City / Village Days of arrivales
א. תעשיה באר טובי Monday + Thursday
קרית יערים טלסטון Sunday + Tuesday
קרית יערים(מוסד) Sunday + Tuesday
א.ת משגב תרדיון Everyday except Monday
א.ת חבל מודיעין Sunday + Tuesday + Thursday
אבו ג'וש Sunday + Wednesday
אבטין Sunday + Wednesday
אביטל Sunday + Tuesday + Thursday
אבטן Sunday + Wednesday
EVEN SAPPIR Sunday + Tuesday + Thursday
אביבים Monday + Thursday
אביגדור Monday + Thursday
אבן שמואל Sunday + Tuesday + Thursday
אביעזר Sunday + Wednesday
אבירים Monday + Thursday
אבן יצחק-גלעד Monday + Thursday
אבן יצחק (גלעד) Monday + Thursday
אבן יצחק גלעד Monday + Thursday
אבן מנחם Monday + Thursday
אדירים Sunday + Tuesday + Thursday
אומן Sunday + Tuesday + Thursday
OFAQIM Sunday + Tuesday + Thursday
AVNE HEFEZ Thursday
אבנת Sunday
אור הנר Sunday + Tuesday + Thursday
ORA Sunday + Tuesday + Thursday
ORANIT Sunday + Tuesday + Thursday
אדמית Monday + Thursday
אדרת Sunday + Wednesday
USHA Sunday + Tuesday + Thursday
אחוזם Sunday + Tuesday + Thursday
אום אל-פאחם Sunday  + Monday + Wednesday
UMM AL-FAHM Sunday  + Monday + Wednesday
UMM AL-QUTUF Sunday  + Monday + Wednesday
אום אל פחם Sunday  + Monday + Wednesday
אחזם Sunday + Tuesday + Thursday
איבים Sunday + Tuesday + Thursday
אילות Sunday + Tuesday + Thursday
ELAT Sunday + Tuesday + Thursday
איתן Sunday + Tuesday + Thursday
אורות Monday + Thursday
אל-עריאן Sunday + Tuesday + Thursday
אל עריאן Sunday + Tuesday + Thursday
ALUMMA Sunday + Tuesday + Thursday
אליפז Sunday + Tuesday + Thursday
אלמה Sunday + Tuesday + Thursday
אחוה Monday + Thursday
אחווה Monday + Thursday
ALFE MENASHE Sunday + Tuesday + Thursday
ELQANA Sunday + Tuesday + Thursday
אמן Sunday + Tuesday + Thursday
אפק Sunday + Tuesday + Thursday
איבטין Sunday + Wednesday
ARI'EL Sunday + Tuesday + Thursday
אשבול Sunday + Tuesday + Thursday
אילון Monday + Thursday
אשל הנשיא Sunday + Tuesday + Thursday
BE'ER ORA Sunday + Tuesday + Thursday
BAHAN Sunday + Tuesday + Thursday
בטחה Sunday + Tuesday + Thursday
BET DAGAN Sunday + Tuesday + Thursday
בית הגדי Sunday + Tuesday + Thursday
בית השטה Sunday + Tuesday + Thursday
IKSAL Monday + Thursday
בית השיטה Sunday + Tuesday + Thursday
BET HANAN Sunday + Tuesday + Thursday
אל סייד Monday + Thursday
BET HANANYA Sunday + Tuesday + Thursday
בית יוסף Sunday + Tuesday + Thursday
BET NEHEMYA Sunday + Tuesday + Thursday
אלומות Monday + Thursday
אלון Friday
בית ניר Sunday + Tuesday + Thursday
בית עריף Sunday + Tuesday + Thursday
ALLONE ABBA Monday + Thursday
בית צבי Sunday + Tuesday + Thursday
אלונים Monday + Thursday
בית קמה Sunday + Tuesday + Thursday
BET SHE'AN Sunday + Tuesday + Thursday
BNE DKALIM Sunday + Tuesday + Thursday
BENE ZIYYON Sunday + Tuesday + Thursday
אליקים Monday + Thursday
BAZRA Sunday + Tuesday + Thursday
BRUKHIN Sunday + Tuesday + Thursday
אלמוג Friday
אלמות Monday + Thursday
ברור חיל Sunday + Tuesday + Thursday
ברוש Sunday + Tuesday + Thursday
אלקוש Monday + Thursday
ברק Sunday + Tuesday + Thursday
אם אל-פחם Sunday  + Monday + Wednesday
אם אל פחם Sunday  + Monday + Wednesday
אם אל קטוף Sunday  + Monday + Wednesday
BARQAN Sunday + Tuesday + Thursday
אמירים Sunday + Wednesday
BAREQET Sunday + Tuesday + Thursday
BAT HEFER Sunday + Tuesday + Thursday
בת שלמה Sunday + Tuesday + Thursday
I'BILLIN Monday + Thursday
ג'דידה Sunday + Tuesday + Thursday
אפיקים Monday + Thursday
JUDEIDE-MAKER Sunday + Tuesday + Thursday
ג'וליס Sunday + Tuesday + Thursday
JAAT Sunday + Tuesday + Thursday
גבים Sunday + Tuesday + Thursday
ארגמן Friday
גבע Sunday + Tuesday + Thursday
GEVA KARMEL Sunday + Tuesday + Thursday
גבעולים Sunday + Tuesday + Thursday
גבעות בר Sunday + Tuesday + Thursday
אשבל Sunday + Wednesday
אשדות יעקב -מאוחד Monday + Thursday
אשדות יעקב  (איחו Monday + Thursday
אשדות יעקב  (מאוח Monday + Thursday
אשדות יעקב (אחוד) Monday + Thursday
אשדות יעקב (איחוד Monday + Thursday
אשדות יעקב (מאוחד Monday + Thursday
אשדות יעקב (מאחד) Monday + Thursday
אשדות יעקב אחוד Monday + Thursday
אשדות יעקב איחוד Monday + Thursday
אשדות יעקב מאוחד Monday + Thursday
אשדות יעקב(אחוד) Monday + Thursday
אשדות יעקב(איחוד) Monday + Thursday
אשדות יעקב(מאוחד) Monday + Thursday
אשחר Sunday + Wednesday
גבעת ברנר Sunday + Tuesday + Thursday
GIV'AT ZE'EV Sunday + Tuesday + Thursday
גבעת חן Sunday + Tuesday + Thursday
אשרת Sunday + Wednesday
אשתאול Sunday + Wednesday
גבתון Sunday + Tuesday + Thursday
באקה-ג'ת Sunday  + Monday + Wednesday
BAQA AL-GHARBIYYE Sunday  + Monday + Wednesday
באקה אל-גרביה-ג'ת Sunday  + Monday + Wednesday
באקה אל-גרביה-גת Sunday  + Monday + Wednesday
באקה אל - גרביה Sunday  + Monday + Wednesday
באקה אל גרביה Sunday  + Monday + Wednesday
באקה אל גרבייה Sunday  + Monday + Wednesday
גדיש Sunday + Tuesday + Thursday
באר טוביה Monday + Thursday
גדעונה Sunday + Tuesday + Thursday
GIBBETON Sunday + Tuesday + Thursday
גילת Sunday + Tuesday + Thursday
