כדורסל R700 למבוגרים במידה 7 - חום. לתחושת כדור טובה

8097969

TARMAK

מיועד ל למשחקי כדורסל באולם / בחוץ לשחקנים בגילאי 13 ומעלה.
כדורסל זה בגודל 7 הוא יחיד במינו. כיסוי הפוליאוריתן שלו מעניק תחושת כדור מצוינת!

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
מגע בכדורתחושת כדור טובה בזכות החלק החיצוני העשוי מפוליאוריתן.
עמידותעמידות טובה מאוד בזכות החלק החיצוני העשוי מפוליאוריתן בעובי 1.4 מ"מ.
יכולת אחיזה בקרקעאחיזה טובה למשחק באולם או בחוץ בזכות הסיקוס החיצוני.
קופצניותהפיה מכוסה על ידי 70% פוליאסטר ו-30% ניילון ליכולת ניתור מצוינת.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
עד כמה צריך לנפח את הכדורסל?
כדורסל מנופח יתר על המידה או במידה לא מספקת איננו מעניק לך את חוויית המשחק הטובה ביותר. הלחץ המומלץ מוטבע באופן ברור על גבי הכדור על-ידי היצרן. רצוי להשתמש במשאבה עם מד לחץ כדי להיות מדויק יותר. Tarmak ממליצים על לחץ של 0.62 באר. תוכל ליהנות מהמשחק שלך!
2
באיזו מידת כדור כדאי לבחור?
גודל הכדור תלוי בגילו של השחקן ובמינו. מידה 1: לגילאי שנתיים ומעלה מידה 3 עד 5: לבנים ולבנות בגילאי 4 עד 6 / לקבוצות כדורסל לתינוקות מתחת לגיל 7 (בהתאם לרמות ולמועדונים) מידה 5: לבנים ולבנות בגילאי 7 עד 10 / לקבוצות מתחת לגיל 9 ומתחת לגיל 11 מידה 6: לבנים בגילאי 11 ו-12 / לקבוצות מתחת לגיל 13 מידה 6: לבנות - נשים מעל גיל 11 מידה 7: לבנים - גברים מעל גיל 13
3
באיזה כדור כדאי לך להשתמש?
אם אתה מחפש כדור עמיד מאוד, בחר באחד מהכדורים בעלי כיסויי הגומי. אם אתה רוצה כדור עם תחושה טובה, החומר הטוב ביותר עבורך יהיה עור או חומר סינתטי.
4
באיזה גובה של סל כדאי לך לבחור?
הגובה הרשמי של סל לכדורסל הוא 3.05 מטרים (גובה המסגרת). אם אתה מעוניין בסל לכדורסל עבור הילד שלך, אתה צריך משהו שיכול לגדול איתו. לילדים צעירים אין גובה רשמי כך שאתה יכול לבחור את מה שמתאים להם ביותר. עד גיל 10, הסל במועדון מקובע לגובה 2.60 מטרים. מעל גיל 10, בנים ובנות כאחד משחקים כדורסל עם סל בגובה 3.05 מטרים.
5
הידעת שהמוצרים של TARMAK נבדקים הן בתנאי מעבדה והן בתנאי תחרות?
צוות העיצוב מאחורי מוצרי TARMAK נמצאים בקיפסטדיום, צפון צרפת. הוא שואף כל הזמן להפוך את הכדורסל לחווייה מהנה יותר. כל מוצרי Tarmak נבחנו במצבים אמיתיים על-ידי שחקנים אמיתיים במשך מספר שבועות. המבחנים הקבועים האלה, יחד עם משובי הלקוחות, מסייעים לנו לפתח את המוצרים שלנו. גם בדיקות מעבדה מבוצעות כדי לבדוק היבטים אחדים של המוצרים שלנו
6
מי מעצב את מוצרי הכדורסל של Tarmak?
Tarmak הם צוות של כדורסלנים נלהבים, המפתחים מוצרים במיוחד עבור משחקי כדורסל. מבחר המוצרים כולו מעוצב כדי לענות אפילו על הצרכים של שחקני הכדורסל התובעניים ביותר וכדי להעניק הנאה מירבית בעת אימונים ומשחקים.
7
איזה ציוד לקנות, כיצד להתאמן: גלה את עצות הכדורסל שלנו!
Tarmak כאן למען כל מי שמשחק כדורסל, משחקנים מתחילים ועד קבועים. בדוק את העצות שלנו לאימונים, לציוד, ולמשחק לבד או עם חברים. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_33
מאפיינים
מקום המשחק?באולם / בחוץ

גיל השחקןלבנים בגילא י13 ומעלה .
מידע נוסף
הרכב
פגר : 60.0% גומי - סטירן בוטדיאן גומי (SBR), פגר : 40.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס שלוקר : 70.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, שלוקר : 30.0% גומי - איזובותילן איזופרן גומי (IIR) - בוטיל כיסוי חיצוני : 100.0% פוליאורתן (PU) ליפוף : 100.0% פוליאסטר (PES), ליפוף : 0.0% ניילון

מבחן מוצר
בדיקת אימות עמידות : הכדור עמיד לכל הפחות, ל2500 זריקות על משטח פלדה במהירות 50 קמ"ש.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש.
סדר לפי
good feeling ball
Used for בין 2-8 שבועות
good feeling ball
R700 Basketball
Used for בין 2-8 שבועות
Does not bounce properly
תגובת המותג
Hello Andrew,
thank you for taking the time to write a review about the R700 size 7 basketball.
I'm sorry to understand that you're not completely satisfied with the product you purchased and want to remind you that, since you scanned your Decathlon Card while buying it, you'll have a full year to return the product at your Decathlon Store.
Regarding the ball, the "Magic Jam" technology that is inside it can make it feel heavier while holding it and, sometimes, also while bouncing it. If you haven't already, I suggest you to try to keep the air pressure at 0.62 bars and you'll see that your sports experience with it will get better.
Feel free to contact me directly if there is any other problem with the product.
Sportingly 

Matteo Giovanelli
UK Basketball Sport Expert
  • 1
הצג תוצאות עבור