המשימה שלנו

משימת העל של Decathlon היא להנגיש את הספורט למספר אנשים רב ככל שאפשר. לכן, אנחנו תומכים בכם ומלווים אתכם בחוויות הספורט שלכם, ומשתדלים לעורר בכם השראה לחוות פעילות ספורטיבית מגוונת. אנו מאמינים שההקפדה על פעילות גופנית וההתנסות בענפי ספורט חדשים מדי יום, עוזרים לנו לשמור על אורח חיים בריא.

כשעושים פעילות גופנית יחד תמיד נהנים יותר,
אז בואו להתאמן אתנו!

הערכים שלנו

אחריות

היא יותר מאשר גיבוש החלטות והמימוש שלהן. אנשי הצוות שלנו לוקחים אחריות מלאה על ההחלטות שלהם, גם על אלה הנוגעות לעמיתיהם לעבודה וגם על אלה הקשורות בלקוחות שלהם. אך לאחריות יש משמעות נוספת, והיא היכולת לחזות מראש את האתגרים שיוצבו בפני החברה שלנו ולנתב את הפעולות שלנו לכיוון של פיתוח בר-קיימא. נוסף על כך, יש לנו גם אחריות להבטיח את בטיחותם האישית של הלקוחות ואנשי הצוות שלנו ברחבי העולם.

חיוניות

היא החיים והכוח המניע, היא פעילות אינטנסיבית, אנרגיה וחיוּת. אנשי הצוות שלנו מלאים בחיוניות ובאנרגיה, שאותן הם שואבים בעיקר מחשיבה חיובית. הם נלהבים, אוהבים ליצור ולחדש, ותמיד שואפים לשפר ולחולל שינוי.

ציר הזמן

1976
1986
1996
2003
2005
2015
2016
2017
2018

חדשנות, מחקר ופיתוח

אצלנו, הלקוח תמיד נמצא בלב העשייה. ברוח גישה זו, אנו מתבוננים בספורטאים במהלך הפעילות שלהם ומקשיבים להם, כדי שאנשי המכירות, מנהלי הייצור, המעצבים והמהנדסים שלנו יוכלו לדמיין את מוצרי המחר. מוצרים אשר יתרמו לאימונים, לנוחות, להנאה ולבטיחות של משתמשי הקצה. בזכות חוות דעתם של הלקוחות, אנו מסוגלים להמשיך לפתח מוצרים קיימים או לדמיין את חידושי העתיד.

מאחורי כל מוצר עומד רעיון, צורך, ציפייה ואינטואיציה שנשאבו מספורטאים, מלקוחות או בעקבות שיתופי פעולה. כדי ליצור 2,800 מוצרים חדשים מדי שנה, בממוצע, נדרשים הרבה מאוד רעיונות ועלינו לחשוב ללא הרף על האבולוציה של הספורט. 30 המעבדות שלנו, שבהן עובדים יותר מ-150 מהנדסים, בודקות מאות אלפי מוצרים מדי שנה (כדי לסבר את האוזן, ב-2014 בוצעו 600,000 בדיקות סך הכול). אנו גם נעזרים בשיתופי פעולה עם רשת של 120 מעבדות חיצוניות ב-16 מדינות שונות. המטרה שלהן היא להמציא מחדש את תנאי השימוש של מוצרים כדי לחשוף חולשות פוטנציאליות ולמצוא להן פתרונות.

המחירים שלנו

ברוח הנגשת הספורט להמונים, אנו דוגלים בשמירה על מחירים נמוכים ככל שניתן במטרה לאפשר לכל אדם באשר הוא לקנות מוצרי ספורט איכותיים ומעוצבים. השליטה הבלעדית בתהליך העיצוב וההפצה של המוצרים, מאפשרת לנו לתמחר את מוצרינו כך שיתאימו לכל כיס, בכל מקום בעולם.

הצוות – שותפים להצלחה

ב-Decathlon עובדים קרוב ל-80,000 אנשי צוות ברחבי העולם, כאשר כולם מאוחדים תחת שני ערכים משותפים: חיוניות ואחריות. כבר 40 שנים שאנחנו צועדים לצדם של הספורטאים, מקשיבים לצרכים שלהם, מבינים אותם ומספקים מוצרי הייטק מעוצבים. זאת הסיבה שאנחנו כאן. צוותי העיצוב יוצרים מוצרים שנועדו להקל על לקוחותינו לעסוק בספורט האהוב עליהם, ללא מגבלה של גיל או רמה. בכך, אנו עוזרים ללקוחות להפיק את המיטב האפשרי וליהנות מהפעילות הגופנית.

Sort Filter
סנן Filter0
Filter
אפס הכל Filter 0
CLOSE
APPLY