הסתר סינון
Filters 0
סדר על פי:
Filters 0
מכנסי סקי דגם PNF 500 לילדים - קורל

WEDZE

8494112

מכנסי סקי דגם PNF 500 לילדים - קורל

140.00 ₪
צֶבַע :
מידה :
לא זמין לרכישה אונליין

זמינות

הצוות שלנו פיתח את מכנסי הסקי האלו שילוו את ילדיכם בזמן התקדמותם בסקי.

יתרונות

שמירת חום

100 גרם/מ"ר של מילוי. ביטנה חמה ורכה מאריג מוברש.

עמיד בפני מים

טקסטי איכותי: ציפוי 5,000 מ"מ, תפרים מודבקים על הישבן. חותלות

ניתן להתאמה

ניתן להתאים את אורך הרגל והמותן. כתפיות מתכווננות נשלפות.

יכולת נשימה

רכיב נושם שמייעל את נידוף הזיעה.

כיסים

2 כיסי צד סגורים.

עמידות לאורך זמן

חיזוקים בחלק התחתון של הרגל (להבי סקי).

התאמה אישית

תווית בחלק הפנימי לכתיבת שם הילד/ה.

מידע טכני

מערכת PULL'N FIT ZIP

הקונספט החדשני של PULL'N FIT מקל על התאמת אורך הרגל במכנסי הסקי באופן מדוייק כך שיתאימו לגזרת גוף הילד. PULL'N FIT שם קץ למכנסיים קצרים מדי או ארוכים מדי! פשוט תמשוך ברוכסן בכדי לקצר אותם!

בידוד תרמי באמצעות מוך

בידוד תרמי שישמור על גולש הסקי הצעיר בטמפרטורה הנכונה, לא חם מדי ולא קר מדי. הבגד מסתגל לתנועה הפיזית של הגוף ולסביבה החיצונית. Wedze משתמשים בריפוד לבידוד כדי לשמור על חום הגוף. ריפוד הוא רכיב סינטתי שעשוי מפוליאסטר, שמאחסן יותר או פחות אוויר, בהתאם לאורך הסיבים. ככל שהריפוד עבה יותר, הוא מכיל יותר אוויר והוא יהיה חם יותר.

הטיפול בציפוי

הציפוי עשוי חומר עמיד במים שמצפה את הצד הפנימי של הבד. הוא מונע מהמים מלחלחל אל הבד ולאפשר לנוזלי הגוף להתאדות. כך, ילדים צעירים ישארו יבשים וירגישו נוח יותר.

תפרים עיקריים אטומים למים

בנוסף לבד העמיד במים, הפכנו את המכנסיים האלו לאטומים במים אף יותר על ידי הדבקת התפרים. אלו הם רצועות דבק אטומות לחדירת מים המוחדרות בתוך התפרים של הבגד לעמידות מלאה מחדירת מים. התפרים המודבקים האלה נמצאים באזורים החשופים ביותר לשלג. עבור המכנסיים, מדובר על אזור הישבן.

עמידות

מגלשיים חדים ופעילויות בשלג יכולים לעתים לפגוע או לקרוע את החלק התחתון של חליפת הסקי, ולכן הוספנו חיזוקים המיועדים לביצועים גבוהים למניעת קרעים ככל הניתן.

התאמה אישית

תווית בחלק העליון של הבטנה האחורית לרישום שם הילד לשיוך אישי של המוצר. נוח כשאר אתם רוצים לשמור על המכנסיים שלהם בבית ספר לסקי או במקום אחר.

כיצד להלביש את הילדים כדי להבטיח שיהיה להם חם על המסלולים?

בכדי לשמור על הרגליים שלהם מחוממות ויבשות, 2 שכבות של בגדים מספיקות: שכבה בסיסית 1 לסקי בכדי לנדף זיעה וזוג 1 של מכנסי סקי בכדי להגן עליך ממזג האוויר ולספק חום.