הסתר סינון
Filters 0
סדר על פי:
Filters 0
תרמיל גב דגם Nh100 לטיולים

QUECHUA

8502156

תרמיל גב דגם Nh100 לטיולים

14.00 ₪
צֶבַע :
מידה :
לא זמין לרכישה אונליין

זמינות

תרמיל הגב שלנו מומלץ לטיולים קצרים במישור, ביער או לאורך החוף במזג אוויר יבש.

יתרונות

נוחות נשיאה

ריפוד בגב וברצועות | לולאות לאגודלים.

כיסים

כיס 1 מרכזי עם רוכסן כפול | תא 1 חיצוני עמוק.

קיבולת

נפח: 10L | משקל: 145.6g | מידה: 39 x ‏30 ‏x ‏12 cm.

עמידות בפני שחיקה

רכיב עמיד מפני שחיקה (בחלק התחתון ובגב) | 10 שנות אחריות.

אוורור

מבנה גב פשוט | ללא מערכת אוורור.

נוחות שימוש

גישה קלה לכיס החיצוני על ידי הנחת התיק בצורה אופקית במהלך הטיול.

מידע טכני

תהליכי צביעה ידידותיים יותר לסביבה

הצוותים שלנו עובדים ללא הרף כדי למצוא תהליכים חדשניים שיפחיתו את רמות השימוש והזיהום של מים בתהליך הייצור. טכניקת הצביעה הישירה (dope dyeing) מביאה לחיסכון של עד 60% בצריכת המים ומצמצמת משמעותית את הפליטה של פחמן דו-חמצני. בנוסף הוא תורם להפחתת דהיית הצבע עם הזמן. ב-2019 התחלנו להשתמש בתהליך זה בגרסאות השחור, כחול צי, אדום/אפור, ג'ינס וירוק/כחול של תרמיל זה (ואנו ממשיכים ללמוד ולהתמקצע בטכניקה זו עם צבעים אחרים).

כיצד נמדד הנפח?

נפח התרמיל נמדד בשיטה סטנדרטית: ממלאים את התא הראשי ואת כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנחנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.

כיצד לבצע התאמה של תרמיל הגב?

1 - משחררים את כל הרצועות (רצועות, חגורה, רצועות לאיזון עומס). 2 - מעמיסים את התרמיל על הגב. 3 - מהדקים את רצועות הכתפיים. 4 - מכוונים את רצועות איזון העומס על פי הצורך.

כיצד לארוז את תיק הגב?

כדאי להניח את הציוד הכבד בתחתית התרמיל. ולארוז את הבגדים סביב פריטים אלה. כדאי להחזיק מעיל חסין למים ו/או פליז בהישג יד. את הפריטים הקטנים לשימוש יומי (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') ניתן לאחסן בכיסים.

נבדק במעבדה

אנחנו עורכים מספר בדיקות מעבדה לאשרור כל מרכיבי התרמיל: האריג, האבזמים, הרצועות, הריפוד והרוכסנים. באריג למשל, נבדקים המאפיינים הבאים: עמידות בפני שחיקה ובלאי, עמידות הצבע בעת חשיפה לקרני UV ולכביסה וחסינות למים. אנחנו גם בודקים עמידות המכלולים באמצעות שחזור תנועות המטייל על בובת בדיקה להדמיית הבלאי של תרמיל הגב לאורך השנים.

הדעה שלכם חשובה לנו!

המשוב שלכם עזר לנו לשפר את הקונספט והעיצוב של תרמילי NH100 בנפח 10L.בדגם חדש זה הוספנו רוכסן כפול בתא הראשי וכיס תחתון גדול יותר בכיס החיצוני. הרעיון הוא למנוע אובדן של חפצים אישיים בעת פתיחת התרמיל.
מיותר לציין שגם הנגשנו את המחיר!

10 שנות אחריות

תרמילי הגב לטיולים מסדרת Quechua מגיעים עם 10 שנות אחריות.
המחויבות שלנו? להציע לכם מוצרים עמידים לאורך זמן שישרתו אתכם בנאמנות בכל הטיולים והשיטוטים שלכם בחיק הטבע. כי המוצרים שאנחנו הכי אוהבים הם אלו שיש להם סיפור לספר ושיוכלו לספר עוד יותר בעתיד! האחריות מכסה את כל הפגמים בתרמיל, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ומשימוש לקוי.