BUSTAN HAGALIL Sunday + Wednesday
בועיינה Sunday + Wednesday
BU'EINE-NUJEIDAT Sunday + Wednesday
בועינה נג'ידאת Sunday + Wednesday
גלאון Sunday + Tuesday + Thursday
גלגוליה Sunday + Tuesday + Thursday
GIMZO Sunday + Tuesday + Thursday
GAN NER Sunday + Tuesday + Thursday
גן שלמה Sunday + Tuesday + Thursday
ביר אל-מכסור Sunday + Wednesday
ביר אל מכסור Sunday + Wednesday
ביר הדאג Sunday + Wednesday
ביר הדאג' Sunday + Wednesday
ביר מכסור Sunday + Wednesday
גנות Sunday + Tuesday + Thursday
גני הדר Sunday + Tuesday + Thursday
גני יוחנן Sunday + Tuesday + Thursday
בית אלעזרי Monday + Thursday
גרופית Sunday + Tuesday + Thursday
GESHER Sunday + Tuesday + Thursday
גת (קבוץ) Sunday + Tuesday + Thursday
גת (קיבוץ) Sunday + Tuesday + Thursday
גת קבוץ Sunday + Tuesday + Thursday
גת(קבוץ) Sunday + Tuesday + Thursday
דבורה Sunday + Tuesday + Thursday
דבוריה Sunday + Tuesday + Thursday
דבורייה Sunday + Tuesday + Thursday
בית הלל Monday + Thursday
בית העמק Sunday + Wednesday
בית הערבה Friday
דור Sunday + Tuesday + Thursday
דורות Sunday + Tuesday + Thursday
BET ZEID Monday + Thursday
בית זייד Monday + Thursday
BET ZAYIT Monday + Thursday
BET ZERA Monday + Thursday
HABONIM Sunday + Tuesday + Thursday
בית חלקיה Monday + Thursday
החותרים Sunday + Tuesday + Thursday
בית חנניא Sunday
זבדיאל Sunday + Tuesday + Thursday
זוהר Sunday + Tuesday + Thursday
ZERU'A Sunday + Tuesday + Thursday
בית לחם בגליל Monday + Thursday
בית לחם הגלילית Monday + Thursday
BET ME'IR Monday + Thursday
חבר Sunday + Tuesday + Thursday
חדיד Sunday + Tuesday + Thursday
בית נקופה Sunday + Wednesday
חלץ Sunday + Tuesday + Thursday
HAMADYA Sunday + Tuesday + Thursday
חפצי-בה Sunday + Tuesday + Thursday
חפצי בה Sunday + Tuesday + Thursday
חפציבה Sunday + Tuesday + Thursday
BET QESHET Monday + Thursday
HAZEVA Sunday + Tuesday + Thursday
בית רימון Sunday + Wednesday
חרוצים Sunday + Tuesday + Thursday
BET SHE'ARIM Monday + Thursday
HASHMONA'IM Sunday + Tuesday + Thursday
בית"ר עלית Monday + Thursday
TAYIBE Sunday + Tuesday + Thursday
TIRE Sunday + Tuesday + Thursday
TIRAT ZEVI Sunday + Tuesday + Thursday
BEN AMMI Monday + Thursday
טל-אל Sunday + Tuesday + Thursday
טל אל Sunday + Tuesday + Thursday
YAD HANNA Sunday + Tuesday + Thursday
YAD NATAN Sunday + Tuesday + Thursday
YAHEL Sunday + Tuesday + Thursday
BENE AYISH Monday + Thursday
בני עיייש Monday + Thursday
בני עייש Monday + Thursday
בני עיש Monday + Thursday
יוטבתה Sunday + Tuesday + Thursday
בני רא"ם Monday + Thursday
BENE RE'EM Monday + Thursday
יושיביה Sunday + Tuesday + Thursday
בסמ Sunday  + Monday + Wednesday
BASMA Sunday  + Monday + Wednesday
בסמה Sunday  + Monday + Wednesday
BASMAT TAB'UN Monday + Thursday
בסתן הגליל Sunday + Wednesday
בעינה Sunday + Wednesday
בעינה נג'ידאת Sunday + Wednesday
יזרעאל Sunday + Tuesday + Thursday
יכיני Sunday + Tuesday + Thursday
בצת Monday + Thursday
בקוע Sunday + Wednesday
בקעות Friday
בקעת הירדן Twice a month - Fridays
יסיף Sunday + Tuesday + Thursday
בר גיורא Monday + Thursday
YA'EL Sunday + Tuesday + Thursday
YE'AF Sunday + Tuesday + Thursday
YAZIZ Sunday + Tuesday + Thursday
YAQIR Sunday + Tuesday + Thursday
ברטעה Sunday  + Monday + Wednesday
ירדנה Sunday + Tuesday + Thursday
YIRKA Sunday + Tuesday + Thursday
ברעם Monday + Thursday
KOKHAV MIKHA'EL Sunday + Tuesday + Thursday
כפר ביל Sunday + Tuesday + Thursday
כפר בילו Sunday + Tuesday + Thursday
KAFAR BARA Sunday + Tuesday + Thursday
כפר גדיידה Sunday + Tuesday + Thursday
כפר גלים Sunday + Tuesday + Thursday
כפר המכבי Sunday + Tuesday + Thursday
KEFAR TRUMAN Sunday + Tuesday + Thursday
כפר יאסיף Sunday + Tuesday + Thursday
KEFAR YEHEZQEL Sunday + Tuesday + Thursday
כפר יסיף Sunday + Tuesday + Thursday
KEFAR YA'BEZ Sunday + Tuesday + Thursday
כפר מכר Sunday + Tuesday + Thursday
כפר עקיר Sunday + Tuesday + Thursday
KAFAR QASEM Sunday + Tuesday + Thursday
כפר רופין Sunday + Tuesday + Thursday
כרם מהר Sunday + Tuesday + Thursday
כרם מהר"ל Sunday + Tuesday + Thursday
כרם מהרל Sunday + Tuesday + Thursday
לוטן Sunday + Tuesday + Thursday
LAKHISH Sunday + Tuesday + Thursday
מאיר שפיה Sunday + Tuesday + Thursday
MABBU'IM Sunday + Tuesday + Thursday
MEGADIM Sunday + Tuesday + Thursday
מגל Sunday + Tuesday + Thursday
מגן שאול Sunday + Tuesday + Thursday
מודיעין-עילית Sunday + Tuesday + Thursday
גבעון Monday + Thursday
GIV'ON HAHADASHA Monday + Thursday
MOLEDET Sunday + Tuesday + Thursday
MAZKERET BATYA Sunday + Tuesday + Thursday
מחולה Sunday + Tuesday + Thursday
GIV'AT ELA Sunday + Wednesday
מחנה הילה Sunday + Tuesday + Thursday
מחנה יוכבד Sunday + Tuesday + Thursday
מחנה עובדה Sunday + Tuesday + Thursday
מחנה פלמחים Sunday + Tuesday + Thursday
מיטב Sunday + Tuesday + Thursday
גבעת ישעיהו Sunday + Wednesday
מירב Sunday + Tuesday + Thursday
מכר Sunday + Tuesday + Thursday
מכר כפר Sunday + Tuesday + Thursday
מלאה Sunday + Tuesday + Thursday
