להם נוח יותר וכדי שהם ירגישו את הרצפה בקלות רבה יותר. אבל, זה רעיון טוב להתרגל לנעול נעלי התעמלות מגיל צעיר. הסיבה הראשונה לכך היא היגיינה. סיבה שנייה היא אחיזה: נעלי התעמלות אינן מחליקות, בניגוד לגרביים. נעלי התעמלות גם ימנעו ממך לפתח את מחלת סוור'ס, המתרחשת כאשר ילדים גדלים.
3
מהי מחלת סוור'ס?
רגליים של מתעמלים סובלות מפגיעות חוזרות ללא ריפוד ולכן פציעות קטנות עלולות להיווצר בעקב ולגרום לכאב שימנע מהם להתעמל. הבעיה מופיעה כאשר הילדים גדלים, אבל היא אינה חמורה והיא תיעלם לאחר מנוחה. אף-על-פי-כן, הדרך הטובה ביותר למנוע את מחלת סוור'ס היא לנעול נעלי התעמלות עם מגן בעקב שירפד את הנחיתות וימנע מן המחלה להתרחש מלכתחילה.
מאפיינים
מידותילדים מידה 30 עד מבוגרים 41.

צבעלבן
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 100.0% עור- תאו מים בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 50.0% גומי - בוטדיאן גומי (BR), סוליה חיצונית מ : 50.0% עור- תאו מים

טיפים לאחסון
יש לאוורר את הנעליים לאחר כל שימוש.
סדר לפי
Great product
Used for בין 2-8 שבועות
Gave the confidence my daughter needed to use her home beam for higher skills
  • 1
הצג תוצאות עבור