משקפת שחייה XBASE מידה S - ורוד

5998296

NABAIJI

מיועד ל שחיינים צעירים מתחילים בבריכות או בחוץ.
משקפת שחייה נוחה מאוד המתאימה בצורה מושלמת לפנים, מבטיחה איטום מצוין בפני מים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שדה ראייהשדה ראיה סטנדרטי, 120°-100°
ניתן להתאמה2 אפשרויות: רצועה וגשר האף (S, M, L), רצועה רחבה עם חריצים ממוספרים
יציבותמשקפת לפנאי המעניקה יציבות טובה בזכות העדשות הקטנות שלה
עמידות בפני מיםהאטמים רכים מאוד ומותאמים בקלות לצורת הפנים
מניעת ערפולציפוי נגד אדים
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
בחר את המידה
האטימות מפני מים של משקפי השחייה תלוייה בהתאמה הנכונה של אטמי הסיליקון לצורת הפנים שלך. לפני הקנייה, אנו ממליצים לך לעשות את מבחן ה"שאיבה" ללא רצועה. אם המשקפיים מחזיקים את הפנים שלך ללא הרצועה, המוצר יהיה אטום מפני מים בעת השחייה. זה מאפשר לך לראות אם המידה צמודה מדי או גדולה מדי בהתאם לתחושה.
2
טיפול - אמצעי זהירות
עליך: - לשטוף את משקפי השחייה שלך לאחר השימוש - להכניס אותם לקופסה שלהם בין השחיות כדי למנוע כל מגע שהוא עם העדשות (בצד הפנימי המוגן מפני אדים, ובצד החיצוני למניעת שריטות העלולות לפגום בראות). לעולם לא לגעת / לשפשף את הצד הפנימי של העדשות.
3
אדים
הופעת האדים תלויה בגורמים אחדים, ההבדל בטמפרטורות בין הגוף לבין המים, רמות הלחות ועוד. בלאי בעקבות חיכוך הנו אחד הגורמים. אם המשקפים שלך מתכסים באדים, טבול את העדשות במים וכיסוי מגן יווצר. אנו מודעים לכך שכעבור זמן-מה הציפוי נגד ערפל פוחת. אנו מציעים טוש נגד ערפל אשר מפעיל מחדש את הציפוי ומאריך את חייהם של המשקפיים שלך.
מאפיינים
מידהS / פנים קטנות
מידע נוסף
הרכב
עדשה : 100.0% פוליקרבונט (PC) רצועה : 100.0% סטירן אתילן בוטדיאן סטירן (SEBS) אבזמים : 100.0% פוליאורתן (PU)

טיפים לאחסון
החזר את משקפי השחייה אל הנרתיק, הכיסוי או כל אמצעי אחסון אחר לאחר השימוש. חשוב: אין לגעת בחלק הפנימי של העדשה כדי להימנע מגרימת נזק לציפוי נוגד האדים.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף את המשקפת במים קרים לאחר כל שימוש. חשוב: אין לגעת בחלק הפנימי של העדשה (עם האצבעות או עם מטלית) כדי להימנע מגרימת נזק לציפוי נוגד האדים. אין לחשוף לשמש לאורך זמן משום שהדבר מזיק לרצועות ולרכיבים נוספים של המשקפת. יש להגן על המשקפת מלכלוך ומשומן, במיוחד על העדשות.
סדר לפי
Great goggles
Used for בין 3-6 חודשים
No leaks, easy to adjust, don't fog up, miss love them.
good goggles
Used for עד שבוע
Fit well
See through goggles
Used for בין 2-8 שבועות
These are neat for my 5 yr old kid
Excellent
Used for בין 2-8 שבועות
Great goggles. Do not slip. Great protection and look good. Can’t fault. Definitely recommend
The eye pieces keep coming out of the seals
Used for בין 3-6 חודשים
My daughter refuses to wear these goggles after only a few months as the eye pieces keep coming out of the seals and she cant fix them in her swimming lesson. I don't know if this is a design fault with this pair, but I don't have the reciept or packaging to return them.
I am surprised at this as other reviews seem great...
תגובת המותג
Dear Alison,

Thank you for your feedback. Indeed this model has a lot of positive reviews with average 4.4 / 5 score. During these many years of selling Xbase we have not had any major quality issues. Probably it is one-off defect.  
We will be more than happy to replace your current goggles. Just please visit your local store or use the online procedure to exchange for new pair. If you discover any issues with the exchange process then please contact me directly on provided email.
All of our Nabaiji products comes with 2 years warranty and we will be very happy to see your daughter using our goggles again.  

Kind regards,

KORNEL
adjusting this on the head is not easy
Used for בין 2-8 שבועות
Whenever i adjust this on the forehead of me 5 year old , it pulls some hairs, or if i tighten the strap after a loose fit, it pulls the skin, the tightning belt need to be worked upon, i wish its made of a nylone strip
My daughter loves her new goggles
Used for בין 2-8 שבועות
We recently purchased these goggles for my 5 year old daughter for swimming lessons and she loves them. She would prefer the lenses to have been clear but apart from that they are great
Perfect and high quality
Used for בין 2-8 שבועות
I first bought the same pair @ decathlon in Sardinia and sadly they broke but my son loved the sooo much so i bought 2 pair
They are very high quality and for the price you get more then you bargain for
Goggles
Used for עד שבוע
Fab
  • 1
הצג תוצאות עבור