מלילות Sunday + Tuesday + Thursday
מסילות Sunday + Tuesday + Thursday
גבעת שמש Sunday + Wednesday
מסלול Sunday + Tuesday + Thursday
גבת Sunday + Wednesday
מסלות Sunday + Tuesday + Thursday
מעגלים Sunday + Tuesday + Thursday
גדיידה Sunday + Wednesday
MA'AGAN MIKHA'EL Sunday + Tuesday + Thursday
MA'OZ HAYYIM Sunday + Tuesday + Thursday
GEDERA Monday + Thursday
מעון Sunday + Tuesday + Thursday
גורן Monday + Thursday
גורנות הגליל Monday + Thursday
מעין צבי Sunday + Tuesday + Thursday
מעלה גלבוע Sunday + Tuesday + Thursday
GAZIT Monday + Thursday
מעלה גלבע Sunday + Tuesday + Thursday
מרחבים Sunday + Tuesday + Thursday
MISHMAR HANEGEV Sunday + Tuesday + Thursday
גיזו Sunday + Wednesday
משמר השבע Sunday + Tuesday + Thursday
MISHMAR HASHIV'A Sunday + Tuesday + Thursday
נאות סמדר Sunday + Tuesday + Thursday
גיתה Sunday + Wednesday
גיתית Friday
נגבה Sunday + Tuesday + Thursday
נגה Sunday + Tuesday + Thursday
גלגל Friday
גלעד Monday + Thursday
גלעד (אבן יצחק) Monday + Thursday
NEHORA Sunday + Tuesday + Thursday
NOGAH Sunday + Tuesday + Thursday
נוה אור Sunday + Tuesday + Thursday
נוה איתן Sunday + Tuesday + Thursday
נוה ים Sunday + Tuesday + Thursday
NEWE UR Sunday + Tuesday + Thursday
גן שורק Sunday + Thursday
NEWE UR Sunday + Tuesday + Thursday
נווה איתן Sunday + Tuesday + Thursday
נווה חריף Sunday + Tuesday + Thursday
נווה ים Sunday + Tuesday + Thursday
GANNE TAL Monday + Thursday
גני טל * Monday + Thursday
נועם Sunday + Tuesday + Thursday
נופים Sunday + Tuesday + Thursday
נורית Sunday + Tuesday + Thursday
נחל רתם Sunday + Tuesday + Thursday
NAHSHOLIM Sunday + Tuesday + Thursday
גפן Sunday + Wednesday
נטעים Sunday + Tuesday + Thursday
גרן Monday + Thursday
גרנות Monday + Thursday
גרנות הגליל Monday + Thursday
ניר דוד Sunday + Tuesday + Thursday
ניר דוד-תל עמל Sunday + Tuesday + Thursday
NIR DAWID (TEL AMAL) Sunday + Tuesday + Thursday
GESHER HAZIW Monday + Thursday
ניר דוד תל עמל Sunday + Tuesday + Thursday
ניר ח Sunday + Tuesday + Thursday
גת המשולש Sunday  + Monday + Wednesday
NIR HEN Sunday + Tuesday + Thursday
ניר חן Sunday + Tuesday + Thursday
גתה Sunday + Wednesday
ניר יפה Sunday + Tuesday + Thursday
ניר משה Sunday + Tuesday + Thursday
ניר עם Sunday + Tuesday + Thursday
NIR EZYON Sunday + Tuesday + Thursday
ניר עקיבא Sunday + Tuesday + Thursday
נעורים Sunday + Tuesday + Thursday
דברת Monday + Thursday
דגניה א Monday + Thursday
דגניה א' Monday + Thursday
דגניה ב Monday + Thursday
דגניה ב' Monday + Thursday
דוב Monday + Thursday
דוב"ב Monday + Thursday
דובב Monday + Thursday
דולב Friday
נעם Sunday + Tuesday + Thursday
נען Sunday + Tuesday + Thursday
NETIVOT Sunday + Tuesday + Thursday
דייר חנא Sunday + Wednesday
דייר ראפאת Sunday + Wednesday
SEGULA Sunday + Tuesday + Thursday
דיר חנא Sunday + Wednesday
סמר Sunday + Tuesday + Thursday
דליה Monday + Thursday
SAPPIR Sunday + Tuesday + Thursday
SITRIYYA Sunday + Tuesday + Thursday
UZA Sunday + Tuesday + Thursday
עוצם Sunday + Tuesday + Thursday
דמיידה Monday + Thursday
דן Monday + Thursday
דן גליל עליון Monday + Thursday
DAFNA Monday + Thursday
עזריאל Sunday + Tuesday + Thursday
האון Monday + Thursday
עידן Sunday + Tuesday + Thursday
HAGOSHERIM Monday + Thursday
עיין איילה Sunday + Tuesday + Thursday
עיין חרוד (איחוד) Sunday + Tuesday + Thursday
הושעיה Monday + Thursday
עיינות Sunday + Tuesday + Thursday
עין איילה Sunday + Tuesday + Thursday
עין אילה Sunday + Tuesday + Thursday
עין הוד Sunday + Tuesday + Thursday
הילה Sunday + Wednesday
הסוללים Monday + Thursday
HAR ADAR Sunday + Wednesday
עין הנצי Sunday + Tuesday + Thursday
הר עמשא Sunday
הראל Sunday + Wednesday
הרדוף Monday + Thursday
עין הנצי"ב Sunday + Tuesday + Thursday
ואדי חממה Monday + Thursday
WERED YERIHO Friday
WARDON Monday + Thursday
עין הנציב Sunday + Tuesday + Thursday
עין חוד Sunday + Tuesday + Thursday
עין חצבה Sunday + Tuesday + Thursday
ZEKHARYA Sunday + Wednesday
זלפה Sunday  + Monday + Wednesday
עין חרוד (אחוד) Sunday + Tuesday + Thursday
עין חרוד (איחוד) Sunday + Tuesday + Thursday
ZANOAH Sunday + Wednesday
עין חרוד (מאוחד) Sunday + Tuesday + Thursday
ZARZIR Sunday + Wednesday
ZERAHYA Monday + Thursday
זרעית Monday + Thursday
עין חרוד אחוד Sunday + Tuesday + Thursday
עין חרוד מאוחד Sunday + Tuesday + Thursday
עין חרוד(אחוד) Sunday + Tuesday + Thursday
עין חרוד(מאוחד) Sunday + Tuesday + Thursday
עין יהב Sunday + Tuesday + Thursday
חג'יראת (דהרה) Everyday except Monday
חג'יראת(דהרה) Everyday except Monday
חגאגרה Everyday except Monday
חגי Sunday
חגיראת דהרה Everyday except Monday
עין כרם-בי Sunday + Tuesday + Thursday
עין כרם ביס חקלאי Sunday + Tuesday + Thursday
עין כרמל Sunday + Tuesday + Thursday
עינות Sunday + Tuesday + Thursday
חוג'ייראת (ד'הרה) Everyday except Monday
עמינדב Sunday + Tuesday + Thursday
IMMANU'EL Sunday + Tuesday + Thursday
עצם Sunday + Tuesday + Thursday
HOSEN Monday + Thursday
חוסניה Sunday + Thursday
