2 זוגות גרבי ספורט לתינוקות - לבן

3851376

DOMYOS

מחיר

₪19.00

2 זוגות גרבי ספורט לתינוקות - לבן

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל התעמלות לתינוקות.
אריזה של 2 זוגות גרביים קצרים, עשירים בכותנה, נוחות מירבית לרגלי תינוקות!
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
רכותגרבי Domyos עשויים בעיקר מכותנה לנוחות מובטחת.
יציבהגומי בקרסול למניעת החלקה של הגרב בתוך הנעל.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
התועלת של פעילות גופנית בגיל צעיר
התעמלות באופן קבוע מגיל צעיר ככל האפשר מועילה להתפתחות הנפשית והפיזית של הילד. היא מסייעת ביצירת הרגלי חיים טובים ומפחיתה את הסיכוי לבעיות בריאות בשלבים מאוחרים יותר בחיים. בנוסף, פעילות גופנית בקבוצה עם אחרים מעודדת התערות בחברה ותורמת להתפתחות האישית של הילד.
2
תועלות גופניות ונפשיות
מהן התועלות הפיזיות? - מעודדת פיתוח יכולות גופניות (התפתחות פסיכומוטורית) - מעודדת צמיחה - נלחמת בהשמנה - מהן התועלות הנפשיות? - מסייעת בבניית ביטחון עצמי - מסייעת להשתלבות בקבוצה חברתית - מסייעת לילד להתפתח כאינדיבידואל
3
להתאמן בBaby Gym
מה זה Baby Gym? תרגילי התעמלות מהנים בצורה של שיעורים המורכבים בשיטה ייחודית תחת השגחתם המסייעת של מדריכים. השיעורים כוללים מכשירי התעמלות בגודל מותאם לתינוקות (קורה, מדרגות, מקבילים, מנהרות, רולרים, שיפועים) המאפשרים להם לזחול, לקפוץ, להתאזן וכו'. ניתן להתחיל להתאמן בBaby Gymהחל מגיל 10 חודשים עד 6 שנים.
4
התועלות של Baby Gym
מה התועלות של Baby Gym? Baby Gym מסייעת בהתפתחות פסיכומוטורית בגיל צעיר, בדגש על כישורים מוטוריים וחושיים, קואורדינציה ושיווי משקל. מעבר לכך, התאזנות על מכשירי התעמלות, קפיצה, התגלגלות, טיפוס - כל אלה פעילויות שיעזרו לילד להיות עצמאי יותר ויבנו את הבטחון העצמי שלו.
5
מה ללבוש
מה כדאי שילדך ילבש ל Baby Gym? בגד נוח המתאים לעונת השנה: חולצה ומכנסיים קצרים או מכנסיים סרוגים רכים, יחד עם מעיל או חליפת אימון לחימום. בנוסף זוג מגפוני Domyos למניעת החלקה על הציוד.נעלי Domyos מושלמות לBaby Gym, וניתן להסירן בקלות ולהחליף למגפונים לאימון עצמו.
מאפיינים
מידותתינוק2.5C/5C עד 9C/11.5C
מידע נוסף
הרכב
גרביים : 71.0% כותנה, גרביים : 27.0% פוליאמיד (PA), גרביים : 2.0% אלסטין, גרביים : 0.0% גומי - אלסטודיאן (ED)

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונה ב30°C .אין צורך בגיהוץ.

ביקורות

    Show results for