מארז גרביים לחדר כושר באורך בינוני דגם 100 - לבן

3851376

DOMYOS

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל התעמלות לתינוקות.
חבילה כפולה של גרביים קצרים ועשירים בכותנה המספקים נוחות רבה לרגליים קטנות!
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
רכותגרביים של Domyos עשירים בכותנה לרכות מובטחת.
יציבהרצועה אלסטית בקרסול מונעת מהגרב להחליק בתוך הנעל.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
יתרונות הפעילות הגופנית בגיל צעיר
פעילות גופנית מגיל צעיר ככל האפשר טובה להתפתחות הפיזית והנפשית של הילד. היא מסייעת באימוץ אורח חיים טוב אשר יפחית את הסכנה של בעיות בריאות בהמשך החיים. בנוסף, פעילות גופנית קבוצתית מעודדת השתלבות בחברה ותורמת להתפתחותו האישית של הילד.
2
יתרונות פיזיים ונפשיים
מהם היתרונות הפיזיים? - מעודדת פיתוח יכולות גופניות בסיסיות (התפתחות פסיכומוטורית) - מעודדת גדילה - נלחמת בהשמנה - מהן התועלות הנפשיות? - מסייעת לבניית ביטחון עצמי - מקלה על השתלבות בקבוצות חברתיות - מסייעת לילד לפרוח כאדם אינדיבידואלי
3
פעילות גופנית לתינוקות
מהי התעמלות תינוקות? תרגילי התעמלות מהנים בצורה של שיעורים המורכבים בשיטה ייחודית תחת השגחתם של מדריכים. חוגים אלה מורכבים מאביזרים מגוונים המיועדים לילדים קטנים מאוד (קורות, מדרגות, מגלשות, מקבילים, מנהרות, גלילים ועוד), אשר מאפשרים לילדים לטפס, לגלוש, לקפוץ, להתאזן, וכדומה. חוגי התעמלות לתינוקות מיועדים לבני 10 חודשים עד 6 שנים.
4
היתרונות של התעמלות התינוקות
מהם היתרונות של פעילות גופנית לתינוקות? פעילות גופנית לתינוקות מעודדת התפתחות פסיכומוטורית בילדים צעירים, במיוחד כישורים מוטוריים, קואורדינציה ושיווי משקל. מעבר לכך, התאזנות על מכשירי התעמלות, קפיצה, התגלגלות, טיפוס - כל אלה פעילויות שיעזרו לילד להיות עצמאי יותר ויבנו את הבטחון העצמי שלו.
5
מה ללבוש
מה הילד שלך צריך ללבוש להתעמלות תינוקות? בגד נוח שעוצב לפי העונה: חולצת טריקו ומכנסיים קצרים או מכנסיים תחתונים מבד רך ועליונית או אימונית לחימום. וזוג נעלי Domyos כדי לא להחליק על ציוד ההתעמלות. נעלי Domyos מושלמים להתעמלות תינוקות וניתן להסירן בקלות ולהחליף למגפונים לאימון עצמו.
מאפיינים
מידות35\38 עד 44\46
מידע נוסף
הרכב
גרביים : 71.0% כותנה, גרביים : 27.0% פוליאמיד (PA), גרביים : 2.0% אלסטין, גרביים : 0.0% גומי - אלסטודיאן (ED)

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונה ב-30°C. אין צורך בגיהוץ.
    הצג תוצאות עבור