חוסנייה Sunday + Thursday
ATLIT Sunday + Tuesday + Thursday
HURA Monday + Thursday
חורפיש Monday + Thursday
חזון Sunday + Wednesday
HINNANIT Thursday
PARAN Sunday + Tuesday + Thursday
פארק תעשיות חבל מ Sunday + Tuesday + Thursday
חלוץ Monday + Thursday
HALLAMISH Friday
פדויים Sunday + Tuesday + Thursday
פטיש Sunday + Tuesday + Thursday
פעמי תש Sunday + Tuesday + Thursday
חמדת Friday
חמרה Friday
חמת גדר Monday + Thursday
חניתה Sunday + Thursday
חננית Sunday  + Monday + Wednesday
HANNATON Sunday + Wednesday
חסן Monday + Thursday
פעמי תש"ז Sunday + Tuesday + Thursday
חפץ חיים Monday + Thursday
פעמי תשז Sunday + Tuesday + Thursday
פרזון Sunday + Tuesday + Thursday
צופים Sunday + Tuesday + Thursday
חצב Monday + Thursday
ZOFIT Sunday + Tuesday + Thursday
צופר Sunday + Tuesday + Thursday
MAHANE BILDAD Sunday + Tuesday + Thursday
SANDALA Sunday + Tuesday + Thursday
צרופה Sunday + Tuesday + Thursday
קבוצת שילר Sunday + Tuesday + Thursday
חצרים Sunday + Wednesday
QEDUMIM Sunday + Tuesday + Thursday
קדמה Sunday + Tuesday + Thursday
חריש-קציר Sunday  + Monday + Wednesday
חרמש Thursday
קוממיות Sunday + Tuesday + Thursday
קטורה Sunday + Tuesday + Thursday
קיבוץ גת Sunday + Tuesday + Thursday
קלאנסוואה Sunday + Tuesday + Thursday
קלחים Sunday + Tuesday + Thursday
QALANSAWE Sunday + Tuesday + Thursday
QARNE SHOMERON Sunday + Tuesday + Thursday
רווחה Sunday + Tuesday + Thursday
רוויה Sunday + Tuesday + Thursday
רוחה Sunday + Tuesday + Thursday
RUHAMA Sunday + Tuesday + Thursday
רויה Sunday + Tuesday + Thursday
רותם Sunday + Tuesday + Thursday
רחוב Sunday + Tuesday + Thursday
רם-און Sunday + Tuesday + Thursday
רם און Sunday + Tuesday + Thursday
TALMON Friday
TAMRA Everyday except Monday
RAMOT ME'IR Sunday + Tuesday + Thursday
RAMAT YOHANAN Sunday + Tuesday + Thursday
טנא Monday + Thursday
טנא-עומרים Monday + Thursday
טפחות Sunday + Wednesday
רמת צבי Sunday + Tuesday + Thursday
YANUH-JAT Sunday + Wednesday
יאנוח ג'ת Sunday + Wednesday
רנן Sunday + Tuesday + Thursday
YAVNE'EL Monday + Thursday
YAD BINYAMIN Monday + Thursday
YAD HASHEMONA Sunday + Wednesday
רשפים Sunday + Tuesday + Thursday
SHAVE SHOMERON Sunday + Tuesday + Thursday
שדה אליהו Sunday + Tuesday + Thursday
YEDIDA Sunday + Wednesday
שדה דוד Sunday + Tuesday + Thursday
יובל Monday + Thursday
YUVALIM Sunday + Wednesday
YODEFAT Sunday + Wednesday
שדה יואב Sunday + Tuesday + Thursday
שדה משה Sunday + Tuesday + Thursday
שדה נחום Sunday + Tuesday + Thursday
שדה צבי Sunday + Tuesday + Thursday
שדי תרומות Sunday + Tuesday + Thursday
ייט"ב Friday
SEDEROT Sunday + Tuesday + Thursday
ינון Monday + Thursday
שומריה Sunday + Tuesday + Thursday
שזפון Sunday + Tuesday + Thursday
YA'AD Sunday + Wednesday
SHAHAR Sunday + Tuesday + Thursday
שחרות Sunday + Tuesday + Thursday
יערה Monday + Thursday
שיבולים Sunday + Tuesday + Thursday
יפית Friday
YIF'AT Sunday + Wednesday
שיזפון Sunday + Tuesday + Thursday
שלווה Sunday + Tuesday + Thursday
שלוחות Sunday + Tuesday + Thursday
SHELOMI Sunday + Tuesday + Thursday
YIR'ON Monday + Thursday
SHA'AR EFRAYIM Sunday + Tuesday + Thursday
שפיה Sunday + Tuesday + Thursday
שפייה Sunday + Tuesday + Thursday
שרשרת Sunday + Tuesday + Thursday
ישעי Sunday + Wednesday
תאשור Sunday + Tuesday + Thursday
TIDHAR Sunday + Tuesday + Thursday
יתיר Once a week
כאבול Sunday + Wednesday
כאוכב Monday + Thursday
כאוכב אבו אל-היג' Monday + Thursday
כאוכב אבו אל-היגא Monday + Thursday
כאוכב אבו אל היגא Monday + Thursday
כאוכב אבו אל היגא Monday + Thursday
כבול Sunday + Wednesday
כברי Sunday + Wednesday
כדורי Monday + Thursday
כוכב Everyday except Monday
KOKHAV HASHAHAR Monday + Thursday
תל Sunday + Tuesday + Thursday
תל יוסף Sunday + Tuesday + Thursday
TEL TE'OMIM Sunday + Tuesday + Thursday
כיסרא Sunday + Wednesday
KISHOR Sunday + Wednesday
כליל Sunday + Wednesday
כלנית Sunday + Wednesday
כמאנה Sunday + Wednesday
תלמי ביל Sunday + Tuesday + Thursday
KAMMON Sunday + Wednesday
כנות Monday + Thursday
תלמי ביל"ו Sunday + Tuesday + Thursday
כנרת-מושבה Monday + Thursday
כנרת -מושבה Monday + Thursday
כנרת -קבוצה Monday + Thursday
KINNERET(MOSHAVA) Monday + Thursday
כנרת (קבוצה) Monday + Thursday
כנרת מושבה Monday + Thursday
כנרת קבוצה Monday + Thursday
כנרת(מושבה) Monday + Thursday
כנרת(קבוצה) Monday + Thursday
תלמי בילו Sunday + Tuesday + Thursday
TELAMIM Sunday + Tuesday + Thursday
כסרא Sunday + Wednesday
כסרא-סמיע Sunday + Wednesday
TIFRAH Sunday + Tuesday + Thursday
IRUS Sunday + Wednesday + Thursday
ארנית Sunday + Wednesday + Thursday
MESILLAT ZIYYON Sunday + Wednesday + Thursday
מסלת ציון Sunday + Wednesday + Thursday
כפר-כמא Monday + Thursday
SHA'ARE TIQWA Sunday + Wednesday + Thursday
KEFAR ADUMMIM Friday
KEFAR URIYYA Sunday + Wednesday
קיבוץ ארז Sunday + Tuesday + Thursday
כפר אחים Monday + Thursday
אור הגנוז Sunday + Wednesday
ILANIYYA Sunday + Wednesday
ARBEL Sunday + Wednesday
