חולצת כושר ופילאטיס Sportee - לבן

3185449

DOMYOS

מחיר

₪12.90

חולצת כושר ופילאטיס Sportee - לבן

מיועד ל חדר כושר ופילאטיס
בחר בחולצת הכושר והפילאטיס Sportee בגלל הגזרה הרגילה שלה, מפתח צוואר עגול והבד הרך. חולצת הטריקו הזו חיונית לפעילויות הכושר והפילאטיס שלך.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
רכותסיבי 100% כותנה טבעיים לנוחות ורכות.
יכולת מתיחהאופן האריגה של הבד הופך אותו לגמיש באופן טבעי.
השפעה סביבתיתהשוואה: חולצת T בעלת שרוולים קצרים לגברים - מפרט טכני
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
תהליך עיצוב מוצרי התעמלות ופילאטיס
קו הלבוש עוצב לפעילויות ספורט ופילאטיס רגילות (ספורט עדין, מתיחות, אימון וחיזוק שרירים) - מושלם לשמירה על הכושר, הגזרה והבריאות. המטרה של צוות עיצוב המוצר של Domyos היא לספק לך את השילוב המושלם של בד נושם ונוח.. המוצרים שלנו נבדקים באופן קבוע ואנו מבצעים בהם שינויים בהתאם למשובי הלקוחות שלנו.
2
היתרונות של חולצת כושר ופילאטיס
קלה לטיפול ועמידה לאורך זמן. הבד והצבעים עמידים בצורה מושלמת בכביסות חוזרות במכונת כביסה. הבד מתייבש מהר מאוד ואינו דורש גיהוץ. המלווה מספר אחד שלך לפעילויות כושר יומיומיות!
מאפיינים
מידותS עד 3XL

קיימת בצבעיםלבן / שחור / כחול כהה

משקל145 גרם ג'רזי
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% כותנה

מבחן מוצר
מוצר זה עבר מבחני שטיפה וייבוש כדי לוודא שהוא שומר על צורתו וצבעו. בדיקות אלו מבוצעות בקביעות על-ידי מעבדה עצמאית ומאפשרות לנו לוודא שתקני האיכות שלנו נשמרים תמיד.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לכבס את כל המוצרים העשויים מכותנה או מבד סינתטי בטמפרטורה של 30 מעלות צלזיוס (לא גבוהה יותר מ-40 מעלות צלזיוס). ניתן לייבש במייבש כביסה. גיהוץ בחום בינוני. לכבס צבעים בהירים בנפרד מצבעים כהים. ייבוש בחבל כביסה מסייע בשמירה על איכות הסביבה, מפחית את חשבון החשמל שלך ומאריך את עמידות הבגדים שלך.

ביקורות