כפר בלום Monday + Thursday
BIRIYYA Sunday + Wednesday
בר יוחאי Sunday + Wednesday
כפר ברוך Sunday + Wednesday
ג'ש-גוש חלב Sunday + Wednesday
ג'ש-גוש חלב Sunday + Wednesday
ג'ש(גוש חלב) Sunday + Wednesday
ג`ש-גוש חלב Sunday + Wednesday
GIV'AT AVNI Sunday + Wednesday
כפר הוורדים Sunday + Wednesday
כפר הורדים Sunday + Wednesday
KEFAR HAHORESH Sunday + Wednesday
כפר החרש Sunday + Wednesday
גוש חלב Sunday + Wednesday
גש גוש חלב Sunday + Wednesday
כפר הנוער הדתי Sunday + Wednesday
כפר הנער הדתי Sunday + Wednesday
דישון Sunday + Wednesday
כפר הרי Monday + Thursday
KEFAR HARIF Monday + Thursday
כפר הריף Monday + Thursday
KEFAR WARBURG Monday + Thursday
KEFAR WERADIM Sunday + Wednesday
דלתון Sunday + Wednesday
כפר חנניה Sunday + Wednesday
כפר חסידים א Sunday + Wednesday
כפר חסידים א Sunday + Wednesday
KEFAR HASIDIM ALEF Sunday + Wednesday
כפר חסידים ב Sunday + Wednesday
הודיות Sunday + Wednesday
הזורעים Sunday + Wednesday
זנגריה Sunday + Wednesday
טובא Sunday + Wednesday
כפר יהושע Monday + Thursday
כפר יובל Monday + Thursday
TUBA-ZANGARIYYE Sunday + Wednesday
כפר ינוח Sunday + Wednesday
טובה Sunday + Wednesday
YIFTAH Sunday + Wednesday
כפר הנשיא Sunday + Wednesday
KAFAR KAMA Monday + Thursday
KAFAR KANNA Monday + Thursday
כפר כסרא Sunday + Wednesday
כפר חושן Sunday + Wednesday
כפר מיסר Monday + Thursday
כפר חשן Sunday + Wednesday
KAFAR MANDA Sunday + Wednesday
KEFAR MENAHEM Monday + Thursday
כפר מסריק Sunday + Wednesday
כפר מצר Monday + Thursday
כרם בן זמ Sunday + Wednesday
כפר מרר Sunday + Wednesday
KEFAR SZOLD Monday + Thursday
KEREM BEN ZIMRA Sunday + Wednesday
כפר סמיע Sunday + Wednesday
כפר עבודה Monday + Thursday
מירון Sunday + Wednesday
כפר עילבון Sunday + Wednesday
מלכיה Sunday + Wednesday
MENNARA Sunday + Wednesday
כפר פסוטה Monday + Thursday
מרגליות Sunday + Wednesday
KEFAR KISH Monday + Thursday
כפר קמא Monday + Thursday
כפר קמה Monday + Thursday
MISGAV AM Sunday + Wednesday
כפר ראש הנקרה Monday + Thursday
כפר רוזנואלד Monday + Thursday
כפר רוזנואלד (זרע Monday + Thursday
כפר רוזנולד Monday + Thursday
כפר רוזנולד זרעית Monday + Thursday
משגב עם - ליד מטו Sunday + Wednesday
ספסופה Sunday + Wednesday
כפר ריינה Sunday + Wednesday
כפר שמאי Sunday + Wednesday
עלמה Sunday + Wednesday
KEFAR TAVOR Monday + Thursday
KEFAR TAPPUAH Sunday
עמוקה Sunday + Wednesday
REIHANIYYE Sunday + Wednesday
ריחניה Sunday + Wednesday
רמות נפתלי Sunday + Wednesday
א.ת אלון תבור 4 times a week
AHUZZAT BARAQ 4 times a week
אחוזת דברת 4 times a week
BALFURIYYA 4 times a week
דחי 4 times a week
טיבה(בעמק) 4 times a week
טמרה (יזרעאל) 4 times a week
טמרה יזרעאל 4 times a week
KEFAR GID'ON 4 times a week
מוקיבילה 4 times a week
מוקיבלה 4 times a week
LAVON Monday + Thursday
מוקייבלה 4 times a week
מזרע 4 times a week
מרחביה-מושב 4 times a week
מרחביה-קיבוץ 4 times a week
LUZIT Sunday + Wednesday
לוחמי הגיטאות Sunday + Wednesday
מרחביה - מושב 4 times a week
MERHAVYA(MOSHAV) 4 times a week
מרחביה (קבוץ) 4 times a week
MERHAVYA(QIBBUZ) 4 times a week
לי-און Sunday + Wednesday
לימן Monday + Thursday
מרחביה מושב 4 times a week
מרחביה קבוץ 4 times a week
לפידות Sunday + Wednesday
LAQYE Monday + Thursday
מרחביה(קבוץ) 4 times a week
מבוא בית"ר Monday + Thursday
מבוא דותן Thursday
נאעורה 4 times a week
ניין 4 times a week
סולם 4 times a week
TEL ADASHIM 4 times a week
אודם Monday
אורטל Monday
אל-רום Monday
אל רום Monday
אלוני הבשן Monday
אלמגור Monday
אמנון Monday
בוקעאתא Monday
מגדל תפן Sunday + Wednesday
מגדלים Friday
בוקעתה Monday
BET ALFA Monday
בקעתה Monday
GADOT Monday
GONEN Monday
LAHAVOT HABASHAN Monday
מג'דל שמס Monday
מגדל שמס Monday
מולדה Monday + Thursday
מכבד"א Monday
מסעדה Monday
מרום גולן Monday
נוה אטי Monday
מוצא עלית Monday + Thursday
נוה אטי"ב Monday
נוה אטיב Monday
נווה אטי Monday
נווה אטי"ב Monday
מורן Sunday + Wednesday
MORESHET Monday + Thursday
נחל קלע Monday
נמרוד Monday
עיין זיוון Monday
מזרח ירושלים Monday + Thursday
EN ZIWAN Monday
עין זיון Monday
עין קניא Monday
עין קנייא Monday
קדמת צבי Monday
מחנה חצרים Sunday + Wednesday
קלע Monday
מחנה יבור Thursday
מחנה יהודית Sunday + Wednesday
QAZRIN Monday
מחנה יפה Sunday + Wednesday
קשת Monday
שעל Monday
מחנה נבטים Monday + Thursday
אבני איתן Monday
מחנה עדי Monday + Thursday
מחנה עדי-נבטים Monday + Thursday
אלי-עד Monday
אלי עד Monday
מחנה רמת דוד Sunday + Wednesday
מחנה תל נוף Monday + Thursday
מחסיה Sunday + Wednesday
אליעד Monday
מטע Monday + Thursday
אניעם Monday
אפיק Monday
מייסר Sunday + Thursday
מילואות Sunday + Wednesday
מיסר Sunday + Thursday
מיצד Sunday
בני יהודה Monday
גבעת יואב Monday
מישור אדומים Thursday
מישור רותם Sunday + Wednesday
גשור Monday
חד-נס Monday
חד נס Monday
מכורה Friday
מכחול Monday + Thursday
חיספין Monday
חספין Monday
YONATAN Monday
כנף Monday
כפר חרוב Monday
כרכום Monday
מנוחה Monday + Thursday
מנוף Monday + Thursday
כרכם Monday
מנות Sunday + Wednesday
MENAHEMYA Monday + Thursday
מבוא חמה Monday
MANSHIYYET ZABDA Sunday + Wednesday
מסד Sunday + Wednesday
MASSADA Monday + Thursday
מעלה גמלא Monday
נאות גולן Monday
נטור Monday
EN GEV Monday
רמות Monday
מסמיה Monday + Thursday
רמת מגישימים Monday
אביאל Monday + Wednesday
אבשלום Monday + Wednesday
MA'AGAN Monday + Thursday
אוהד Monday + Wednesday
URIM Monday + Wednesday
אמונים Monday + Wednesday
מעונה Sunday + Wednesday
מעיין ברוך Monday + Thursday
מעיליא Sunday + Wednesday
מעיליה Sunday + Wednesday
מעין ברוך Monday + Thursday
ESHKOLOT Monday + Wednesday
MA'ALE EFRAYIM Friday
בארי Monday + Wednesday
BIZZARON Monday + Wednesday
BET OREN Monday + Wednesday
מעלה החמישה Sunday + Wednesday
בית ארן Monday + Wednesday
בית גמליא Monday + Wednesday
בית גמליאל Monday + Wednesday
MA'ALE SHOMERON Sunday
מעלות Sunday + Wednesday
MA'ALOT-TARSHIHA Sunday + Wednesday
מעלות תרשיחא Sunday + Wednesday
מעליא Sunday + Wednesday
בית עזרא Monday + Wednesday
מצד Sunday
מצדות יהודה Sunday
מצובה Sunday + Thursday
בית רבן Monday + Wednesday
מצפה Monday + Thursday
מצפה אבי Monday + Thursday
מצפה אבי"ב Monday + Thursday
מצפה אביב Monday + Thursday
בית שקמה Monday + Wednesday
מצפה הילה Sunday + Wednesday
MIZPE YERIHO Friday
מצפה נטופה Sunday + Wednesday
מצפה עדי Monday + Thursday
בן זכאי Monday + Wednesday
מצפה שלם Sunday
BENE DAROM Monday + Wednesday
בניה Monday + Wednesday
בצרון Monday + Wednesday
ברכיה Monday + Wednesday
בת הדר Monday + Wednesday
GE'ALYA Monday + Wednesday
גבולות Monday + Wednesday
גבעת ניל Monday + Wednesday
גבעת ניל"י Monday + Wednesday
גבעת נילי Monday + Wednesday
גבעת עזר Monday + Wednesday
גבעתי Monday + Wednesday
גיאה Monday + Wednesday
MERKAZ SHAPPIRA Monday + Thursday
גן דרום Monday + Wednesday
גן הדרום Monday + Wednesday
משגב- ליד כרמיאל Sunday + Wednesday
גן השומרון Monday + Wednesday
GAN YAVNE Monday + Wednesday
MESHHED Sunday + Wednesday
משואה Friday
MASSUOT YIZHAQ Monday + Thursday
משכיות Friday
DALIYAT AL-KARMEL Monday + Wednesday
דאלית אל כרמל Monday + Wednesday
משמר הירדן Monday + Thursday
דבירה Monday + Wednesday
DIMONA Monday + Wednesday
דליית אל כרמל Monday + Wednesday
דלית אל כרמל Monday + Wednesday
דלית הכרמל Monday + Wednesday
מתת Monday + Thursday
DEQEL Monday + Wednesday
הודיה Monday + Wednesday
נאות הכיכר Once a week
נאות הככר Monday + Thursday
NE'OT MORDEKHAY Monday + Thursday
זיקים Monday + Wednesday
זמרת Monday + Wednesday
NEVATIM Sunday + Wednesday
נג'ידאת Sunday + Wednesday
חולית Monday + Wednesday
חצור-אשדוד Monday + Wednesday
חצור אשדוד Monday + Wednesday
NAHALAL Sunday + Wednesday
נוב Monday + Thursday
חצר בארותיים Monday + Wednesday
HARISH Monday + Wednesday
טל מנשה Monday + Wednesday
טל עירון Monday + Wednesday
יבול Monday + Wednesday
YEROHAM Monday + Wednesday
ישע Monday + Wednesday
יתד Monday + Wednesday
KISSUFIM Monday + Wednesday
נוה שלום Sunday + Wednesday
כסופים Monday + Wednesday
כפר אביב Monday + Wednesday
כפר הנגיד Monday + Wednesday
כפר מימון Monday + Wednesday
KEFAR MORDEKHAY Monday + Wednesday
NEWE ILAN Sunday + Wednesday
כפר סילבר Monday + Wednesday
כפר עזה Monday + Wednesday
KAFAR QARA Monday + Wednesday
KEREM YAVNE(YESHIVA) Monday + Wednesday
כרם יבנה ישיבה Monday + Wednesday
כרם יבנה(ישיבה) Monday + Wednesday
נווה מיכאל Sunday + Wednesday
נווה שלום Sunday + Wednesday
כרמים Monday + Wednesday
להב Monday + Wednesday
MIVTAHIM Monday + Wednesday
NOFIT Monday + Thursday
מגן Monday + Wednesday
מוסמוס Monday + Wednesday
נח"ל חמדת Twice a month - Fridays
נחושה Sunday + Wednesday
נחל אבנת Sunday
נחל אשבל Sunday + Wednesday
מועאוויה Monday + Wednesday
מוצא Monday + Wednesday
מוצמוץ Monday + Wednesday
מושיירפה Monday + Wednesday
נחלה Monday + Thursday
NAHALI'EL Friday
נחם Sunday + Wednesday
מושירפה Monday + Wednesday
נחשון Sunday + Wednesday
נטועה Monday + Thursday
מחנה חצור Monday + Wednesday
מחנה מרים Monday + Wednesday
נטף Sunday + Wednesday
מי עמי Monday + Wednesday
ניל'י Friday
מישר Monday + Wednesday
מעאויה Monday + Wednesday
MA'ALE IRON Monday + Wednesday
מפלסים Monday + Wednesday
MITSPE ILAN Monday + Wednesday
משען Monday + Wednesday
NIR BANIM Monday + Thursday
נוה מבטח Monday + Wednesday
נווה Monday + Wednesday
נווה מבטח Monday + Wednesday
נחל עוז Monday + Wednesday
נחל עז Monday + Wednesday
NIZZAN Monday + Wednesday
NIZZAN Monday + Wednesday
ניצן ב Monday + Wednesday
ניצנים Monday + Wednesday
NIR GALLIM Monday + Wednesday
ניר ישראל Monday + Thursday
ניר יצחק Monday + Wednesday
ניר עוז Monday + Wednesday
ניר עז Monday + Wednesday
נירים Monday + Wednesday
נצן Monday + Wednesday
נצנים Monday + Wednesday
נצנים (כפר הנוער) Monday + Wednesday
נירן Friday
נתיב העשרה Monday + Wednesday
NES HARIM Monday + Thursday
סופה Monday + Wednesday
סעד Monday + Wednesday
NA'ALE Friday
עוספיא Monday + Wednesday
נעמ"ה Friday
עוספיה Monday + Wednesday
עופר Monday + Wednesday
עזר Monday + Wednesday
עזריקם Monday + Wednesday
עיין השלושה Monday + Wednesday
EN HABESOR Monday + Wednesday
EN HASHELOSHA Monday + Wednesday
עין השלשה Monday + Wednesday
נתיב הגדוד Friday
נתיב הל"ה Sunday + Wednesday
עין שמר Monday + Wednesday
נתיב השיירה Sunday + Wednesday
נתיב השירה Sunday + Wednesday
עיר הכרמל Monday + Wednesday
SASA Monday + Thursday
עיר כרמל Monday + Wednesday
סואעד (חמרייה) Monday + Thursday
סואעד (חמרייה) (ש Monday + Thursday
סואעד (כמאנה) (שב Monday + Thursday
סואעד חמרייה (ייש Monday + Thursday
סואעד חמרייה (ישו Monday + Thursday
סואעד חמרייה (שבט Monday + Thursday
סואעד כמאנה Sunday + Wednesday
סואעד כמאנה (שבט) Sunday + Wednesday
סואעד שויכי חמריה Monday + Thursday
סואעד(כמאנה) Monday + Thursday
סוואעד (חמרייה) Monday + Thursday
סוואעד חמיירה Monday + Thursday
עירון Monday + Wednesday
סוסיה Sunday
עלומים Monday + Wednesday
SAKHNIN Everyday except Monday
סחנין Everyday except Monday
סכנין Everyday except Monday
עמיעוז Monday + Wednesday
סלעית Thursday
סמיע Sunday + Wednesday
עמיעז Monday + Wednesday
סנסנה Monday + Thursday
עמיקם Monday + Wednesday
ISIFYA Monday + Wednesday
עספיה Monday + Wednesday
עפר Monday + Wednesday
עבדון Sunday + Wednesday
עגור Sunday + Wednesday
AR'ARA Monday + Wednesday
ADI Monday + Thursday
ASERET Monday + Wednesday
FUREIDIS Monday + Wednesday
פרדיס Monday + Wednesday
פרי גן Monday + Wednesday
פריגן Monday + Wednesday
ZE'ELIM Monday + Wednesday
ZOHAR Monday + Wednesday
צחר Monday + Wednesday
עזוז Monday + Thursday
ZAFRIYYA Monday + Wednesday
קבוצת יבנה Monday + Wednesday
רעים Monday + Wednesday
שדה ניצן Monday + Wednesday
עטרת Friday
שדה נצן Monday + Wednesday
עיילבון Sunday + Wednesday
שדה עוזיהו Monday + Wednesday
שדה עזיהו Monday + Wednesday
שדי אברהם Monday + Wednesday
שדמה Monday + Wednesday
שובה Monday + Wednesday
שובל Monday + Wednesday
שוקדה Monday + Wednesday
EIN AL-ASAD Sunday + Wednesday
עין אל אסד Sunday + Wednesday
עין בוקק Thursday
שתולים Monday + Wednesday
EN GEDI Thursday
עין דור Monday + Thursday
תושיה Monday + Wednesday
תלמי אליהו Monday + Wednesday
עין המפרץ Sunday + Wednesday
תלמי יוסף Monday + Wednesday
תלמי יפה Monday + Wednesday
TEQUMA Monday + Wednesday
עין העמק Monday + Thursday
EN HASHOFET Monday + Thursday
בית חשמנאי Monday + Wednesday
בית עוזיאל Monday + Wednesday
בן-שמן (שיכון ) Monday + Wednesday
בן שמן מושב Monday + Wednesday
GEZER Monday + Wednesday
עין חמד Monday + Thursday
חולדה Monday + Wednesday
חלדה Monday + Wednesday
חצרות חולדה Monday + Wednesday
חצרות חלדה Monday + Wednesday
טל שחר Monday + Wednesday
YAD RAMBAM Monday + Wednesday
YESODOT Monday + Wednesday
ישרש Monday + Wednesday
כפר בן נון Monday + Wednesday
כפר שמואל Monday + Wednesday
כרם בן שמן Monday + Wednesday
כרמי יוסף Monday + Wednesday
לטרון Monday + Wednesday
EN ZURIM Monday + Thursday
MAZLIAH Monday + Wednesday
משמר איילון Monday + Wednesday
משמר דוד Monday + Wednesday
נצר חזני Monday + Wednesday
עזריה Monday + Wednesday
עיר אובות Twice a week
פדיה Monday + Wednesday
פתחיה Monday + Wednesday
GEVA BINYAMIN Monday + Friday
בן שמן כפר הנוער Monday + Wednesday
להבים Monday + Wednesday
מיתר Monday + Wednesday
OMER Monday + Wednesday
ALMON Sunday
אבטליון Tuesday
אדורה Tuesday
אורנים Tuesday
איכסאל Tuesday
איתנים Tuesday
עמיר Monday + Thursday
ALLON SHEVUT Tuesday
עמקה Sunday + Wednesday
ענב Thursday
ענתות Monday + Thursday
EL'AZAR Tuesday
EFRAT Tuesday
אפרתה Tuesday
עץ אפרים Sunday + Wednesday
ארנים Tuesday
עצמון Sunday + Wednesday
עצמון-גוש שג Sunday + Wednesday
עצמון-שגב Sunday + Wednesday
עצמון שגב Sunday + Wednesday
ARRABE Sunday + Wednesday
עראמשה Monday + Thursday
ערב אל נעים Sunday + Wednesday
ערד Monday + Thursday
ARUGOT Monday + Thursday
ערוער Monday + Thursday
אשלים Tuesday
ערערה-בנגב Monday + Thursday
באר מילכה Tuesday
באר מלכה Tuesday
עתניאל Sunday
בית ג'ן Tuesday
בית ג`ן Tuesday
בת עין Tuesday
ג'סאר א-זרקא Tuesday
ג'סר א-זרקא Tuesday
פוריה-נוה עובד Monday + Thursday
פוריה - כפר עבודה Monday + Thursday
פוריה - נווה עובד Monday + Thursday
פוריה כפר עבודה Monday + Thursday
פוריה נוה עובד Monday + Thursday
פוריה עילית Monday + Thursday
פוריה עלית Monday + Thursday
ג'סר א זרקא Tuesday
ג'סר אל זרקא Tuesday
פלך Monday + Thursday
פני חבר Sunday
גאסר אזרקה Tuesday
פסוטה Monday + Thursday
גבעת יערים Tuesday
גוש עציון Tuesday
גינוסר Tuesday
פצאל Friday
גיניגר Tuesday
גנוסר Tuesday
גניגר Tuesday
גסאר א זרקא Tuesday
גסר א זרקא Tuesday
געתון Tuesday
הזורע Tuesday
פרוד Sunday + Wednesday
היוגב Tuesday
הר גילה Tuesday
הררית Tuesday
ח'ואלד Tuesday
ח'ואלד (שבט) Tuesday
חברון Tuesday
צבעון Monday + Thursday
חג'אג'רה Tuesday
חואלד Tuesday
חוואלד Tuesday
צופין Sunday
חוקוק Tuesday
חמאם Tuesday
חרשים Tuesday
צור הדסה Monday + Thursday
צוריאל Monday + Thursday
טורעאן Tuesday
ציפורי Monday + Thursday
צלפון Sunday + Wednesday
צמח Monday + Thursday
טללים Tuesday
צפורי Monday + Thursday
טרעאן Tuesday
צפרירים Sunday + Wednesday
יחיעם Tuesday
צרעה Sunday + Wednesday
יפיע Tuesday
כמהין Tuesday
כסלון Tuesday
כעביה Tuesday
כעביה-טבאש Tuesday
קדר Friday
קדרון Monday + Thursday
קדרים Sunday + Wednesday
כעביה-טבאש-חג'אג'רה Tuesday
קורנית Monday + Thursday
כעביה טבאש Tuesday
קיבוץ אילון Monday + Thursday
כעביה טבאש חג'אג' Tuesday
קיבוץ בית קשת Monday + Thursday
כפר איכסאל Tuesday
קיבוץ חניתה Sunday + Thursday
כפר גלעדי Tuesday
קיבוץ סער Monday + Thursday
קיבוץ עין צורים Monday + Thursday
קידר Friday
קידרון Monday + Thursday
כפר יפיע Tuesday
כפר עציון Tuesday
קליה Friday
קליל Sunday + Wednesday
כרי דשא Tuesday
כרמי צור Tuesday
קציר Sunday  + Monday + Wednesday
קציר-חריש Sunday  + Monday + Wednesday
קציר חריש Sunday  + Monday + Wednesday
לבנים Tuesday
לוטם Tuesday
קריית נטפים Sunday + Wednesday
קריית ענבים Sunday + Wednesday
קרית יערים Sunday + Wednesday
לטם Tuesday
מגדו Tuesday
קרית נטפים Sunday + Wednesday
מגדל Tuesday
מגדל עוז Tuesday
קרע Sunday  + Monday + Wednesday
מגדל עז Tuesday
ראס אל-עין Monday + Thursday
ראס אל עין Monday + Thursday
מגידו Tuesday
ראש הנקרה Monday + Thursday
מדרך עוז Tuesday
רבבה Sunday + Wednesday
רבדים Monday + Thursday
מדרך עז Tuesday
רביד Sunday + Wednesday
רגבה Monday + Thursday
מדרשת בן גוריון Tuesday
רהט Monday + Thursday
מזרעה Tuesday
מחנה טלי Tuesday
מחנה יתיר Tuesday
מחנה נתן Tuesday
מטולה Tuesday
רומת היב Sunday + Wednesday
רומת הייב Sunday + Wednesday
רועי Friday
מלכישוע Tuesday
מצפה רמון Tuesday
רחלים Sunday + Wednesday
מרחב עם Tuesday
ריחן Thursday
משאבי שדה Tuesday
ריינה Sunday + Wednesday
רימונים Monday + Thursday
רינה Sunday + Wednesday
רכסים Sunday + Wednesday
משגב Tuesday
משמר העמק Tuesday
נוה זיו Tuesday
נווה דניאל Tuesday
רמות מנשה Monday + Thursday
נווה זיו Tuesday
רמת דוד Sunday + Wednesday
רמת השופט Monday + Thursday
נוקדים Tuesday
ניצנה (קהילת חינו Tuesday
ניצני סיני Tuesday
נס עמים Tuesday
נצנה (קהילת חנוך) Tuesday
נצנה(קהילת חנוך) Tuesday
נצני סיני Tuesday
סלמה Tuesday
רקפת Sunday + Wednesday
עגר Tuesday
עין יעקב Tuesday
שאר הנקרה Monday + Thursday
שאר ישוב Monday + Thursday
עין תמר Tuesday
שבי ציון Monday + Thursday
פקיעין Tuesday
שבלי - אום אל-גנם Monday + Thursday
שגב Sunday + Wednesday
שגב-עצמון Sunday + Wednesday
שגב-שלום Sunday + Wednesday
שגב עצמון Sunday + Wednesday
שגב שלום Sunday + Wednesday
פקיעין (בוקייעה) Tuesday
שדה אליעזר Monday + Thursday
פקיעין בקיעה Tuesday
פקיעין חדשה Tuesday
פקיעין(בקיעה) Tuesday
שדה יעקב Sunday + Wednesday
פקעין Tuesday
צביה Tuesday
שדה נחמיה Monday + Thursday
צובה Tuesday
קיבוץ יחיעם Tuesday
קריית ארבע Tuesday
ראס עלי Tuesday
ראש צורים Tuesday
שדות מיכה Sunday + Wednesday
רביבים Tuesday
רמת חובב Tuesday
רמת רזיאל Tuesday
שדמות דבורה Monday + Thursday
רתמים Tuesday
שדה בוקר Tuesday
שואבה Monday + Thursday
שורשים Tuesday
שעורים Tuesday
שומרה Monday + Thursday
שרשים Tuesday
שועפט Sunday
תל ציון Tuesday
שורש Monday + Thursday
תלמי אלעזר Tuesday
שזור Sunday + Wednesday
תקוע Tuesday
שדמות מחולה Tuesday
איתמר Tuesday + Thursday
אלון מורה Tuesday + Thursday
שיבלי Monday + Thursday
אתגר Tuesday + Thursday
שיח דנון Sunday + Wednesday
שייח' דנון Sunday + Wednesday
בית אריה Tuesday + Thursday
בית חורון Tuesday + Thursday
שימשית Monday + Thursday
שכניה Monday + Thursday
ברכה Tuesday + Thursday
גבעת אהוד Tuesday + Thursday
גבעת עוז Tuesday + Thursday
שמיר Monday + Thursday
שמעה Sunday
שמרת Monday + Thursday
שמשית Monday + Thursday
שני Sunday
שניר Monday + Thursday
שעב Sunday + Wednesday
גבעת עז Tuesday + Thursday
יצהר Tuesday + Thursday
כפר אורנים Tuesday + Thursday
כפר האורנים Tuesday + Thursday
שער הגולן Monday + Thursday
שער העמקים Sunday + Wednesday
כפר רות Tuesday + Thursday
לפיד Tuesday + Thursday
מבוא חורון Tuesday + Thursday
שפיר Monday + Thursday
שפר Sunday + Wednesday
שפרעם Everyday except Monday
שקד Thursday
שרונה Monday + Thursday
שריגים Sunday + Wednesday
שריגים (לי-און) Sunday + Wednesday
שריד Sunday + Wednesday
מבוא מודיעים Tuesday + Thursday
מנורה Tuesday + Thursday
שתולה Monday + Thursday
מתתיהו Tuesday + Thursday
נוף אילון Tuesday + Thursday
עופרים Tuesday + Thursday
תובל Monday + Thursday
תומר Friday
עלי זהב Tuesday + Thursday
תימורים Monday + Thursday
פדואל Tuesday + Thursday
קרית ספר Tuesday + Thursday
תל נוף Monday + Thursday
רגבים Tuesday + Thursday
רעות Tuesday + Thursday
תל קציר Monday + Thursday
שילת Tuesday + Thursday
תלם Sunday
שעלבים Tuesday + Thursday
א.ת שער בנימין Tuesday + Friday
בית אל Tuesday + Friday
כוכב יעקב Tuesday + Friday
מעלה לבונה Tuesday + Friday
מעלה מכמש Tuesday + Friday
תלמי יחיאל Monday + Thursday
עופרה Tuesday + Friday
עלי Tuesday + Friday
תמורים Monday + Thursday
תמרה Everyday except Monday
תמרת Sunday + Wednesday
תעוז Sunday + Wednesday
תפן אזור תעשיה Sunday + Wednesday
פסגות Tuesday + Friday
שבות רחל Tuesday + Friday
שילה Tuesday + Friday
תרום Sunday + Wednesday
תרשיחא Sunday + Wednesday

Filters Filters

Sort Filters
Filters Filter Filters